Перейти до змісту

Ігор Палиця | 16+ (Скрипін + Пітєніна )


Рекомендовані повідомлення

Вчора дививсь на ут1 - "Зворотній відлік.Прозвучала заява ,що палиця починаючи з 2012 року,коли перейшов мажоритарником під крило коломойського,випалив у Луцьку всю політику залишивши лиш кишенькові партії.Потім на прямий зв*язок вийшов кандидат в мери Луцька поліщук і почав розказувати , що він поза політикою (хоча приєднався до замайбутників) і знає що має робити мер.В студії був присутній Моклиця (ЄС).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився тільки що палицівський "Аверс".Показали заплившого жиром жванію ,який плакався ,що разом з Порошенком ,Турчиновим,Тягнибоком ,Кличком та іншими в 2014 на Майдані організували захват влади.
Замість того ,щоб сказати : "до чого тут Порошенко та інші? - ось він, сам зізнався , в каземати його", ведучий називає його...???відчайдухом???

Це вже край.Жирні запухші мордяки повилазили за баблом , а їх  називають відчайдухами.

Напевно це вже край.

Не забувайте  - на майдані були МІЛЬЙОНИ.

Змінено користувачем toj_tu
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...
On 23.09.2020 at 20:34, toj_tu сказано:

Дивився тільки що палицівський "Аверс"

«Аверс» зловживає правом на свободу вираження поглядів — Незалежна медійна рада

Спойлер

   Незалежна медійна рада (НМР) знайшла в матеріалах телерадіокомпанії «Аверс» та пов’язаних із нею телекомпаній порушення етичних стандартів, Виборчого кодексу та редакційного статуту медіа. Свій висновок НМР оприлюднила 27 квітня.

   24 грудня 2020 року до НМР надійшло звернення від представників товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія “ЕкспертоКреде”» про порушення телеканалами «Аверс» та «Рівне-1» вимог висвітлення передвиборчого процесу; порушення телеканалом «Аверс» журналістських стандартів під час висвітлення захоплення заручників у місті Луцьк, порушення журналістами телеканалу «Аверс» права на приватність, висвітлення телеканалом необ’єктивної, неповної та неправдивої інформації.

   Незалежна медійна рада розглянули матеріали «Аверса» і «Рівне-1», матеріали про їхню роботу та встановила, що обидва канали порушили вимоги висвітлення передвиборчого процесу. Члени ради повідомили, що «Аверс» перед другим туром виборів мера Луцька в 2020 році випустив низку упереджених сюжетів про кандидата Богдану Шибу, у яких часто не надавав йому слова, позбавляючи права на відповідь. У НМР вважають, що це була прихована агітація на користь конкурента Шиби — Ігоря Поліщука. Схожу ситуацію НМР побачила й на телеканалі «Рівне-1», який у новинах показав сюжет про кандидата в мери Рівного Віктора Шакирзяна з упередженими коментарями працівників каналу.

   НМР також розглянула матеріали «Аверса» про Максима Кривоша, який захопив автобус із людьми в Луцьку в липні 2020 року. Журналістка зателефонувала Кривошу та запропонувала вивести зміст його вимог в ефір телеканалу, розпитуючи про нього, наявну в нього зброю, закладену бомбу. Члени НМР вважають, що розмова журналістки «Аверса» з Кривошем та оприлюднення відео їхнього спілкування порушують закон «Про боротьбу з тероризмом».

   Крім того, Незалежна медійна рада розглянула матеріали, у яких описувалася робота журналістів «Аверсу». В одному з них йшлося, що знімальна група ТРК «Аверс» без дозволу пройшла на територію автостоянки Служби безпеки України, щоб зняти авто працівників спецслужби. При цьому журналісти відмовилися називатися, показати журналістських посвідчень та залишити територію об’єкта зі спеціальним режимом доступу. Члени ради нагадали, що суспільний інтерес в отриманні інформації не може переважити факту показово незаконного її здобуття.

Спробу знімальної групи ТРК «Аверс» узяти інтерв’ю в чоловіка, який хотів себе підпалити («Ганс»),  НМР вважає порушенням Кодексу журналістської етики. А саме, за словами членів НМР, знімальна група каналу продовжила знімати чоловіка попри заперечення фігурантів цієї ситуації, порушуючи закон «Про телебачення і радіомовлення», який вимагає від журналістів шанувати право на приватність. Загалом НМР вважає, що канал висвітлив цю історію необ’єктивно та неповно.

   Незалежна медійна рада занепокоєна великою кількістю порушень у матеріалах каналу «Аверс», поширенням неправдивої, непідтвердженої або маніпулятивної інформації, необ’єктивним, однобоким висвітленням подій та відмовою редакції від поширення спростувань щодо таких матеріалів. Каналу також нагадали, що агресивна та провокативна поведінка — це свідоме порушенням правил журналістської етики.

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Basil , як я розумію, "Незалежна медійна рада"  - це не державний орган, з невідомим джерелом фінансування, жодних повноважень і т.п.

Думка цієї ради, важлива - тільки для членів цієї "ради".

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Bliksss сказано:

"Незалежна медійна рада"  - це не державний орган, з невідомим джерелом фінансування, жодних повноважень і т.п.

Думка цієї ради, важлива - тільки для членів цієї "ради".

Цитувати

Незалежна медійна рада є постійним громадським моніторинговим та консультативним органом, який створено з метою утвердження високих професійних стандартів журналістики та задля об’єктивного розгляду спірних питань та ситуацій, які виникають у інформаційному просторі України.

Рада розглядає спірні ситуації щодо недотримання медійного законодавства, міжнародних стандартів висвітлення інформації у медіа, а також порушень норм журналістської етики. Окрім експертних висновків щодо вирішення суперечливих ситуацій, Незалежна медійна рада надає рекомендації органам влади та іншим зацікавленим особам задля вдосконалення ними регулювання у медійній сфері.

В мене довіри до до НМР більше, ніж до будь якого "державного органу"...

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, Basil сказано:

В мене довіри до до НМР більше,

ну, якщо мова тільки про тебе...а так, як я вже казав - піхуй на думку цієї "ради", в Україні  всяких "рад", "комітетів порятунку" і т.п. - хоч греблю гати... навіть - самопроголошені Гетьмани трапляються..

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 9/23/2020 at 8:34 PM, toj_tu said:

Дивився тільки що палицівський "Аверс".Показали заплившого жиром жванію ,який плакався ,що разом з Порошенком ,Турчиновим,Тягнибоком ,Кличком та іншими в 2014 на Майдані організували захват влади.
Замість того ,щоб сказати : "до чого тут Порошенко та інші? - ось він, сам зізнався , в каземати його", ведучий називає його...???відчайдухом???

Це вже край.Жирні запухші мордяки повилазили за баблом , а їх  називають відчайдухами.

Напевно це вже край.

Не забувайте  - на майдані були МІЛЬЙОНИ.

...гривень

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Bliksss сказано:

ну, якщо мова тільки про тебе...а так, як я вже казав - піхуй на думку цієї "ради", в Україні  всяких "рад", "комітетів порятунку" і т.п. - хоч греблю гати... навіть - самопроголошені Гетьмани трапляються..

А в наведеній вище цитаті щодо Аверсу щось виглядає неправдоподібно?

Я б ще додав, ведучі там постійно стають на чиєсь сторону в дискусіях, не проявляють нейтралітет, не модерують дискусії, а грузять опонента. Навіть щодо нейтральних сюжетів, проявляють емоції там де можна було б цього не робити. Що б там з себе не являла б ота рада, але з їхнім висновком щодо Аверсу згоден. Канал - кал. Як і ВН того ж хазяїна.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Vadimm сказано:

А в наведеній вище цитаті щодо Аверсу щось виглядає неправдоподібно?

а хто сказав про канал? "всі ж знають" - чиї мас-мадіа в Луцьку, та й в Україні... 

я висловився на рахунок "висновку" якоїсь там -"ради", яка в свою чергу - невідомо звідки фінансується і т.п.

Якщо коротко, я за свободу слова, але,  по-чесному

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Vadimm сказано:

Що б там з себе не являла б ота рада,

звичайна громадська організація, всього кілька учасників, я - просто проти того, що б ставити її в авторитет, аргументи - навів вище.

все інше

18 хвилин тому, Vadimm сказано:

Я б ще додав, ведучі там постійно стають на чиєсь сторону в дискусіях, не проявляють нейтралітет, не модерують дискусії, а грузять опонента. Навіть щодо нейтральних сюжетів, проявляють емоції там де можна було б цього не робити. Що б там з себе не являла б ота рада, але з їхнім висновком щодо Аверсу згоден. Канал - кал. Як і ВН того ж хазяїна.

100% підтримую, але, мають розбиратись "компетентні" люди... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.09.2020 at 20:34, toj_tu сказано:

Дивився тільки що палицівський "Аверс".

ну, тут - хз, самі робите висновки, чи - телевізор ? хто заставляє дивитись "палицівський" канал, якийсь інший? CNN - без перекладу, Aljazeera - як варіант...

мож є якийсь канал, який "правду-матку" рубає? я думаю - жодного...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Bliksss сказал:

мож є якийсь канал, який "правду-матку" рубає? я думаю - жодного...

В смислі? А 5-ий?

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, volks сказано:

В смислі? А 5-ий?

ОСЬ , ось -де воно - джерело неупередженої інформації. Дякую, я думав, тільки я - це помітив :sm110:



1111.jpg.162645b5dd7ab281dfb97ae5d27b10db.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.05.2021 at 19:33, Bliksss сказано:

я висловився на рахунок "висновку" якоїсь там -"ради", яка в свою чергу - невідомо звідки фінансується і т.п.

Я вважаю, якщо "якась там рада" постійно проявляє об'єктивність і незаангажованість, її можна поставити в авторитети. Щодо цієї "ради" в мене інфи нема, не шукав, як певно і ти, але це не означає що її нема взагалі. Може там профі працюють, а може все проплачено, але поки невідомо, то й висновки остаточні робити не варто.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Vadimm сказано:

нема, не шукав, як певно і ти,

ну, якщо ти не шукав, це не значить -що не шукали інші. Мені було цікаво, я пошукав і зробив для себе висновки. І дуже добре, що ось ця "рада", це - такий собі "клуб за інтересами", без реальних повноважень. На рахунок профі - так, профі, але хто сказав, що профі не можуть працювати в чиїхось інтересах?

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.05.2021 at 09:21, Bliksss сказано:

ну, якщо ти не шукав, це не значить -що не шукали інші. Мені було цікаво, я пошукав і зробив для себе висновки. І дуже добре, що ось ця "рада", це - такий собі "клуб за інтересами", без реальних повноважень. На рахунок профі - так, профі, але хто сказав, що профі не можуть працювати в чиїхось інтересах?

Ну все, питань значить нема, ти правий.

А "рада" об`єктивна з приводу Аверсу. А я так, мімо проходив)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

"А так можна було?" (с)

 

Голова Луцької райради склав повноваження і виїхав за кордон

Spoiler

Голова Луцької районної ради Олександр Омельчук заявив, що складає повноваження голови і депутата.
За його словами, на нього здійснюють тиск і погрожують провокаціями вже протягом 8 місяців.
«Щотижня деякі люди, я думаю вони це відео дивляться, заявляють, що проти мене готується кримінальна справа, що мені готуються дати підозру, що мене будуть судити. Питання – де, ті всі люди були. Коли почалася війна? Батальйон Монако, батальйон Закарпаття? Я не втік, я не злякався», – сказав Омельчук.
І додав: «Місяць тому надійшла до мене інформація: «Парєнь, ти не склав повноваження голови. А ми тебе просили. Значить – готуйся до провокації. Тобі просто підкинуть гроші».

giphy.gif.c09d579bd2e9971157d22785912007bf.gif
Тож, каже, прийняв рішення скласти повноваження і виїхати за кордон. Обіцяє кожен день волонтерити, відправляти гуманітарні вантажі і «піднімати всі організації», аби наблизити перемогу.

 

Про виїзд за кордон, який за постановою КМУ заборонений на період воєнного стану для депутатів і держслужбовців, Андрій Лев каже, що це було звичайне стандартне відрядження, по якому він раніше дійсно неодноразово привозив гуманітарну допомогу. Він пояснює, що оформлює відрядження апарат, а не голова.

Змінено користувачем turbo
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, Nokian сказав:

А сам князь воєвода землі Волинської де зараз?

 

 

війна ж

ніяких виборів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...