Перейти до змісту

Потрібна порада: будинок з СІП панелей


Рекомендовані повідомлення

Чи будував хтось собі в Луцьку чи Волинській області будинок з СІП панелей?

Які є реальні плюси-мінуси?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю знайомих, які збудували (вірніше, замовили) й живуть

Основна перевага - зводять реально швидко, за лічені місяці. По грошах - не сказав би, що є відчутна економія (нагадаю, що "коробка" - це тільки 30% витрат на будинок).

А так - всі плюси й мінуси каркасного будинку.

 

П.С. Знаю, що ті знайомі після першої зимівлі, замовляли енергоаудит, потім якось там боролись з виявленими містками холоду, але не вникав, що саме там було не так - чи конструктивні прорахунки, чи монтажні, чи примикання, чи ще що.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Fr1end сказано:

Чи будував хтось собі в Луцьку чи Волинській області будинок з СІП панелей?

Які є реальні плюси-мінуси?

Була тема колись на Борді.

 

Але тут диванних експертів... більш, ніж треба.  Шукай профільні форуми по будівництву. Там реально все розкажуть.

 

Що з того всього зрозумів, то якщо робиш сам, то буде дешевше. Якщо наймати когось, то пофіг. Економії дійсно мало.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За Боратином,є цілий комплекс таких будинків,в процесі будівництва.Катніть подивіться.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, sobchuk30k сказал:

За Боратином,є цілий комплекс таких будинків,в процесі будівництва.Катніть подивіться.

Можеш на Гугл-картах крапку вказати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, nickel сказано:

Можеш на Гугл-картах крапку вказати?

Голишів.

Поставлена шпилька
Поблизу такого місця: Луцький район, Волинська область
https://maps.app.goo.gl/AQ6jZsiy76MW2g6b9

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, Zheny@ сказано:

Але тут диванних експертів... більш, ніж треба.  Шукай профільні форуми по будівництву. Там реально все розкажуть.

 

Що з того всього зрозумів, то якщо робиш сам, то буде дешевше. Якщо наймати когось, то пофіг. Економії дійсно мало.

як диванний експерт, диванному експерту.

нагадаю, що СІП-панелі робляться фабричним методом, "зробити самому" реально кустарним методом, але надто геморно (економічно недоцільно заради одного будинку "заводити" прес, приміщення, шукати клей, і тд.).

монтуються панелі - як і залізобетонні, зазвичай з допомогою підйомного крана. тому наймати доведеться ))

 

ще для @Fr1end

треба дуже уважно аналізувати, що включено в заявлену ціну.

часто, ціна - це ще навіть не "коробка", а тільки каркас. потрібно обов'язково з'ясувати щодо фундаменту, даху, утеплення даху. і т.д.

 

п.с.

45 хвилин тому, Fr1end сказано:

ну каркасний і з сіп панелей це трохи різні речі

так, різні. від слова різновид,.каркасні - більш широке поняття.

але якщо ти думаєш що будинок із сіп-панелей не має каркасу, що там тільки різновиду "пінопласту" приклеєного до різновиду "тирсоплити" - то ти дуже помиляєшся :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, rrid сказано:

нагадаю, що СІП-панелі робляться фабричним методом, "зробити самому" реально кустарним методом, але надто геморно (економічно недоцільно заради одного будинку "заводити" прес, приміщення, шукати клей, і тд.).

монтуються панелі - як і залізобетонні, зазвичай з допомогою підйомного крана. тому наймати доведеться ))

 

Чомусь одразу мені промайнуло що sip (сіп), то панелі з соломи

Як я зрозумів, вони дешевші. І монтувати їх можна і самому. Хоча кран найняти доведеться однозначно.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 03.06.2020 at 13:37, Zheny@ сказано:

 

Чомусь одразу мені промайнуло що sip (сіп), то панелі з соломи

Як я зрозумів, вони дешевші. І монтувати їх можна і самому. Хоча кран найняти доведеться однозначно.

 

 

ну, хімічна формула соломи не надто далека від тирси й стружки, але

:)Structural Insulated Panel

"бутерброд" з орієнтованої стружкової плити й пінопласту

і панелі з соломи в рази дорожчі на СІП-панелі :)

хоча і те, і те - різновиди каркасного будівництва

 

Цитувати

Компанія Сервус виготовляє панелі SIP на власному заводі з екологічних матеріалів. Сучасний будинок з сіп панелей під ключ - справжній тренд сучасного енергозберігаючого будівництва. В Україні попит на будинки з сіп панелей в останні роки також помітно зростає. Технологія будівництва викликала настільки завзятий інтерес не лише завдяки легкості виготовлення і конструювання будинку. Вартість каркасного будинку із СІП панелей під ключ - ось основна причина, по якій багато, хто ще зовсім недавно навіть уявити собі не могли існування власного заміського будиночка або котеджу.

Переваги канадської технології зведення каркасного будинку.

я тільки звертаю увагу на певні моменти:

On 03.06.2020 at 13:21, rrid сказано:

часто, ціна - це ще навіть не "коробка", а тільки каркас. потрібно обов'язково з'ясувати щодо фундаменту, даху, утеплення даху. і т.д.

Змінено користувачем rrid
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, rrid сказано:

і панелі з соломи в рази дорожчі на СІП-панелі

а можна пруф?  де "В рази"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Zheny@ сказано:

а можна пруф?  де "В рази"

для майстра інтернету є проблема погулити? наприклад: https://www.olx.ua/uk/list/q-sip-панели/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, rrid сказано:

для майстра інтернету є проблема погулити? наприклад: https://www.olx.ua/uk/list/q-sip-панели/

Ти на приколі ?

ОЛХ і СІП панелі?

 

Запитай в автора чи він розглядатиме ОЛХ як варіант купівлі панелей?

 

З того що я бачив по фірмам, які будують під ключ і просто продають панелі, то вартість 1 мСоломи дешевше, ніж вартість 1м2 пінополістиролу.

Та й питання в екологічності.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розумію, що це вид каркасного будинка і в курсі про каркас в сіп панелях. Я трохи не правильно виразився. Ролик про миші був в каркаснику, де утеплювачем є якийсь мякий матеріал типу мінвати (не знаю як правильно - не професіонал в цьому)

Сервус якраз я і дивився проекти

Змінено користувачем Fr1end
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, Zheny@ сказано:

Ти на приколі ?

ОЛХ і СІП панелі?

 

Запитай в автора чи він розглядатиме ОЛХ як варіант купівлі панелей?

 

З того що я бачив по фірмам, які будують під ключ і просто продають панелі, то вартість 1 мСоломи дешевше, ніж вартість 1м2 пінополістиролу.

Та й питання в екологічності.

 

 

що ти морозиш???

де ти показав, що вартість квадратного метру збудованого будинку з панелей з наповнювачем з соломи дешевша, ніж СІП-панелі? тут:

On 03.06.2020 at 13:37, Zheny@ сказано:

Як я зрозумів, вони дешевші. І монтувати їх можна і самому.

написано роздрібну ціну 910грн./кв.м, і ти вважаєш, що це ціна квадратного метра готового будинку?

ти притомний?

22 годин тому, Zheny@ сказано:

Ти на приколі ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, rrid сказано:

що ти морозиш???

де ти показав, що вартість квадратного метру збудованого будинку з панелей з наповнювачем з соломи дешевша, ніж СІП-панелі? тут:

написано роздрібну ціну 910грн./кв.м, і ти вважаєш, що це ціна квадратного метра готового будинку?

ти притомний?

 

Скидати посилання на ОЛХ як мінімум не канає. Якщо вже й скидати, то хоча б якийсь сайт фірми яка виготовляє панелі чи одразу будує.

На момент написання мною повідомлення, я знайшов ціну самої панелі з соломи, дешевше, ніж панель сіп із пінопластом.

Ти, якщо говориш про "в рази", то це має значити в кілька разів. З того що я побачив зараз, ціни на домо-комплект + - однакові. від 95-110$ за м2

Якби сіп був дорожчий (з твоїх слів ) "в рази", то ціна мала б бути в 2-3-4-5 разів більша.

А вона однакова.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Скидати посилання на ОЛХ як мінімум не канає. Якщо вже й скидати, то хоча б якийсь сайт фірми яка виготовляє панелі чи одразу будує.

чим твоє посилання на пром чи на флагму краще за посилання на олх? навіщо ти сам скинув посилання на сайти-аналоги олкс, а не на "хоча б якийсь сайт фірми яка виготовляє панелі чи одразу будує"?

 

якщо б ти знайшов сайт Лайф Хаус Билдинг, який продає солома-панелі по 910грн./кв.м, то міг би побачити, що "голий" комплект "склади сам" коштує в них від 110дол./кв.м, а будинок під чистову обробку від 500дол.кв.м, https://lhb.com.ua/ а Сервус на своєму сайті пропонує будинки від 125 євро/кв.м з утеплювачем даху, контрлатами, рейками і доставкою, з металевими елементами каркасу, і т.д. https://servus.ua/ua/price/

мінімальна комплектація за домокомплект від ЛХБ по 110дол/кв.м будинку:

Цитувати

Комплект для самостійної збірки:
● солом’яні панелі від LHB
● інструкція
● брус для збірки стропильної системи, перекриття та обв`язувальних поясів
● глиняна штукатуркa
● пароізоляційнa мембранa
● комплект кріплень

мінімальна комплектація від Сервуса по 95євро/кв.м будинку:

Цитувати

Комплект каркасу одноповерхового дому

  • Подвійний брус основи оброблений антисептиком та бітумною мастикою.
  • Горизонтальна гідроізоляція під брус основи.
  • Комплект анкерного кріплення брусу основы.
  • Комплект несучих стін із панелей SIP.
  • Комплект силового каркасу : стійки , перемички , рами із брусу.
  • Піна монтажна.
  • Комплект кріпильних матеріалів для монтажу дома , згідно специфікації.
  • Комплект верхнього обв’язувального брусу.
  • Обв’язувальний брус по верхньому поясі панелей.

Дах:

  • Комплект готової стропильної системи «Mitek» оброблений антисептиком.
  • Пароізоляційна плівка на підшивку нижнього поясу ферм.
  • Рейка 50 × 40 для каркасу під OSB.
  • Мінеральна вата 300 мм на утеплення нижнього поясу ферм.
  • Супердифузійна мембрана по скату даху.
  • Комплект обрешітки : контрлати 50 × 40 лати 50 × 40 , вітрова дошка 32 × 137.
  • Комплект кріпильних матеріалів на дах.

то де солома дешевша???

 

6 хвилин тому, Zheny@ сказано:

На момент написання мною повідомлення, я знайшов ціну самої панелі з соломи, дешевше, ніж панель сіп із пінопластом.

знайшов - то чому ж не показав? чому показав дорожчі?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, rrid сказано:

то де солома дешевша???

При однакових розмірах блоку, солома 910грн, а пінопласт від 1100.

Хоча я ж написав, що приблизно однакову мають ціну, і аж ніяк солома не в рази дорожча!

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Zheny@ сказано:

а пінопласт від 1100.

пруфи давай!

по моїх посиланнях - від 325, ти взагалі не дав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раз пішла така жара, а якщо будувти залізобетонний будинок? 

як на фото, може він дешевшй буде чим кірпіч чи ті самі газоблоки? 

Хто шарить в цьому?

proekt5[1].jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю цей будиночок так будували. На мапі там лише город з лівої сторони від цегляного будинку, фактично побачите будинок накритий металочерепицею та з вікнами.

 

https://www.google.com.ua/maps/place/вулиця+Даньшина,+12,+Луцьк,+Волинська+область,+43000/@50.726687,25.2990653,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x4725999ecd802c23:0xdb12b2ac8ef451d6!8m2!3d50.726687!4d25.301254?hl=uk

Змінено користувачем Morphius
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rrid сказано:

по моїх посиланнях - від 325,

Розміри, товщина матеріалів, ?

Яка товщина QSB плити і товщина і "плотность" пінополістиролу у ціні 325 грн/м2 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...