Перейти до змісту

Стрілянина Театральний майдан


Рекомендовані повідомлення

4 хвилин тому, nickel сказано:

усі ржуть з затримання

а як не гиржати, тільки от не дуже це весело. До першої справжньої біди. Відкрили скриньку Пандори. А ще угарають з полтавського виживальщика. Таки правду казали, хоч насміємося. Аби не на кутні...

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Oberegy сказал:

а як не гиржати, тільки от не дуже це весело. До першої справжньої біди. Відкрили скриньку Пандори. А ще угарають з полтавського виживальщика. Таки правду казали, хоч насміємося. Аби не на кутні...

Яка скриня Пандори? Шо ви ліпите? До луцького випадку, що ніякий паморок не міг цього зробити? Після 2013-2014 років в розшуку знаходиться тисячі стволів вогнепальної зброї. Та в нас психів не вистачить на цю зброю. І немає ніякої хвилі терактів. Менше всяких зрадо*обів треба читати.

Полтавський "терорист" вкрав машину, а коли його хотіли пов'язати, то достав гранату і взяв заручника. Це не тероризм.

Змінено користувачем nickel
  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, nickel сказано:

Яка скриня Пандори?

цей фарс у Луцьку, з якого сміється вся Україна (до речі, терорист в суді сидів біля адвоката, а от кардіохірурга, тендітну жінку, в клітку запхали) може виллятися слізьми. Надіюсь, що режисер підвів, а не специ, бо з такими спецами можна буде зразу попрощатися з заручниками, коли все насправді відбуватиметься. Не взнаємо ми, що в Луцьку сталося, але такий перформанс нічого доброго не віщує. Не знаю, хто Ви, але виправдовувати от це все може тільки той, кому начхати на Україну. За всіма цими сміхуєчками ми втрачаємо не тільки репутацію міжнародну, а й країну. Колись яника для того вибрали, щоб ганьбити нас у світі тупнем двічі несудимим, а тепер все повторилося, тільки ще більше приниження. Поржать, пожрать, 15 раз відпочити, відосіків про засранців назнімати, а людям як пороблено, йдуть, як телята на заріз. Хуженєбудєтабинебарига

Змінено користувачем Oberegy
  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • +1 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Oberegy сказал:

цей фарс у Луцьку, з якого сміється вся Україна (до речі, терорист в суді сидів біля адвоката, а от кардіохірурга, тендітну жінку, в клітку запхали) може виллятися слізьми. Надіюсь, що режисер підвів, а не специ, бо з такими спецами можна буде зразу попрощатися з заручниками, коли все насправді відбуватиметься. Не взнаємо ми, що в луцьку сталося, але такий перформанс нічого доброго не віщує. Не знаю, хто Ви, але виправдовувати от це все може тільки той, кому начхати на Україну. За всіма цими сміхуєчками ми втрачаємо не тільки репутацію міжнародну, а й країну. Колись яника для того вибрали, щоб ганьбити нас у світі тупнем двічі несудимим, а тепер все повторилося, тільки ще більше приниження. Поржать, пожрать, 15 раз відпочити, відосіків про засранців назнімати, а людям як пороблено, йдуть, як телята на заріз. Хуженєбудєтабинебарига

О боже, скільки рошенівського пафосу... Я таке не лікую.

  • Ха-ха 4
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Oberegy сказано:

цей фарс у Луцьку

фарс це те, що порошенко патріот, в якого діти гоцають у футболці "russia"

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

О боже, скільки

зефанського пафосу! хто про що, а голий про сорочку.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Oberegy сказал:

зефанського пафосу! хто про що, а голий про сорочку.

Да-да.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, alexvvv сказано:

фарс це те

ого... якісь ключі я написала, що збігаються зембі? прям всі діти гоцають? у Липецьку, надіюсь?

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, alexvvv сказал:

ти тепер зефан :)

 

Що значить "тепер"? Я зефан з 2014 року. Якщо не враховувати, що я 95 квартал ще раніше дивився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Oberegy сказано:

ого... якісь ключі я написала, що збігаються зембі? прям всі діти гоцають? у Липецьку, надіюсь?

поки один спалився, Вам давно зелені чоловічки ввижаються? 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Що значить "тепер"? Я зефан з 2014 року. Якщо не враховувати, що я 95 квартал ще раніше дивився.

міняй нік на Zickel

Змінено користувачем alexvvv
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

я 95 квартал ще раніше дивився

і ця людина мені натякає на лікування )))

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, alexvvv сказано:

поки один спалився

а що ж Ви про всіх пишете? негарно якось виходить... комусь зелені чоловічки тільки ввижаються, а у когось в місті цвинтар військовий розростається. Певно діти Порошенка в цьому винні, раз Ви так затято їх ненавидите.

  • +1 2
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Oberegy сказал:

і ця людина мені натякає на лікування )))

Да, бо це тільки в середовищі порохоботів, вибір каналу телебачення чи [не політичної] передачі вважається зрадою. Для всіх інших це гумористична передача, з одним з найвищих рейтингів в Україні. Лікуйтеся. Найкращі ліки - самоізоляція від інтернету.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

з одним з найвищих рейтингів в Україні

отакої! це ще не ознака мистецької якості, я вже мовчу, що в нашій країні ті рейтинги ніхто не міряє як треба. Господар каналу впихає в прайм-тайм те, що хоче, от і всі рейтинги. Звісно, мені Ваш захват цим низькопробним продуктом багато про що розказав, на жаль, таке точно не лікується, тому й радити не буду.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, Oberegy сказал:

отакої! це ще не ознака мистецької якості, я вже мовчу, що в нашій країні ті рейтинги ніхто не міряє як треба. Господар каналу впихає в прайм-тайм те, що хоче, от і всі рейтинги. Звісно, мені Ваш захват цим низькопробним продуктом багато про що розказав, на жаль, таке точно не лікується, тому й радити не буду.

А я десь писав про мистецьку якість? Чому тільки тупим порохоботам приходить на розум шукати мистецьку якість в гумористичній передачі? Господар каналу трохи розумніший за рядового порохобота, тому впихає в прайм-тайм, не те що хоче, а саме рейтингове, а не навпаки. Де Ви мій захват побачили?

Я з жінками намагаюся не говорити про політику, але, у Вашому випадку, надоїло читати той рошенівський плач Ярославни. Тому можу пообіцяти лише одне, Ви припиняєте свій плач тут в неполітичних темах, а я перестаю це коментувати.

Змінено користувачем nickel
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Я з жінками намагаюся не говорити про політику

Ну то сексизм середньовічний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, alexvvv сказал:

Ну то сексизм середньовічний.

Та раді бога, спілкуйся з ними хоч про шахмати. Я з власного досвіду знаю, що розмови не вийде, бо жінок, з якими можна говорити про політику і вони її розуміють, одиниці. Сексизм - гендерна дискримінація. Я їх не дискриміную, хочуть жінки про політику, хай говорять, але мене не заставляйте в цьому приймати участь. Яскравий приклад пані @Oberegy - якийсь генератор випадкових і шаблонних текстів порохобота, шаблонні фрази, які можна зустріти виключно в рошенівських пабліках, істерія, яка співзвучна виттю в тих же пабліках і відчуття, що спілкуєшся з чат-ботом ЄС.

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 1
  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, nickel сказано:

бо жінок, з якими можна говорити про політику і вони її розуміють, одиниці

це також сексизм 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 minutes ago, nickel said:

Сексизм - гендерна дискримінація. 

По визначенню статева. Стать і гендер - різні речі.

 

Quote

Я їх не дискриміную, хочуть жінки про політику, хай говорять, але мене не заставляйте в цьому приймати участь.

Скажіть про це жіночим квотам на наступних виборах в парламент :D

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 minutes ago, alexvvv said:

це також сексизм 

Ти, як спеціаліст(ка) в цьому питанні, скажи, чи так буде правильно: «я не спілкуюсь про політику з небінарними особами з менструацією»?

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, yu2007 сказано:

и, як спеціаліст(ка) в цьому питанні, скажи, чи так буде правильно: «я не спілкуюсь про політику з небінарними особами з менструацією»?

політика і менструація між собою не пов'язані 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...