Перейти до змісту

Шукаю когось "розшарити" на 2-х відпочинок


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

Зібрався в Трускавець 20-30 вересня, мав  їхати з другом, але невийшло в нього. Проблема в тому, що гарні квартири, ті що біля бювету коштують гарних грошей. Ну і з цінами на квитки (300 грн. в одну сторону) виходить машиною на 2-х за ті самі гроші, щей поїздити по-місту лишиться. І станеш дорогою де хочеш, і коли хочеш.

 

Відпочинок - чудовий особливо якщо треба заодно підлікуватись, бо часу не стачає. Вода вимиває пісок з нирок і дуже корисна для печінки :)  Ну і крім води там є чим зайнятись ;)

 

Квартира. 2-х кімнатна, 300 м. від бювету, жодних незручностей для спільного проживання. Це набагато краще, ніж санаторій, 1000 грн/день  за півтора кілометри від бювету.

 

Місто знаю чудово, відпочивав вже багато разів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 minutes ago, Harddriver said:

Ну і крім води там є чим зайнятись ;)

З цього місця докладніше))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Є таке місце посеред Трускавця - Шайба https://photo-lviv.in.ua/liubov-shajba-truskavets-abo-odna-z-najstarishykh-dyskotek-ukrainy/

2. Справа в тім, що мужикі не хворіють. Вірніше хворіють, але в них всього 2 болячки - Х-ня і П-ць. П-ць він не лічиться, а х-ня сама проходить :D

 

Я коли перший раз туди зайшов - спостерігаю дві величезних круглих лавки жіночих ніг, уходящі в даль :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Cherman сказал:

Луцька "Шайба" не менш легендарна.

Тепер там легендарне атб)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Cherman сказал:

Луцька "Шайба" не менш легендарна.

А ще є шайба на Пісочному за Ковлєм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Harddriver сказано:

Місто знаю чудово, відпочивав вже багато разів.

сам планував поїхати в жовтні-листопаді, але глянув на ціни в Алмазі/Кристалі (про інші мовчу) 1000-1200 за добу, якщо проживати не в люксі,

а в "покращеному",  з медичних послуг  тільки базові - то ну його нах за такі гроші...

Хоча, якщо розібратись, не так вже і дорого, саме проживання в готелі - 500 грн. + 3 разове харчування (шведський стіл) + медичні послуги...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Bliksss сказал:

Хоча, якщо розібратись, не так вже і дорого, саме проживання в готелі - 500 грн. + 3 разове харчування (шведський стіл) + медичні послуги...

 

 

 

500 - це двомісний номер далеко від бювету, +невідомо кого підселять?  Долати пару км. відстань 6 разів на день - ні, не хочу. Є "нижні" санаторії далеко, не сильно дорого, і воду привозять, але:

 

1. Глушман, а весь цікавий двіж - в центрі, це 2-3 км. В ту-ж Шайбу чи Казанову - далекувато :wacko: 

Тай загальні приміщення під час пандемії, не хочу.

2. Вода привізна, і швидко втрачає свої якості, особливо Нафтуся, яка вже за півдоби перетворюється в вонючу каламуть з масною плівкою.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Harddriver сказано:

500 - це двомісний номер далеко від бювету, +невідомо кого підселять?  Долати пару км. відстань 6 разів на день - ні, не хочу. Є санаторії далеко, не сильно дорого, і воду привозять, але:

я про що і кажу, якщо порахувати вартість всіх послуг, то ціна 1000-1200 за одномісний номер в якому-небудь "алмазі/кристалі" вже не така і захмарна... мне там в принципі все влаштовує, крім "нафталінової атмосфери". 5 років там не був ,але сумніваюсь що щось кардинально змінилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Алмаз - то капець, я звідти звалив одразу, як побачив чергу в ліфт :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Деякі термінові справи відсрочили поїздку, але все ще шукаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Harddriver сказал:

Деякі термінові справи відсрочили поїздку, але все ще шукаю.

Є спеціальні сайти,як нещодавно я дізналася

Як вони називаються не знаю,просто чула історію що чувак на такому ресурсі шукав з ким полетіти на Мальдіви

Думаю,там більше шансів знайти когось

Або принаймні на луцьких "Теревенях" в fb

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, paksivatova сказано:

Є спеціальні сайти,як нещодавно я дізналася

Як вони називаються не знаю,просто чула історію що чувак на такому ресурсі шукав з ким полетіти на Мальдіви

:blush:;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Bliksss сказал:

:blush:;)

 

більше того скажу,історія після Мальдів мала продовження )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, paksivatova said:

більше того скажу,історія після Мальдів мала продовження )

дружина "попалила" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо Теревенів - вкурсі, але стрьомнувато. А за користування форумом з 2005 року вже знаєш майже всіх :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...