Перейти до змісту

Екзорцизм.


nameless

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 114
  • Створено
  • Остання відповідь

после фразы "библия учеными признана как исторический источник" уже смешно ^_^

вопрос в другом. если все это действительно правда, как боролись с этой проблемой в дохристианский период? как в данный момент "изгоняют беса" в других религиях?

imo, на экране больные люди, их место в кабинете психиатра, причем как изгоняющих, так и их "подопечных".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насколько мне известно официальная церковь не признает и запрещает подобную практику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив на власні очі...просто фірма...жіночка кг так 45. розкидала 4 мужиків по 100 кг.

В католиків навіть існує цілий факультет екзорцизма..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офіційно, церква не забороняє, є спеціально навчені батюшки, як правило монахи.

Бачив схожий випадок із "біснуватим" хлопчиком в Києво-Печерській Лаврі.

В інших релігіях теж є схожі спеціально навчені люди. В дохристианській період (якщо не помиляюся) то у всіх було по різному. Когось розпеченим залізом, когось просто вбивали, в індіанців робили лоботомію, без наркозу (щоб випустити злого духа із голови, бачив кадри(в Африканських племенах - досі таке практикують) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

после фразы "библия учеными признана как исторический источник" уже смешно ;)

вопрос в другом. если все это действительно правда, как боролись с этой проблемой в дохристианский период? как в данный момент "изгоняют беса" в других религиях?

imo, на экране больные люди, их место в кабинете психиатра, причем как изгоняющих, так и их "подопечных".

Шановний, для чого така поверхневість. Проблема в тому, що носій бісу чи бісів, може зовсім не знати про їх існування. Людина буде просто підсвідомо уникати церковних обрядів, їй буде ставати погано під час церковної літургії. Деколи можливі якісь буйні прояви, не виключено, що тяжкі кримінальні злочини також мають в собі щось від бісівської одержимості. Монахи-екзорцисти (доречі люди які повинні дуже сильно постити, молитись, тобто постійно перебувати в дуже напруженому духовному стані, адже це вміння не просто якась текстова практика, головною діючою особою є монах) читаючи певні молитви спровоковують бісів на виявлення, ось тут і починається horror-шоу, коли старі жіночки починають крутитись "волчком", розкидати здорованів, кричати такими голосами, що просто так і не придумаєш, тай не зможеш, як би не старався. З цього можна сміятись, якщо не бачити це в живу, дуже сумніваюсь, що тобі буде смішно...Один раз в Почаєві теке сталось з жіночкою під час цілування Хреста одного Святого, там була повна церква людей, так от коли вона почала крутитись і кричати то всі очканули і пантові тінейджери і бізнесмени і простий люд.

Шановний а тепер на рахунок психіатрів, чи придумали вони щось краще від наркотиків і хімії яка придушує особистість, зверни увагу на США, там до психіатрів ходять всіма родинами і у найважчі життєві години, але це не вберігає від армії божевільних, вбивць, людей з повною шпаківнею шпаків. Можливо психіатрія це не панацея?

Екзорцизм дуже невигідна річ для атеїстів, гностиків і іже, бо відкриває очі на світ духів і подає це в дуже жосткому не прикритому світлі і це явище досить важко висміяти. Доречі, якщо так легко розкидувати людей, крутитись юлою і кричати різними вересками і це легко може зробити тренірована людина - доведи! Я б так не зміг.

На екрані абсолютно нормальні з погляду атеіста люди!!! Вони спокійно живуть і зовсім не привертають увагу, доречі для цікавості, атеїсти з'їздіть в одне з таких місць, постійте під час вичитки, поцілуйте хреста, а потім подискутуємо і поржемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їй буде ставати погано під час церковної літургії.

Угу. На власні очі бачив як під час служби на вербну неділю (служба тривала годин з 8) діти, які стояли до причастя, непритомніли... біснуваті?

А ше бачив як свідомість втрачали дорослі, бо в церкві настільки накурювали ладаном, шо дихати було неможливо... теж біснуваті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є певні прояви несприйняття церкви і її обрядів і це може вказувати на можливість біснуватості, тільки біснуватості не радикальної (з розірванням ланців, вбиванням людей), а прихованої, побутової. Коли виявляється біснуватість, я не великий спеціаліст, але знаю що коли людина не дотримується Заповідей Божих, Церкву вважає непотрібним архаїзмом, вона (в духовному плані) таким чином стає легким здобутком всякої нечисті. Це ніяк не проявляється в повсякденному житті, тай для чого нечисті себе проявляти, якщо душа й так, за власною волею відкидає шлях спасіння. Проблеми починаються коли людина починає відвідувати церкву і в неї виникає внутрішнє бажання змінюватись, але не відходимо від теми...

Таке явище є, і чи воно буде доведено фізиками-емпіриками чи ні його видно неозброєним оком і до певної міри саме воно залишається аргументом існування іншого світу, де існують інші закони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин Служби Божої відстояти ніхто не вимагає, тут скоріше батьки переоцінили сили своїх дітей, але церковне свято тут нідочого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво-цікаво.

*полізла в І-нет за інфою*

ромаха, а до чого таке надмірне посилання на атеїстів?...

з повагою,

всєгда ваша,

Побутово-Біснувата

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну це відповідь на попередні пости, багатьом людям краще повірити першому попавшомуся психіатру і присісти на якісь чудо-пігулки, ніж визнати існування Бога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз в бога повірити набагато простіше, відразу все стає зрозумілим - "на все воля божа".

А от жити своєю головою, без запудрювання мізків, набагато важче! І дуже мало людей які за це беруться :-P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив дуже багато аварій на дорогах, нещасних випадків де люди старались

жити своєю головою, без запудрювання мізків
...і все вирішувати самостійно. Мені неважко помолитись перед дорогою, коли йду плавати, нажаль чи ні, але це зовсім не відбирає потреби думати і аналізувати своєю власною головою... Якби ти в світ прийшов сам без сторонньої допомоги... :D

Але до теми, поясни незапудреними мізками в своїй голові це явище B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, угу, международные нормы безопасности - ремни, подушки, abs, eps. украинские - три картонные иконки на приборной панели и подорожная молитва B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я знаю

ремни, подушки, abs, eps
не дуже рятують на швидкостях від 120км/год і вище. Трагічних прикладів цього є дуже багато.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є таке по біблії, - що не побачиш поки не повіриш, але в нас виходить навпаки, не повірю доки не побачу...

так от, я вірю в таке, бо бачила на власні очі в одній з київських церквушок як людей корчило, вигинало, підкидало, чула як хрюкали, свистіли, віжжали і навіть не знаю якими словами можна описати все те. В це дійсно тяжко повірити, бо видовище просто жахливе, я спочатку стояла і хвилин десять думала скільки заплатили цим людям за те, щоб отакий "концерт" влаштувати... але це була правда. Так, вони дійсно хворі люди, одержимі. В кожного на це своя думка і її треба поважати, а от духовно треба очищатись і намагатись жити в чистоті, просто почати з себе і молитись, щоб з нами та нашими близькими такого не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поменяйте назнвание темы на Экзерцизм :)

я думаю можна не міняти

в русском языке используется с древних времён, но в последнее время в варианте экзорцизм от англ. exorcism рус. произн. — «экзэрциз
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кожна людина під впливом тих чи інших факторів вирішує в кого чи в що їй вірити... певно у житті буває все.. і якщо ми цього не розумієм, то це не означає, що його немає..

..на Бога надійся і сам не "плошай"..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не віруючий, но млін принципово поїду в почаїв, щоб переконатися в своїх баченнях цього світу.

Потім спеціально створю тему і будемо полімізувати. Бо вже достали ці всі впарювання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, зато с иконкой и молитвой ты сразу в рай воспаришь или они действуют как аннигилирующий щит для любого препятствия? :) тут недавно кто-то вещал про церковную защиту от радиации - это видимо из той же оперы. раз обьяснить ума не хватает, значит надо принимать на веру? ну что за бред..

кстати, а если человек сознательно начинает корчиться и извиваться чтобы привлечь к себе внимание (есть такая психологическая проблема, как мания значительности) и, самое главное, быть "чудесно излеченным"? или просто работает чтобы подыграть экзорцисту? насчет силы увеличившейся тоже не проблема - люди в жизненных ситуациях, как например, состояние аффекта, и не такое делают. называется - скрытые возможности организма и "бесы" тут не при чем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є таке по біблії, - що не побачиш поки не повіриш, але в нас виходить навпаки, не повірю доки не побачу...

так от, я вірю в таке, бо бачила на власні очі в одній з київських церквушок як людей корчило, вигинало, підкидало, чула як хрюкали, свистіли, віжжали і навіть не знаю якими словами можна описати все те. В це дійсно тяжко повірити, бо видовище просто жахливе, я спочатку стояла і хвилин десять думала скільки заплатили цим людям за те, щоб отакий "концерт" влаштувати... але це була правда. Так, вони дійсно хворі люди, одержимі. В кожного на це своя думка і її треба поважати, а от духовно треба очищатись і намагатись жити в чистоті, просто почати з себе і молитись, щоб з нами та нашими близькими такого не було.

хм

я таке теж бачила

в штундівській церкві в США (до речі, найпопулярніша в місті була)

коли люди при каятті спочатку плачуть, стоячи на колінах, а потім з ними починає робитися чорт зна що..істерики, крики, катання по землі туди сюди, намагання кудись втекти...

на мене не подіяло, тільки сльози котилися чорт зна чого з очей

це через те, що я невіруючий біс????

чи через те, що гіпноз не повністю подіяв???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мож то якийсь масовий психоз..зі мною теж колись таке було. Під час зборів в церкві пятидесятників, плакала, а чого не ясно..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...