Перейти до змісту

вибух в Лівані


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

Spoiler

 

 

 

знатно бахнуло

 

чи то місцеві щось варили чи Ізраїль пошалює?

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як би *місцеві варили*,Феєрверки+нітратні добрива.Але щось не дуже віриться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на останніх секундах (0:47 -  )  чідко видно, що перед вибухом іскри. Такі ,Як ніби від феєрверків чи ще чогось.

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Zevs_Isver сказано:

чи то місцеві щось варили чи Ізраїль пошалює?

Ізраїль працює більш точково 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Як пояснив пізніше прем’єр-міністр Лівану Хасан Діаб, на складах у порту понад шість років зберігали 2750 тонн нітрату амонію – саме цей «вантаж» і став причиною вибуху, за попередньою версією влади. 

 

Колись кинув у вогонь 3 кг. аміачної селітри. Також мішали з чорним порохом і підпалювали. Нічого воно не вибухає. Там треба проводити хімічну реакцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо вірити у версію з селітрою, то це вина кацапа.

 

У Бейруті вибухнула селітра з судна, що належить росіянину

 

2750 тонн нітрату амонію, які вибухнули в ліванському Бейруті, зберігалися там 6 років. Небезпечний вантаж прибув у столицю Лівану на кораблі Rhosus, який належить російському підприємцю Ігорю Гречушкіну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

Колись кинув у вогонь 3 кг. аміачної селітри. Також мішали з чорним порохом і підпалювали. Нічого воно не вибухає. Там треба проводити хімічну реакцію.

 

А ми колись у воді розчиняли, потім там замочували газети.... далі знаєте що.

Ох і дурні були....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Oli сказано:

 

А ми колись у воді розчиняли, потім там замовчували газети.... далі знаєте що.

Ох і дурні були....

 

 

знаю, димовухі. Теж так робили :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

тоді не знаю. Розкажете?

Вибух в Лівані  бачив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Вибух в Лівані  бачив?

 

ви думаєте, це діти с селітрою гралися? Що треба, щоб селітра сама вибухнула? Без змішування з іншими реагентами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

ви думаєте, це діти с селітрою гралися?

Я буду відповідати на дурні запитання, хіба що як знатиму твій вік і то не факт.

1 минуту назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Що треба, щоб селітра сама вибухнула? Без змішування з іншими реагентами?

Детонатор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Детонатор.

 

Не вибухне вона. Треба спочатку провести реакцію, хоча б з паливом якимось змішати, щоб отримати АСДТ. Тоді вже й детонатор можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

Не вибухне вона. Треба спочатку провести реакцію, хоча б з паливом якимось змішати, щоб отримати АСДТ. Тоді вже й детонатор можна.

 

хоча ні, Вікі пише отаке:

 

Цитувати

 Аммиачная селитра без горючего в большом количестве может разлагаться со взрывом, из-за чего на производствах случались промышленные катастрофы, например, взрыв в Оппау в 1921, взрыв в Техас-Сити в 1947, взрыв в Тулузе в 2001, взрыв в порту Бейрута в 2020.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Не вибухне вона.

Ліванці з тобою посперечалися б, а я не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

ви думаєте, це діти с селітрою гралися? Що треба, щоб селітра сама вибухнула? Без змішування з іншими реагентами?

А взагалі я вів до того, що з газети і селітри ми робили всілякі бомбочки, але не димовухи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Колись кинув у вогонь 3 кг. аміачної селітри. Також мішали з чорним порохом і підпалювали. Нічого воно не вибухає. Там треба проводити хімічну реакцію.

Як-що пам"ять мені не зминяє, то салітру треба натрієву або калієву для цікавих розваг.Не аміачну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай селітра у вигляді гранул. При підвищеній температурі з часом вона розсипається, перетворюється в пил. Далі два варіанти. При тривалому зберіганні пил злежується, спресовується і у великих кількостях здатен детонувати. Інший випадок - це пил, розпорошений у повітрі. Вибухає гарно.

В Бейруті схоже, що спершу вибухнуло щось, підняло в повітря пил аміачної селітри і бабахнуло ще раз, вже значно сильніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Cherman сказал:

О, я думав на борді одні політологи і вірусологи. А тут, виявляється, ще й повно хіміків високого рівня.

Та треба Нокіана запитати шо там сталось

Він точно все знає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Cherman сказал:

Або, йому знайома медсестра знайомий лауреат Нобелівської премії по хімії, розкаже.

Він сам в хімії розбирається не гірше лауреата Нобелівскої премії.

В нього в школі 12 було, по 5ти бальній системі :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Zheny@ сказал:

на останніх секундах (0:47 -  )  чідко видно, що перед вибухом іскри. Такі ,Як ніби від феєрверків чи ще чогось.

Ivan N Ivanov

Раздолбаи

Раздолбай Игорь Гречушкин из Хабаровска, живущий на Кипре, в 2014 году решил на своём корабле Rhosus перевезти из Грузии в Африку 2750 тонн аммиачной селитры. Корабль у раздолбая был в раздолбайском состоянии и сломался, поэтому ему пришлось причалить в Бейруте для ремонта. Раздолбай задолжал кредиторам кучу денег, поэтому корабль арестовали власти Ливана и конфисковали груз. Кредиторы были раздолбаями, они не захотели заморачиваться с конфискованной селитрой, и положили на неё болт. Власти Ливана тоже были раздолбаями, они сгрузили селитру на склад в порту, и положили на неё не только болт, а ещё кучу разного барахла, среди которого был груз петард и возможно какие-то боеприпасы. Селитра лежала на складе шесть лет, пока склад у раздолбаев не проржавел, ему видимо требовался ремонт и раздолбаи вызвали сварщиков. Сварщики тоже были раздолбаями, они начали сварочные работы и не позаботились о безопасности. Петарды загорелись и разлетелись по складу, весь раздолбайский склад загорелся, а потом взорвались 2750 тонн раздолбайской селитры и разнесло половину Бейрута.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

 

знаю, димовухі. Теж так робили :)

Димовухи робили із пластикових лінійок. Були такі - непрозорі. Тонкі. Пластик - як кульки для пінг-понгу.  З кульок теж робили.

А от як правильно зауважили про селітру, @Саня , то мала бути калієва. Вона була не у кульках, а як великі кристалики солі. І розчинялася класно.

Пропорція: 1 майонезна скляна баночка на 1л води. (Часом додавали ацетону трошки).  Мочили газети, віджимали і сушили.  А далі... алкаші пили одеколон, порожні пляшечки валялися на  кожному кроці. Накидав газет, запалив фітіль, закрутив і кидай чимдалі від себе. Якщо встигнеш до того, як газети в пляшці розгоряться... :)

 

Тому до теми вибуху. Більшість хімії - вогненебезпечно у певному середовищі. 

А на відео видно пожежу.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

среди которого был груз петард

 

5 хвилин тому, nickel сказано:

Петарды загорелись и разлетелись по складу,

 

А я про це говорив у першому своєму пості в темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...