Перейти до змісту

Екзорцизм.


nameless

Рекомендовані повідомлення

мож то якийсь масовий психоз..зі мною теж колись таке було. Під час зборів в церкві пятидесятників, плакала, а чого не ясно..

воть воть

і я про то

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 114
  • Створено
  • Остання відповідь

На рахунок екзорцизму, обряд існує дуже довго і якщо б це був фальсифікат, його б викрили ще декілька століть тому, але не викрили дотепер. На рахунок біснуватих, ще раз говорю - це абсолютно звичайні люди, які нічим не відрізняються від сусідських бабульок, але при певних обставинах проявляється біснуватість, доречі людина може навіть не розуміти, що діється, щось схоже до гіпнозу, просто після приступу вона стає дуже ослаблена.

На рахунок:

кстати, а если человек сознательно начинает корчиться и извиваться чтобы привлечь к себе внимание (есть такая психологическая проблема, как мания значительности) и, самое главное, быть "чудесно излеченным"? или просто работает чтобы подыграть экзорцисту? насчет силы увеличившейся тоже не проблема - люди в жизненных ситуациях, как например, состояние аффекта, и не такое делают. называется - скрытые возможности организма и "бесы" тут не при чем.

Проблема в тому, що ці скриті можливості організму проявляються тільки під певними церковними обрядами і періодично повторюються поки триває деколи довгий процес вичитки. Скритими можливостями і станом афекту можна пояснити практично все, але тоді з чого вони берутся ці скриті можливості людини - всеодно антинаукова містика, получається просто підміна понять.

они действуют как аннигилирующий щит для любого препятствия?
не для любого, тому потрібно не розслаблятись, не втрачати пильність бо"Береженого Бог береже".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну,конечно все выглядит как минимум странно.Но для того,чтобы хоть чуть-чуть приблизится к пониманию экзорцизма,нужно знать,что помимо живых существ в грубом теле(типа нас с вами),есть живые существа в тонких телах.А среди них есть и хорошие и нехорошие.Вот нехорошие(бесы,джины и проч.) как раз и пытаются завладеть чьим-то телом,а иногда и сознанием.Духовная литература описывает,что входные двери для таких сущностей-Вожделение,Гнев,Зависть,Жадность.

Недоверие к этому потому,что реально изгоняющих единицы,а люди в основном попадают к шарлатанам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю гипноз тут не причем. Просто сама обстановка, благовония, особый тон читания ,, все это очень влияет на подсознание, и человек веря не веря будет отжыгать такие вещи, все зависит от впечатлительности, и стойкости психики.

ПС не кого не хотел обидеть. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це отжіганіє не відбуваєтся будь-де в церквах, велика кількість людей приходить на свята і вони не крутяться і не виють, це відбувається тільки під час певних обрядів певними людьми (людина мусить бути дуже підготовлена і їх справді дуже мало). За все моє життя я бачив таке тільки раз в Почаєві, хоча по церквах настоявся і люду перебачий дуже багато. Якщо на всю Україну екзорцистів наберется 10-15 це вже багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю гипноз тут не причем. Просто сама обстановка, благовония, особый тон читания ,, все это очень влияет на подсознание, и человек веря не веря будет отжыгать такие вещи, все зависит от впечатлительности, и стойкости психики.

ПС не кого не хотел обидеть. :lol:

НЛП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в основному згідна з romaxa11 та як висловився zaHARE. Тут дійсно треба знати, що ми не роботи, а живі люди і саме живі, тому є ще духовне життя і такі речі існують. Щось доказувати та щоб діалог і висловлювання переходили в спор мені не хочеться. Просто хто не вірить, будьте обережні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба уточнити -- не вірить у біблійного бога

будьте обережні також ті, хто вірить у нього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мож то якийсь масовий психоз..зі мною теж колись таке було. Під час зборів в церкві пятидесятників, плакала, а чого не ясно..

воть воть

і я про то

Може реакція очей на якусь хімію в повітрі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може реакція очей на якусь хімію в повітрі huh.gif

Этого и не нужно. Просто психологическое давление.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) з наукової точки зору екзорцизм вже роз'яснений і розжований такими дядьками, як З.Фрейд та йому подібними, тільки візьми та ковтни. А ковтнути важко, бо приходиться усвідомлювати дуже тонкі речі, які простою людською свідомістю не сприймаються. тому слов"яни і спростили все до бісів та демонів. Я не хочу нікого образити, бо не заперечую екзорцизм як такий. Просто хай Господь Бог дасть сили і здоров'я тим священникам, які мають справу з ексорцизмом кожен день, оскільки вони навіть до кінця, може, і не розуміють, з чим в реальності мають справу тваринна сутність дуже сильна, зламати її до кінця ще не вдавалося практично нікому.

2) З іншого боку, якщо в кожної людини (у мене, зокрема) існують світлі моменти (коли я хочу комусь зненацька зробити щось приємне, щось подарувати і т.п.), так існують і темні моменти (називайте їх, як хочете).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя єто уж точно,, у мя тоже иногда бывают моменты, когда хочется своему бухгалтеру в роже зацедить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі мені дивно чути, що це явище є мало не беззаперечним доказом існування Бога для атеїстів. Це віруючі так вирішили, чи мо прочитали десь?

Який це доказ? це "цирк на дроті" (с)

Психіатрія. Шизофренія і інші види помутнінь розуму, в тому числі тимчасові, пов"язані з різноманітними психічними станами, які викликаються навколишнім натовпом/запахом/візуальним рядом/ще купою обставин (думаю віруючі признають, що не всі випадки проявів одержимості були в "святих" місцях) + стандартна сцена одержимого з виттям/хрюканням і корченням, яка розрекламована у безлічі фільмів і навіть в цьому топіку. От чому не бігають по стелі, не ходять через стіни? чомусь всі підсвідомо копіюють майже однакову сцену, прямо психологічна зарубка якась в пам"яті...

Я спокійно сприймаю одержимих, але як хворих людей, щось не так у них з головою і все тут.

ЗІ сам цілував хрест, пив святу воду, вмивався нею ж, відстоював служби, причащався і сповідався - ні припадків, ні хрюкань не було. В штундів не плакав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

keepo +1

Я малой постоянно в церковь ходил :duel: Дед старостой в церкви был. Сейчас вот тоже со священниками многими общаюсь... И ниче... некоторым даже компы продаю... они не говорят шо это от беса :0075:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто дискусія звелась до цинічного викривлення об'єкта дискусії: отже абсолютно невміняємі дії людей різного віку, різного фізичного стану, які можна часто спостерігати під час проведення обряду екзорцизму, описуються звичайним медичним діагнозом - психічна хвороба і місце тим людям в дурдомі і лікувати їх може тільки психіатр (доречі, а когось психіатри взагалі вилікували?). Можливо потрібно хоч трохи вникнути в об'єкт обговорення і вже потім давати такі глибокі умовиводи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де в мому пості цинізм???

Яким саме діагнозом вони описуються я незнаю, та і діагноз тільки лікар може поставити. і то не завжди правильно.

А те що моє припущення не має ніяких внятних заперечень тебе напевно злить. тому і про психіатрів з дурдомом додумав. Ні про яке лікування я не казав, а те що в людей проснулись ті чи інші властивості, так це не того, що втебе їх нема, а просто тебе саме ті обставини не "штовхнули", а їх "заділо" і не факт, що в іншій ситуації все не буде навпаки.

Доречі, якщо людей "плющить" під час "вигнання бісів", то тут можна провести паралель з обрядами народів, які, скажемо так, відстали в розвитку від основної цивілізації. там шамана теж добряче ковбасить. чи це теж біси?

вникнути в об'єкт

це як? призвати біса? чи сходити на обряд вигнання?

ЗІ нетипові для людини поводження/сила давно відомі людству і до бісів ніякого відношення не мають, майже будь-який стимулятор при неправильному використанні може дати такі наслідки. Тільки от одним треба хімією стимулювати а іншим вистачає "слова божого" і антуража церкви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то keepo:А полтергейст,это тоже к психиатрам?Если твои познания базируются на научных данных,то и они уже подтверждают,что у многих эпилептиков,психов и проч.присутствуют в биополе неизвестные сгустки энергии.То,что священники называют эти сгустки бесами,не делает это абсурдом.

До сих пор наука не может назвать причину шизофрении и как ее лечить.

Вот цитата:"Например, в 20-е годы, в эпоху становления эндокринологии, шизофрению пытались представить как „полигландулярную эндокринную недостаточность“, в 50-е годы, в эпоху распространения учения И.П. Павлова об условных рефлексах, — как „запредельное торможение“ и „фазовые состояния“ в коре головного мозга. В дальнейшем патогенез (т.е. развитие заболевания) искали в нарушениях ретикулярной формации головного мозга. Суть патогенеза пытались увидеть в аутоинтоксикации гипотетическими ядами. В дальнейшем биохимические гипотезы строились на нарушениях различных ферментных систем, обмена биогенных аминов (катехоламинов, индоламинов), нейропептидов и др."

Опарин А.А. "В поисках бессмертия."

То есть наука не имеет представления,что такое шизофрения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То есть наука не имеет представления,что такое шизофрения.

вчені довго не знали, що таке СНІД чи рак.і що?? це бісівська хвороба теж?

від СНІДу також ліків не знайшли..

а шизофренія..оскільки властивості мозку не вивчені досконало, а точніше- не вивчені взагалі, то як можуть вивчити шизофренію достеменно ...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну тогда о чем мы тут говорим?Факт,что с этими людьми что-то происходит.Факт,что наука не может пока с этим разобраться.Факт,что некоторым людям удается освободить(изгнать) этих больных от болезни.Так же факт,что есть показушные изгнания в которых участвуют подставные лица и изгоняющие типа бесов являются мошенниками.

ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ви гоните друзі....на всі питання є відповіді...просто ми сьогодні їх не знаєм.

І говорити про щось....якщо не знаєш краще не треба...

Біси це не психічна хвороба..вони просто проявляються схоже...

І їх нема у кожному...і не треба влаштовувати другу інквізицію...і всіх підозрювати.. то є непоодинокі випадкі..

romaxa11 респект.. дуже правильно пише....

Я за своє життя бачив десь біля 3 раз прояви бісів.. повірте психіатр не поможе :dont:

Всі знають, що існує паралельний світ...тоїсть духовний.

Є такі речі як чари... заговори...і т.д. думаю що всі про це на слухані....- це теж психіатри вміють ??? чи можуть пояснити???

В Африці існують цілі культи які чаклують...і люди бачать від того результат.. в нас то мало поширено...але в любій церкві є якій прояви зцілень...оздоровлень..звільнень.

Просто, якщо ти ходиш на причастя і з тобою все гуд... то радуйся...

Думаю, що у вищіх церковних школах не даремно існуює предмет "демонологія".. .

Висновок такій....ми всі розумні ....а весь світ дурний... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ви гоните друзі....на всі питання є відповіді...просто ми сьогодні їх не знаєм.

Слушай, не хочу показатся резким, но... Раз ОТВЕТ есть, то озвуч его. Если же ТЫ не знаешь ответа, то для ТЕБЯ его НЕТ!

Всі знають, що існує паралельний світ...

Ключевое слово - ЗНАЮТ! Знание основывается на фактах. Приведи плз мне ФАКТЫ существования паралельного мира и тогда назовем это ЗНАНИЕМ!

Раз фактов нет, то это ТВОЯ теория. Не насаждай плз ее другим.

В Африці існують цілі культи які чаклують...

А исчо существуют культы, которые жрут людей. Дико но факт. Равно как и твое чародейство... Мы с ними находимся на разных ступенях развития. Ты диким племенам африки ноутбук покажи... Они молится на него начнут.. .Магия епта...

З.Ы. ЛЭВ, перечитай плз еще разок (если уже читал) правила раздела.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є речі які існують, та доторкнутися, помацати, відчути їх достатньо важко, але ми знаємо про їхнє існування через їх дію. Наприклад, електро-магнітне поле вимушує провідники притягуватись або відштовхуватись і якщо встановили, що носієм електричної складової даного поля є електрони, то дотепер наука не виявила, що ж передає магнітну складову (магнони залишаються лише теоретичними частинками), але незважаючи на це магнітні властивості матеріалів прекрасно вивчені.

Щось подібне ми маємо і у випадку "біснуватості": бачимо поведінку людини настільки неприродню, що без дії певних зовнішніх сил її просто не пояснити. Чи це є доказом існування Бога в дебатах з атеістично настроїним прошарком суспільства ;) - питання суперечне. Для декого достатньо потримати в руках квітку чи листочок від дерева, щоб зрозуміти що це не могло створитись само собою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты диким племенам африки ноутбук покажи... Они молится на него начнут.. .Магия епта...

+1 Факт !

Так же кто в древней руси мог только подумать что молния это электрический разряд, который вызван вполне нормальными процессами, а не стрелы бородатого дядьки который бушует изза плохого настроения.

Или танец дождя у индейцев ты тоже называешь магией :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...