Перейти до змісту

Потрібна порада: будинок з СІП панелей


Рекомендовані повідомлення

В мене кум купує такий будинок ,як я його не відмовляв -нівкакую....і троє дітей...За ті гроші можна нормальний будинок з нормальних мателіалів побудувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zheny@ сказано:

Розміри, товщина матеріалів, ?

Яка товщина QSB плити і товщина і "плотность" пінополістиролу у ціні 325 грн/м2 ?

с какой целью интересуетесь? (с) не моє

там за посиланнями все розписано, де немає деталей - є контактні телефони.

зазвичай товщина плити - 10мм, утеплювача 140мм, густини зазвичай не вказують

але це не скасовує факту, що ти дав два посилання на ціни на солому, і жодного - на СІП, щоб підтвердити тезу, що

On 03.06.2020 at 13:37, Zheny@ сказано:

панелі з соломи

Як я зрозумів, вони дешевші.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MACCEN сказано:

раз пішла така жара, а якщо будувти залізобетонний будинок? 

як на фото, може він дешевшй буде чим кірпіч чи ті самі газоблоки? 

Хто шарить в цьому?

proekt5[1].jpg

залежить від багатьох факторів, в першу чергу від організації будівництва.

далі йде матеріалоємність - вартість самих будівельних матеріалів.

якщо брати СІП - то вважається, що він не потребує утеплення.

цегляний чи тим більше залізобетонний потребують утеплення.

штукатурки не рахуємо - будь-яка стіна повинна мати декоративне покриття, і товщина "короїда/баранека" і його вартість не рахуємо.

 

матеріали.

квадратний метр стіни з СІП-панелі - від 360грн.

квадратний метр стіни цегляної товщиною 25см - це 0.25куб.м, або 100+цеглин по 3+ грн. плюс 70 літрів розчину нехай по 1.5грн./л - виходить що майже в одну ціну з СІП, але цеглу треба утеплити пінопластом хоча б 10см. - в мене матеріалів пішло десь на 160грн./кв.м (клей, пінопласт, сітка, кутники, ..., і це по дрібнооптових цінах, в роздрібних Епіцентра дорожче), тобто біля 500грн./кв.м

квадратний метр залізобетонної стіни - це 0.2куб.м бетону, тобто біля 300грн., плюс утеплення біля 160грн. - разом біля 450-500грн./кв.м плюс метал - треба буде ще арматура

робота.

Сервус декларує 800грн./кв.м загальної площі, нехай половину віднесемо на зовнішні стіни, вийдемо десь на 100-150грн./кв.м стіни

хороший майстер-каменяр просить 3грн. за цеглину, тобто 300грн./кв.м, плюс робота по утепленню

бетонярі просять 1000-1500грн/куб.м (з їхньою опалубкою) - знову ж до 300грн./кв.м на роботу, плюс робота по утепленню.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

якщо ще комусь цікаво, ми вже маємо будинок з СІП)) Можемо відповісти на питання, хто цікавиться цією технологією, бо знаю, що інформації і власного досвіду не так багато в Україні, тим більше в Луцьку...))

Змінено користувачем Lesichka
  • Подобається 1
  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Lesichka сказано:

якщо ще комусь цікаво, ми вже маємо будинок з СІП)) Можемо відповісти на питання, хто цікавиться цією технологією, бо знаю, що інформації і власного досвіду не так багато в Україні, тим більше в Луцьку...))

То розказуйте все по трохи!

 

Від нуля. Фундамент, який. Що далі ? 

Блоки / панелі СІП, де купували ,які, чому, ціна? 

Особливості монтажу і т.д.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

То розказуйте все по трохи!

 

Від нуля. Фундамент, який. Що далі ? 

Блоки / панелі СІП, де купували ,які, чому, ціна? 

Особливості монтажу і т.д.

 

ну, почну з того, що якби чоловік не був на будівництві від і до щодня, то наробили б всякого.... 

планували збір робити самостійно, але нам дуже затягнули терміни, змушені були (так сказати) брати бригаду.

 

Фундамент свайно-винтовий, підлога сіп.  Все добре, але не рекомендували б зараз вже його, є свої нюанси. 

 

Замовляли в Сіп Ательє, Сервус відкинули, вже практично на етапі замовлення, дорого в них і вони ставлять тільки на лєнточку без підлоги сіп, а якщо з нею то космічно дорого... + стіни в них ніби тільки 164, ми замовили 200.  На наш 95 кв. хотіли щось 18 тис без монтажу:blink:^_^ І ще менеджери, якто не дуже були зацікавленні щоб ми в них замовляли (якось так....)

Був свій план, трохи підганяли його вже сама фірма. Зараз радила б не боятись робити великі вікна і терасні двері зараз хочеться більші) Так що, так щоб не жаліти...

коротше СІП Ательє, теж не рекомендуємо! Строки прострочили більше як на місяць. Затримка була в брусі і в результаті приїхало таке, що ми і були в шоці.... Там ще багато можна писати, але то все емоції:rolleyes: Бригада, так собі бригада) Троє хлопців в шльопанцях:D ез нормального інструменту. Так що порада дуже гарно вибирати фірму! це супер-важливо!

Перестінки у нас брус, стеля теж брус утеплення мінватою. Зараз дуже радимо брати перекриття сіп (якщо 1 поверх), бо з ватою пароізоляціями і т. д намучились вже добряче. (робимо самі)

 Складного не багато, будинок зібрали тижнів десь за 2, одразу накрили, потім вікна двері і т. д. 

Домокомплект на 95 кв 12 тис. Стіни 200  і підлога сіп, перестінки каркас. 

Про сам монтаж, треба чоловіка підключати, щоб коментував. Знаю, що контролював як шурупи крутять, щоб не пропускали і т. д, щоб давали багато піни. Ми докупали піну, те що було в комплектації не вистачило.

 

Ми ще не живемо, тільки покрутили гіпсокартон, на черзі ремонт, тераса і фасад.

 

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запахи, миші чи щось таке -  дурниці, навіть не коментуватиму) Немає нічого такого!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме основне, не варто надіятись, що у нас зроблять все добре, як на картинках без вашого контролю. Приїхав показав, лишив - приїхав прийняв так, не підійде. Технологія нова, але мусите орієнтуватись у всіх нюансах і деталях. Робітники ще ті можуть попастись і фірми. Ми були далекі від будівництва, але тепер розуміємо звідки всі ці приказки. На совість мало хто робить, на жаль...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Lesichka сказано:

Домокомплект на 95 кв 12 тис. Стіни 200  і підлога сіп, перестінки каркас. 

Не все зрозумів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Zheny@ сказал:

Не все зрозумів

Будинок одноповерховий на 95 кв.м. 12 тис. дол домокоплект обійшовся

товщина сіп 200 - стіни і 220 підлога, перестінки каркас.

Змінено користувачем Lesichka
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Lesichka сказано:

Будинок одноповерховий на 95 кв.м. 12 тис. дол домокоплект обійшовся

Це Стіни, стеля і підлога?

Окремо Дах, вікна, двері.

 

1 година тому, Lesichka сказано:

Запахи, миші чи щось таке -  дурниці, навіть не коментуватиму) Немає нічого такого!

щодо мишей - то це може бути лише питання часу!

Потрібно чимось обробляти.  Чи можливо уже чимось оброблено?

Запах - солома :)

 

Але ще б фото!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Zheny@ сказал:

Це Стіни, стеля і підлога?

Окремо Дах, вікна, двері.

 

 

стіни і підлога сіп, стеля і стіни каркас, який пізніше самостійно утепляли, обшивали.Так, окремо стропільна Мітек (замовляли) ну і металочерипиця, вікна двері, також окремо)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Lesichka сказано:

Будинок одноповерховий на 95 кв.м.

1 чи 1.5?

Дах ламаний і там ще кімната?  Чи тільки один поверх?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zheny@ сказал:

1 чи 1.5?

Дах ламаний і там ще кімната?  Чи тільки один поверх?

1 повех

двускатна криша, місце є, але житлової кімнати не буде. Для зберігання.

 

 

Трішки фото етапів будівництва. Обтягували одразу вітрозахистом, з вікнами дверима, доки чекали їх. Потім накрили металочерипиця, поставили вікна-двері і так зимувала. Буде вент фасад скоро. 

photo_2020-09-19_12-00-18.jpg

photo_2020-09-24_12-48-39.jpg

photo_2020-09-24_12-48-40.jpg

photo_2020-09-24_16-27-25.jpg

photo_2020-09-25_10-46-32.jpg

photo_2020-09-25_19-12-03.jpg

photo_2020-09-28_18-57-30.jpg

photo_2020-10-07_14-36-49.jpg

  • Подобається 1
  • Дякую! 4
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Lesichka сказано:

ні, це осінь

Взимку як в будинку? Є виражені містки холоду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, sergkots сказал:

Взимку як в будинку? Є виражені містки холоду?

Цієї зими у нас була ще неутеплена стеля і вихід на горище відкрито, тому, щоб точно помітити містки холоду важко було. Утепляли стелю в березні. Після того, тільки від сонячного світла через вікна, в будинку було відчутно тепліше ніж на вулиці. Ще варто відзначити, що не було зовсім відчуття сирості, як в нових будинках після такої сніжної зими і сирої холодної весни.

 

Змінено користувачем Lesichka
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, sergkots сказал:

Взимку як в будинку? Є виражені містки холоду?

дуже комфортно, сухо і затишно в будинку із СІП це однозначно!))) Ми сміялись що і жити можна вже)))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, Lesichka сказано:

дуже комфортно, сухо і затишно в будинку із СІП це однозначно!))) Ми сміялись що і жити можна вже)))

робите туалет, ванну, кухню і ОДНУ кімнату. А далі по черзі.

Люди так і живуть.  Роблять потрохи.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Cherman сказал:

Ще б знати, яка фірма в Луцьку робить якісно.:)

Будинки з СІП-панелей якраз мене тим і цікавлять, щоб приїхали та зробили, а я їм - лише гроші дав, без якоїсь участі у будівництві. А так, з щоденним контролем та нервами - якось воно не тойво.

 Дуже сумніваюсь, що в Луцьку є фірми, які це роблять)))

 

 

Але якщо знайти хорошу фірму, думаю, можна і без нагляду і нервів) Але вибирати дуже скурпульозно.

 

Можу порадити "Укр дом".  Посилання даю нижче. 

Ми їх знайшли вже запізно, так сказати... Але варто всім подивитись їх відео на каналі Ютуб. Власник Едік, зараз нас консультує по внутрішніх роботах.

 

https://ukr-dom.com.ua/index.php

https://www.youtube.com/channel/UCadHzhaB1grO68jeOVIPRlg/videos

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
В 15.06.2021 в 12:53, Lesichka сказал:

якщо ще комусь цікаво, ми вже маємо будинок з СІП)) Можемо відповісти на питання, хто цікавиться цією технологією, бо знаю, що інформації і власного досвіду не так багато в Україні, тим більше в Луцьку...))

Я зараз в пошуках дерева для каркасних перегородок. Підкажіть де ви матеріалами закупляєтесь? :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
В 17.08.2021 в 12:16, FOX сказал:

Я зараз в пошуках дерева для каркасних перегородок. Підкажіть де ви матеріалами закупляєтесь? :)

 

привіт! нам дерево для перегородок йшло в комплектації, тому самі окремо такого нічого не закупали... Взагалі дивно, але важко знайти хороше дерево в нас, на терасу шукали, то дійсно проблема(

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Lesichka сказано:

Взагалі дивно, але важко знайти хороше дерево в нас

чому дивно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...