Перейти до змісту

Екзорцизм.


nameless

Рекомендовані повідомлення

Класс.:D:0024::0024:

Ромаху і Захара ще й обвинили і "посадили в лужу".

2 Correr - перечитай всю тему уважніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 114
  • Створено
  • Остання відповідь

Є дві "вічно-больні" теми - це політика і релігія.

Тут не то що веселуха - війни ніколи не закінчувались.

Непримиримі сторони були, є, і завжди будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бедь шаманы всех "порочных" по мнению Росомахи и Захара религий сами вызывали и вселяли а потом и изгоняли этих духов/демонов

Correr, ти впевнений що це їх "мнение" ?

Ще раз: перпчитай всю тему уважно.

P.S. Хамство - не показатель ума.

-1 не за позицію - за хамство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не за позицію, а за зверхність

Я зверхньо ставлюсь до кого? до Correr ? По поводу хамства - хай модер рішає (я ж висловив своє ІМХО).

Тоді сам передивись всю тему.

бедь шаманы всех "порочных" по мнению Росомахи и Захара религий сами вызывали и вселяли а потом и изгоняли этих духов/демонов

Correr точно тут нічого не перепутав ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивна ситуація, цілком мирна тема, а скільки негативу вилито. Але що поробиш зараз дуже багато інтелекту ходить по вулицях сидить в неті, одні пишуть на стінах, інші на форумах, можливо друге навіть краще.

Моя релігійність не взялась ні звітки, вона передалась від моїх старших родичів, предків. Оскільки я поважаю своїх нащадків і вважаю їх порядними і гідними людьми, я прийняв цей дар (хоча раніше думав, що зайвий обов'язок) від них і стараюсь нести. Дотримання релігійних обрядів, відкрило особисто мені очі на віру (кількість деколи переходить в якість), тому я знаю, які погляди я обстоюю.

Християнство мене зробило кращим.

Тепер до raziel8

ти так завзято і конкретно писав свої пости, тож скажи чітко і конкретно:

ЩО ТОБІ В ХРИСТИЯНСТВІ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ?

ЩО В НЬОМУ Є ПОГАНОГО?

ЧОМУ ТИ ВИСТУПАЄШ ПРОТИ НЬОГО?

тільки без фараонів і конкретно!

2 Correr

Я радію, з того що християнство не дало навіть шансу бути таким як твій "герой аватару" (входиш до його фан-клубу?). Я радий, що в мене є стид, який не дає мені мочитися і виводити свої екстременти перед людьми. Ти думаєш він вільна людина? Так він вільна людина, але вільна від моралі. Дуже легко бути вільним від моралі, асоціальним, коли біля тебе люди з мораллю, але коли такий горобчик попадає в нєстоль отдальонні місця, де відсоток людей без моралі коливається в межах 80-90%, він зразу же тихенько присідає на внутрішню мораль закритої зони і тримається за неї як за рятівну соломинку.

А тобі що поганого зробило християнство?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить все ж таки інфа взята з широковідомого фільму "Дух часу" :0051::blink::D . raziel8 мене наприклад найбільше вразило те, що навіть не вказана назва і розташування студії. Знаєш коли говорять, що твої найближчі родичі живуть в сузір'ї Гончих Псів на планеті бета-567, то ти принаймі хоч перевір хто тобі цю правду пробує донести.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тему троха почистив. Будьте толерантнішими до опонентів плз... І ЩЕ РАЗ УВАЖНО ПЕРЕЧИТАЙТЕ ПРАВИЛА РОЗДІЛУ!

Поки обмежусь варнінгами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Correr

Я радію, з того що християнство не дало навіть шансу бути таким як твій "герой аватару" (входиш до його фан-клубу?). Я радий, що в мене є стид, який не дає мені мочитися і виводити свої екстременти перед людьми. Ти думаєш він вільна людина? Так він вільна людина, але вільна від моралі. Дуже легко бути вільним від моралі, асоціальним, коли біля тебе люди з мораллю, але коли такий горобчик попадає в нєстоль отдальонні місця, де відсоток людей без моралі коливається в межах 80-90%, він зразу же тихенько присідає на внутрішню мораль закритої зони і тримається за неї як за рятівну соломинку.

А тобі що поганого зробило християнство?

Причом мой аватар к теме ? :) На свой посмотри и не флуди.

А религию зацепили, удачное сравнение. Верили в древних, пришол князь и начильно похрестил, зачот типа ? А святы священики огньом и мечом по бедным индейцам и по остальным более осталым обществам, тоже зачот ? И в ЭТО ты вериш и поддержываеш ? Открой глаза, точнее свой моск, если он есть, ищи альтернативные источники знаний, в сравнении рождаетца чтото новое, а не в закостенелости.

Фильмец так сибе. На американосов, но чтото да пытались же пропихнуть то, знач есть предявы, а ответ ?

Израильский археолог Йосеф Гат во время раскопок в районе Тальпиот в Иерусалиме 28 лет назад обнаружил погребение, датированное первым веком нашей эры. На погребальном камне выцарапана надпись: “Иисус, сын Йосефа”. Гат умер вскоре после окончания раскопок, но до конца жизни верил, что нашел могилу Иисуса Христа. Он не сделал свое открытие достоянием гласности из-за опасений вызвать волну антисемитизма в христианском мире, сообщила его вдова Рут.

Канадский кинодокументалист Симха Якубовичи сняла об этом фильм “Потерянная могила Иисуса”. В фильме утверждается, что на найденных рядом с могилой погребениях выцарапаны имена родственников Иисуса: “Мария”, “Мария Магдалина”, Иуда, сын Иисуса”.

Израильские археологи выражают скептицизм по поводу находок и утверждений фильма, подчеркивая, что не располагают доказательствами, связывающими могилу в Тальпиот с Иисусом. Тем не менее, Джеймс Чарльзворт, профессор теологии Принстонского университета, полагает, что в Тальпиот могло быть найдено “кладбище членов клана Иисуса”.

Однако с точностью этого утверждать уже никто не может. Разложившиеся человеческие останки, найденные на месте раскопок 28 лет назад, были немедленно перезахоронены по требованию религиозных властей. Их научное исследование не было произведено и их местонахождение в настоящее время неизвестно.

Вот ищо о том же О фильме "Могила Исуса"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Выдержки из "ЕГИПЕТ И ХРИСТИАНСТВО"

Ряд египетских элементов проник в христианство в оригинальном, почти не завуалированном виде; другие элементы наличествуют в христианстве в видоизмененной форме.

Советский ученый А. С. Стрелков вполне обоснованно написал, что "египетскую струю в христианстве мы можем наблюдать... во всем, начиная от отдельных мотивов христианской символики и кончая чисто догматическими построениями"

равнивая христианство с каким-либо из его языческих соперников, приходится удивляться не столько различию между ними, сколько сходству, которое объясняется стремлением удовлетворить одни и те же запросы времени.

И так далее, советую хотя бы начать с этого тупо забить в гугле "ЕГИПЕТ И ХРИСТИАНСТВО" и почитать, а делее в лом было искать, но я думаю многое потвердитца. Так что дерзайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, последнее китайское предупреждение! Или возвращаетесь к теме Экзорцизма, или...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mix_forever, моё имхо, что как раз тут и проходит сеанс экзорцизма ;) (шуткО)

Как можно обсуждать то, чего не существует? если не существует - значить не обсуждалось бы ибо НЕ СУЩЕСТВУЕТ, а в данной теме возник даже спор, что само по себе подтверждает существование. Нет объекта - нет обсуждения, есть объект - есть обсуждение. По поводу "существования" можно ещё сказать так - если есть "название"/"имя" значить есть существование, ибо "объект" сначало появляется на мысленном уровне, потом проявляется вовне, получает имя/название, а уж потом обсуждается.

Ошибка в том, что каждый хочет донести свою "правоту" - а зачем? В споре рождается истинна? - да, но доказывать надо там, где готовы услышать это доказательство ибо попусту ничего не даст, как слушавшему, так и тому, кто доказывает, а лишь укрепит в личной занятой позиции каждого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, насчет

Как можно обсуждать то, чего не существует?
, то возьмем такой пример: шизофреники очень часто страдают от навязчивых галюцинаций, для них они реальны, для них они существуют... Но это ж не значит что для остальных они тоже существуют :)

З.Ы. никого не хотел обидеть ,просто привел пример.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

*оффтоп*

"Ты суслика видишь?, И я не вижу - а он есть!"© (ДМБ)

Те, чого ми не бачимо, не значить що його не існує. Екзорцизм - як явище , було, є і буде! І від цього нікуди не подінешся.

Побачити "біснуватого" - вкрай неприємне явище, і тут не скажеш, що це людина слабого розуму.. чи душевно хвора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Выдержки из "ЕГИПЕТ И ХРИСТИАНСТВО"

Ряд египетских элементов проник в христианство в оригинальном, почти не завуалированном виде; другие элементы наличествуют в христианстве в видоизмененной форме.

Советский ученый А. С. Стрелков вполне обоснованно написал, что "египетскую струю в христианстве мы можем наблюдать... во всем, начиная от отдельных мотивов христианской символики и кончая чисто догматическими построениями"

равнивая христианство с каким-либо из его языческих соперников, приходится удивляться не столько различию между ними, сколько сходству, которое объясняется стремлением удовлетворить одни и те же запросы времени.

И так далее, советую хотя бы начать с этого тупо забить в гугле "ЕГИПЕТ И ХРИСТИАНСТВО" и почитать, а делее в лом было искать, но я думаю многое потвердитца. Так что дерзайте.

Шановний мінусоставальщик для чого зариватись в древній світ на 4-5 тис. років назад для того, щоб пояснити явище екзорцизму, чи суть християнства (чи є в Волинській області специ які б могли б чітко описати, що творилось в цю епоху, тільки без гугління (новітнього наукового пошуку)).

Якщо кидати аналогіями, то це подібне до відшуковування в кам'яному віці зародків сучасної IT-технології, і навіть, якщо і віднайдеш якусь систему обчислення чи передачі інформації, то воно абсолютно нічим не вплине на сучасний прогрес в цій технології.

Аналогічно з християнством, воно не мертве, а живе і як всякий живий організм воно змінюється і розвивається. Те що є зараз і що було в 60-70 роках нашої ери - речі непорівняльні (вже не буду говорити про фараонів). Воно пройшло купу трансформацій, від віри мучеників-смертників в часи гонінь за імператора Нерона, через секуляризацію Константином, що спровокувало виникнення монашества, як заперечення втручання держави з її корупцією і бажанням наживи. Пройшло через купу жахіть таких як інквізиція, прийняття християнства в Новому Світі, війни, репресії і т.д. І дійшло до наших днів, коли вже навіть монахи їздять на шикарних джипах, мінівенах, а монастирі обладнані не гірше 4-ри-, 5-тизіркових готелів. Воно еволюціонує і зараз, у вигляді так званого "білого монашества" (термін не претендує на енциклопедичність), або навіть "побутового", коли людина старається себе вдосконалити сама, відмовляючись від алкоголю, блуду, обмежуючи в якихось надлишкових благах, тобто старається ставати кращою в світі де матеріальне майже вже перемогло духовне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну припустим - вселилса дух. гонит чел беса и что стого ? В святош тоже духи вселялись и они типа чудеса тварили. людей лечили. Єтих типа духов гнать не положено, а вот таких других, когда у человека душевная болезнь, или открылась память предков (єто когда одержымый многими языками болтает) и сила нечеловеческая (скрытый запас енергии пробудилса) и говорит и клеветит християнство (опять же память какая же должна быть у предкофф обида на християн чтоб так укоренилась ненависть) и левитация - что очень положытельно (изучать явления для науки прогрес какой). что плохого в в этом ?

одержымые убивают ? Грабят ? Насилуют ? - Нет - они же просвьещоные и стоят на много выше чем те слабые духи которые и могут то вселитца в попов, у которых и могзов нет, только лоб ап пол разбивать, и .. о да чудеса тварить. верим, от чего же не верить, так же Бибилия авторитетная книжечка прописала, нам это же наш учитель пастырь говорил, для чего ЭТО ???

Итак к началу - вселение духа . Вот и загвоздка слово Экзорцизм вика говорит

Экзерцизм [от лат. exercis — форма слова: verbum, preas., indic., act., 2p., Sg. словарная форма: exercere, -eo, -ui, -itum, значение: заниматься; обнаружить, обрабатывать, применять, утомлять] (в русском языке используется с древних времён, но в последнее время в варианте экзорцизм от англ. exorcism рус. произн. — «экзэрцизм»)

Дух только злой пападает пот это определение, кому это выгодно ?

Ех. трудно говорть с глухими. без пантово описывать красоту слепым.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 місяця потому...

Вот у мене в кімнаті де я проводжу практично весь час, вісить картинка з Ісусом на святій вечері, напроти на стіни дві великі Ікони, Ісуса І Божої матері на самому посвячений хрестик з Церкви, вірю в Бога, хіба може при такому розкладі щось вселитися в людину? :) Правда характер у мене доволі лінивий, тому я дуже рідко хожу в Церкву, але коли ходив нічого мені в голову не вставляло хібащо, одне було, коли мама плакала на сповіді це тоже признак бІснУвАтОстІ ? ^_^ Як і в випадку з тими ж привидами, хто сказав що вони повинні бути страшними, може вони доволі симпатичні? ) Просто людям завжди потрібен адреналін, от і шукають всяких ужасів та побільше побільше )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

У мене питання. Чув що подібні ритуали проводяться в Почаєві. Так звана "вичитка". Так от якщо хтось знає в які дні все це робиться і що потрібно від прихожанина скажіть будь-ласка!! Дуже треба!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Я от схиляюся до думки, що слід розрізняти людей, які

- біснуваті та

- психічно хворих.

Доречі, психічні хвороби передаються генетично...

А одержимими часто стають люди, які самі шукають зв’язок з нечистою силою: чорна магія, гадання, визивання духів...

Але от займатися вигнанням бісів, єкзорцизмом будь яка людина не може. Для цього треба бути святим і праведним, ІМНО.

2Optimal: на рахунок плачу на сповіді, це точно не признак біснуватості:).

Просто церква - це місце, де присутній Бог (так Біблія пише), от інколи буває, що людина дуже розчулюється, чи згадує свої помилки, ІМНО...

А от на рахунок монахів і священників, які їздять на джипах, то не мені судити чи чесно він зароблений...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто церква - це місце, де присутній Бог

в церкві присутні ікони, батюшки, матушки, прихожани.... Бога там не більше ніж в оточуючому вас світі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Ви головне не парьтесь, всі ці навороти і складність мишлення, навязана нам оточуючим світом, первісна людина сама по собі милосердна, любляча і як каже Біблія "сильна і славна", як сам Бог. В мене в самого є цікаве твердження нарахунок релігіїї (будь-якої) і в яку мені легше вірити, ніж в якогось єфімерного Бога, який живе невідомо де) думаю таких тверджень доволі багато, головне пошукати як кажуть, той хто шукає найде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...