Перейти до змісту

вибух в Лівані


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Колись кинув у вогонь 3 кг. аміачної селітри.

попався б ти нам на початку 90-х... ми аміачну селітру замість фіксажу використовували на фотогуртку, дуже важко було дістати, а тут - 3 кг у вогонь :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Bliksss сказано:

фіксажу

Фіксаж...  одна таблетка гідроперіту на пачку фіксажу... дим, сморід. Зірвані уроки..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

Фіксаж...  одна таблетка гідроперіту на пачку фіксажу... дим, сморід. Зірвані уроки..

нафіг так напрягатись? по-перше, вчитись було цікаво, класу так до 8-го, а потім - час був такий, що вчителі не сильно переймались ,чи ти є на уроках, чи тебе нема.

Тай прогулювати можна було в тій самій фотолабораторії або в кабінеті інформатики, хоч цілими днями ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, Zheny@ сказал:

 

 

А я про це говорив у першому своєму пості в темі.

То ж я тебе тому й процитував. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, Bliksss сказано:

попався б ти нам на початку 90-х... ми аміачну селітру замість фіксажу використовували на фотогуртку, дуже важко було дістати, а тут - 3 кг у вогонь

 

 

Треба було звертатись. У мене два мішки було по 25 кг. Як буряки зійдуть - треба розипати зверху грунту, потім гичка пів метра росте і коренеплід під 5-7 кг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, Bliksss сказал:

 

Тай прогулювати можна було в тій самій фотолабораторії або в кабінеті інформатики, хоч цілими днями ))

Не у всіх так було. Навпроти мого класу була фотолабораторія, я її відчиненою бачив декілька разів за весь час навчання. А в кабінет інформатики нас не пускали навіть на уроках інформатики. Весь десятий клас писали алгоритми в кружочках, квадратиках і ромбіках на дошці, а я на них як дебіл дивися і не міг зрозуміти. І лише в 11 класі нас пустили в кабінет і показали комп'ютери, і я нарешті зрозумів, що таке алгоритм. Надалі всі алгоритми я складав в голові миттєво, час витрачався лише на малювання його в зошиті.

Зате фіксажу в мене було пів дивана, важче було дістати гідроперид, бо на нього крім нас полювали неблондинки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

Фіксаж...  одна таблетка гідроперіту на пачку фіксажу... дим, сморід. Зірвані уроки..

Нащо так багато фіксажу? Ми сипали небагато, на око не більше столової ложки.

А ще марганцовка самозаймається в гліцерині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порівняв це фото з супутниковим зображенням гугл-карт... жах. Але, дивно що в епіцентрі вибуху на місці складу величезна затоплена воронка а стіна елеватора встояла...

content_TASS_40863899.jpg

 

Було так

Screenshot_2020-08-05-11-31-16.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, iiron сказал:

Як-що пам"ять мені не зминяє, то салітру треба натрієву або калієву для цікавих розваг.Не аміачну.

Найкраща натрієва або калієва, але підійде люба і аміачна і кальцієва, яку в процесі нескладного готування перетворюють в натрієву або калієву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порт Бейрута уничтожен, более 100 человек погибли, 4 тысячи ранены, 300 тысяч ливанцев стали бездомными, ущерб оценивают в $3-5 миллиардов — это безумно страшные результаты взрыва всего лишь 2700 тонн селитры.

Я пишу “всего лишь”, потому что хорошо помню время, когда на складах TIS одномоментно лежало по 200 тысяч тонн (!!!) аммиачной селитры. Когда-то мы с существенной прибылью для себя переваливали до 3 миллионов тонн в год. Этот груз приносил почти 30% всего нашего дохода в те времена. Но в 2008-м перестали. Совсем. Навсегда.

Мой отец, руководивший тогда компанией, дал указание прекратить работать с селитрой из соображений безопасности. При попадании очень небольшого количества дизельного топлива — а в порту его хватает — селитра превращается во взрывчатое вещество игданит. А еще у нас там рядом угольный терминал… Случись что, это была бы Хиросима.

Алексей Михайлович Ставницер был очень мудрый, предусмотрительный человек. Вчера был день, когда я снова мысленно к нему обратился и сказал “спасибо”.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

 

Я пишу “всего лишь”, потому что хорошо помню время, когда на складах TIS одномоментно лежало по 200 тысяч тонн (!!!) аммиачной селитры. 

Літератори підтягнулися. Пішла народна творчість. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, nickel сказал:

Порт Бейрута уничтожен, более 100 человек погибли, 4 тысячи ранены, 300 тысяч ливанцев стали бездомными, ущерб оценивают в $3-5 миллиардов — это безумно страшные результаты взрыва всего лишь 2700 тонн селитры.

Як каже народна мудрість: "На Алаха надійся а сам не будь лохом." - чебуреки сильно надіялись на Алаха. Добре що рвонуло на дальньому від міста складі бо якби ближче хмарочоси може і не встоялиб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, weldermaster сказал:

Літератори підтягнулися. Пішла народна творчість. )

Автор Андрій Ставніцер, поцікався на дозвіллі хто цей літератор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
On 05.08.2020 at 18:02, Bliksss сказано:

або в кабінеті інформатики, хоч цілими днями ))

мене в 11 класі вигнали з першого ж уроку інформатики.  Вчителька сказала, "щоб до кінця року я тебе тут не бачила!".

.. і поставила річну "5" (на тому ж самому уроці) .

Я й не ходив більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

Ти шо, вундеркіндом був?:D

нє, Basic трошки знав  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Zheny@ сказано:

нє, Basic трошки знав  :)

Трошки краще за вчительку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Zheny@ сказано:

мене в 11 класі вигнали з першого ж уроку інформатики.  Вчителька сказала, "щоб до кінця року я тебе тут не бачила!".

.. і поставила річну "5" (на тому ж самому уроці) .

Я й не ходив більше.

чому в 11-му? Я в десятий перевівся в іншу школу - така ж сама ситуація, вчителька інформатики - щойно з училища, я - з математичного класу де інформатика з 5-го, крім того, на "станцію ЮТ" ходив з 5-го класу зпочатку до Суркова, потім до Деркача (брат директора ПП "Медіа" ))) та й вдома, на той час вже мав 286-й, а в школі Пошук-2.
Так само сказала - "можеш на мої уроки не приходити, оцінку вже маєш", потім прогулював уроки - виключно в кабінеті інформаатики))

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Bliksss сказано:

чому в 11-му?

не знаю, якось так склалося.

3 хвилин тому, Bliksss сказано:

я - з математичного класу де інформатика з 5-го,

Я гуманітарій. Я з українського :)

3 хвилин тому, Bliksss сказано:

ходив з 5-го класу зпочатку до Суркова

 

3 хвилин тому, Bliksss сказано:

потім до Деркача

Я теж ходив, але нам не повезло.

Деркач, здається, відрізав пальці десь циркуляркою, і не викладав.  Сурков нас взяв, але ми весь час гралися, ніхто інформатики (програмування) не вчив.

Пк у мене не було, батьки стільки не заробляли, щоб купити ПК, хоч якийсь. Брали на прокат БК-001 у "Електроніці".

 

Але то все жосткий оффтоп.

Тема не про те.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Деркач, здається, відрізав пальці десь циркуляркою, і не викладав.

так і було, перевели - кого до "Лєночки" кого до Суркова, "Юрійович" - багато чого досзволяв, в т.ч. - гратись, а можна було і багато цікавого взнати.

19 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Пк у мене не було,

z80 сам збирав з конструктора, 2 роки з 5 по 7 клас

286 - не батьки купили, знайомі виїзджали на пмж і залишили зламок, який доробив і потім користувався.

22 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Брали на прокат БК-001 у "Електроніці".

навпроти к-ру Луцьк? )))

22 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Але то все жосткий оффтоп.

Тема не про те.

таки да, але ,було приємно згадати ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Bliksss сказано:

перевели - кого до "Лєночки"

Борисівна :) ги-ги.

Хороша тьотка.

6 годин тому, Bliksss сказано:

навпроти к-ру Луцьк? )))

спочатку так. Потім переїхали на Соборності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...