Перейти до змісту

Стрілянина Театральний майдан


Рекомендовані повідомлення

1 хвилина тому, Nokian сказано:

Та ні,просто в цей саме час у Києві проходить мітинг за відставку Авакова.

Нічого не складається?

ні, не складається. Якби складалося, то він (Аваков) пригнав би на мітинг своїх тітушок і всіх би порозганяв.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, nickel said:

Певно буде штурм

Максиму походу не треба сидіти на всіх трансляціях і сайтах - декілька каналів-агрегаторів і форум-два буде більш ніж достатньо <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Ukrainec сказал:

Так впевнено це пишеш? Читанув це чувак і ну його на.. дьорнув за чеку!

А він до могу посту думав, що не буде? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Медсестра з Боголюб чи електрик з ринку?

сусіди по палаті

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 minutes ago, yu2007 said:

 

 @Zevs_Isver, а ти переживав, чи він бува не "в обхід держбюджету" сів на автобус вже за ворітьми.

я переживав що під чам війни на автостанціях поліція замість того щоб "бдіти" обілечує циган

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 minutes ago, Ko3bMa said:

А де тут зоошиза? Ходити обливати шуби фарбою чи громити магазини - це шиза. Стерилізація бездомних тварин це взагалі потрібно, імхо.

може він ще й мняса не їсть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сорі,

відлучався за свіжими рошенками,

я знову тут

 

о, дуал прокинувся, "мінусую починаючи з першої сторінки"

Змінено користувачем Zevs_Isver
  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно осколками від гранати він хотів дрона збити, бо з автомата не попадав.

На відео вибух, в Телеграмі опублікували.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Alex S сказал:

Ти просто недалекий придурок ,який себе поки ніде крім бурди не знайшов. Ти просто на хвилинку уяви своїх рідних чи дітей ,які збиралися в село на кілька день ,а замість того п яту годину підряд ,бідолашні сидять - лежать в тему автобусі.Чи дитину свою уяви,яка корм для хом яка пішла купувати в Сільпо, а на виході куля 7.62 рикошетом її поранила. Таких підарків треба стріляти пострілом в голову і відразу без ніяких перемовин ,бо щойно ти відкрив вогонь в публічному місці, ти тільки терорист, а собаці собача смерть. Покаятися керівництво держави  воно хоче......при чому тут невинні люди в маршрутці?  Чи прокурори, судді ,чинуші такі зашиті ,що ніхто не знає, де вони живуть? Він їх не хотів в заручники взяти ?Сам себе запитай, придурок- рекламіст?

Я якось одразу й недогледів твою маячну...

Мушу зреагувати трошечки з запізненням...

Ти ж мій златопопий... знаєш скільки за своє життя ось таких диванних правдоборців пережував?

Ти думаєш що лише ти одненький на весь Луцьк співчуваєш заручникам?

Ти думаєш що лише ти здатен хвилюватись?

Ти думаєш що всі як ти зараз маюсь обливатися показними електронними сльозами на борді?

Ти думаєш що якщо ти найголосніше на цій борді про це кричатимеш то з того буде якась користь окрім нікому непотрібного спаму?

Може відійди від комп’ютера та займись чимось корисним, замість вишуковування в інторнетах злих поганців типу мене?

 

Для тебе тупенького особисто поясню свою позицію: я, на відміну від тебе, нічим тим людям допомогти не зможу, найкраща моя допомога нікому не заважати, врятують людей лише спецслужби а не такі плакальщики як ти, в цій темі не проводиться розслідування чи антитерористичне засідання, тому розбавити твої сльози гумором чи сарказмом я вважаю не злочин.

 

А якщо мій жарт тобі не довподоби то так і скажи а не вичавлюй з себе сльози борця зі злими та безсердечними виродками типу мене. Андестенд мазафака?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, nickel said:

Певно осколками від гранати він хотів дрона збити, бо з автомата не попадав.

На відео вибух, в Телеграмі опублікув

блін,

серйозний чувак :(

 

то не "міст в Києві захопити"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

В нормальній країні,

нема цензури, там і не таке друкують. Патякати не значить робити. Відстежуються не книжки, а дії, зокрема пошук і купівля зброї нелегально. Але новиє ліца привели зашибісь професіоналів, кому то  все робити?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

У Луцьку на автостанції №1 виявили «підозрілий предмет».

Про це повідомила речниця ГУНП у Волинській області Ольга Бузулук.

«Надійшло повідомлення про виявлення підозрілого предмета. Туди виїхала слідчо-оперативна група, інформація перевіряється» — розповіла Ольга Бузулук.

image.thumb.png.0e0d8f2d121ca3c08c87c94e940b0693.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, iiron сказал:

Ще місяць тому було це зрозуміло, бо за моїми спостереженнями у висловах "недалекий придурок" і "порохобот" прослідковується чіткий взаємозв"язок:D

 

Ох ти ж мій маленький інторнет--расслєдиватєль, ходи поближче поглажу по тімячку і дам цукерочку  (не рошенівську) :horse:

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  

17 минут назад, Cherman сказал:

Скоріше, міняли з центру. Напевно, цікаво бути таким поцієнтом, як Нокіан. От, представ, захопили терористи автобус з ним, всі панікують, один Вітьок сидить спокійно, бо це ж шоу Авакова.

В таких ситуаціях думаю двояка тема, якщо себе опанувати й не панікувати й представити що ти в літаку який падає і скоро розіб'ється то можна сильно не напрягатись, тому що від напрягання нічого всеодно не станеться він всеодно впаде.

 

Але вже коли буде холоднокровний сильно погляд пофігізму, то це може зацікавити терористів, чому ж той чувачок такий спокійний не задумав він чого недоброго, а ну може нейтралізуєм його від гріха подалі.

 

Тоді треба просто сидіти й прораховувати варіанти що може статись і коли буде штурм (а він повинен бути) які діяти і що робити, щоб довести свої думки до автоматизму і кали станеться то діяти правильно. Всеодно часу дофігіще. Так само якщо сидиш з дитиною, і як будеш її прикривати у якомусь випадку. Напркилад кинуть димовуху що робити. В таких думках час швидше буде йти і не так буде скучно.

 

Мене тато завжди з дитинства вчив заходячи в будь яке приміщення чи транспорт шукати можливі виходи з нього, якщо вимкнеться світло, чи ще щось станеться неординарно, тому по звичці куди б не заходив вперше озираюсь і думаю а якщо станеться пожежа як буду звідти вибиратись і що робити, надіюсь що такий собі бзік мені в житті не пригодиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, nickel said:

Певно осколками від гранати він хотів дрона збити, бо з автомата не попадав.

На відео вибух, в Телеграмі опублікували.

 

Цікаво чий то дрон: поліції (хоч це й тупо так провокувати) чи якогось місцевого стрімера. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Робіть щось! У вас півгодини», - заручниця луцького терориста

 

До редакції сайту «Перший» знову зателефонувала лучанка Руслана Д., яка наразі перебуває в автобусі з терористом. Жінка говорила про те, що їм дали півгодини часу, просила, аби журналісти вимагали відеозвернення від Зеленського.

Нагадаємо, це другий дзвінок в редакції з автобуса в центрі Луцька. Жінка, яка там перебуває, сама сконтактувала з журналістами видання. Очевидно, робить це на прохання чоловіка, який утримує заручників. 


Передаємо цю розмову дослівно.

Лучанка: Що йому важко зробити відео, просто зробити відео? Настільки важко? Просто зробити відео тим всім придуркам. Шевчук і ті всі? Нам передзвонили і сказали, що вони не можуть. Пів години дали. Вже менше осталося.

Журналіст: Пів години, а далі що?

Лучанка: Ви пишіть до нього напряму. Чи що? Піднімайте якось. 

Журналіст: Ми висвітлюємо все на своїх ресурсах. 

Лучанка: Що не можна знайти Зеленського, що він ховається? 

Журналіст: В Луцьку є міністр… 

Лучанка: Вони передзвонили, якийсь Женя передзвонив, що він не буде робити вимоги.

Журналіст: Як ви себе почуваєте? Все добре?

Лучанка: (пауза) ...Да. Тільки дрон, зараз буде граната зриватися, зараз буде граната.

(шурхіт, лунає вибух)

Журналіст: Руслана, все добре?

Лучанка: Роблять з нього слабого. Щоб він був слабим. Він каже, що він не лежав в лікарні. Понаписували Бог зна шо, а він сердиться через це. 

Журналіст: Вже спростували інформацію про психлікарню. 

Лучанка: Нащо вони його нервують? Пишіть. Ну пишіть. Підніміть же того Зеленського. І того Авакова, сраки свої хай піднімуть.

Журналіст: Він хоче саме Зеленського?

Лучанка: Шевчук. Зеленський, щоб першим звернення виклав. Там нескладні вимоги. І сказати, щоб подивилися фільм. Це важко? Вже не хочу навіть говорити ні з ким. Скільки ми можемо вас просити? 

(жіночим голосом збоку хтось гукає «Давайте скоріше! Давайте, будь ласка, скоріше! У всіх діти! Вдома чекають!»).

Лучанка: Сьома година! Вони за сім годин не можуть шевельнутися?  Хай зробиться до нього відеозвернення. 

Журналіст: Всі ваші вимоги друкують. 

Лучанка: Це мало. Це треба дзвонити, щоб вже. Щоб сталося за хвилину. На його сторінці хай зробе це відео, це 5 хвилин часу займе! 5 хвилин – і спасти стільки людей! Там внизу є, що має сказати Зеленський. Все є. Все я перекинула. Більше нічого він не просить. 

Журналіст: У вас є вода? 

Лучанка: Давайте. Ворушіться. 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yu2007 сказал:

 

Цікаво чий то дрон: поліції (хоч це й тупо так провокувати) чи якогось місцевого стрімера. 

Поліцейський

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, nickel сказал:

Поліцейський

якщо так накуй там той дрон :)

сцука вони дратують терориста і що хочуть добитись щоб він рванув там всіх, от мені цікаво чи просто аби політати показати що в нас все оснащено супер технікою, якось мені дивно рельно - якщо то звичайно не стрімер якийсь рішив хайпанути.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, Zevs_Isver said:

відлучався за свіжими рошенками,

що там гетьман наш сивочолий? вже записав відозвернення, що він терорист в законі? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, yu2007 said:

що там гетьман наш сивочолий? вже записав відозвернення, що він терорист в законі? 

не знаю,

поки перейшли на посилений рошенківський пайок

очевидно щось готується

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, nickel сказал:

Певно осколками від гранати він хотів дрона збити, бо з автомата не попадав.

На відео вибух

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна із заручниць у Луцьку встигла подзвонити подрузі й попросити про допомогу.

 

Про це в коментарі "КП" в Україні" заявила лучанка Ангеліна. За її словами, дзвінок із подругою обірвався.

"Вона зателефонувала о 9:36 і попросила, щоб я подзвонила на будь-який телеканал, тому що вона в автобусі в заручниках, і автобус замінований", – розповіла дівчина.

Ангеліна зазначила, що подруга не просила зв'язатися з правоохоронцями, оскільки ті, ймовірно, вже були на місці події.

"Почала плакати, а потім телефон відключився, наша розмова тривала всього 33 секунди. Зараз із нею зв'язку немає, більше ніякої інформації у мене немає", – додала дівчина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, nickel сказано:

«Робіть щось! У вас півгодини», - заручниця луцького терориста

найстрашніше, що це не гарантія, що все закінчиться. Віри цьому іроду нема, виступить зе чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16:30 Жена террориста выехала из Дубно в Луцк

Жена Максима Кривоша, захватившего заложников в автобусе Луцка, едет к нему из Дубно. Об этом журналистам "Общественного", приехавшим в Дубно (56 км от Луцка, здесь прописан Кривош), рассказал сын луцкого террориста.

Сын рассказал, что отношения с отцом у него "более-менее нормальные" и такого поступка от него не ожидал.

На улице Морозенко, где проживает Максим Кривоша, работают правоохранители. Одна из соседок на условиях анонимности рассказала журналистам, что на мужчину ранее жаловались в полицию, потому что тот якобы бил жену и сына.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...