Перейти до змісту

Нічні покатушки


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 88
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

"Така краса вранці.... Абсолютна тиша, яку порушує лиш спів солов"їв... Край багряного неба, з-за якого ось-ось вийде сонце.. "

Есть же еще романтики среди велосипедистов!

И небо видят, и про сало не забывают.... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Така краса вранці.... Абсолютна тиша, яку порушує лиш спів солов"їв... Край багряного неба, з-за якого ось-ось вийде сонце.. "

Есть же еще романтики среди велосипедистов!

И небо видят, и про сало не забывают.... :angry2:

Як показує практика, для велосипедиста найкращі солодощі, то кубаса і сало.... і побільше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тут новенький тому питаю чи є якісь вимоги до учасників.

А то я також хочу покататись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тіпа можна вдіти батькові тапки :D , сісти на свою "Україну" :D і мчати до Вас.

Форма, шльом і ліхтарик потрібні, бо в мене їх нема?

Якщо ні, то коли наступна поїздка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тіпа можна вдіти батькові тапки :D , сісти на свою "Україну" :D і мчати до Вас.

Форма, шльом і ліхтарик потрібні, бо в мене їх нема?

Якщо ні, то коли наступна поїздка.

Якщо ти в тапках на україні можеш їхати чуть швидше як 20 км/год і чуть довше як 20 км - значиться можеш приїжджати без проблем... а якщо дійсно приїдеш у такому ввигляді - тобі медаль можна буде давати! :)

форма - це питання зручності (повір - значно зручніше як в джинсах :))

ліхтар і шолом - це вже особиста безпека. Якщо ти за своє здоров"я не переживаєш, то хто ж тоді має?

якщо акуратно - то можна і без цього... але все таки бажано...

А за поїздки - слідкуй за форумом. Тут все оголошується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо акуратно - то можна і без цього...

Это уже обговорено сто раз. Шлем и маячок задний - обязательно. Фара вот по желанию, но рекомендуется.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

raziel8 сказав:

Ну...

Дуже бажано щоб в тебе був велосипед

а так більше ніяких вимог

vampirich сказав:

якщо акуратно - то можна і без цього... але все таки бажано...

EXPERT каже:

Это уже обговорено сто раз. Шлем и маячок задний - обязательно.

Ну так кому вірити?

Напевне потрібно прислухатись до raziel8 та vampirich. Думаю що як приїду без шльома, то не виженуть.

P.S. Я ж дуже акуратно керую веліком. Плюс ліхтарик я вже дістав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю що як приїду без шльома, то не виженуть.

P.S. Я ж дуже акуратно керую веліком. Плюс ліхтарик я вже дістав.

Без шолома - не виженуть, але як впадеш і розіб’єш голову, тоді пожалкуєш, що "зажав" сам собі пару гривень на безпеку.

Без ліхтарика вночі на вулиці з велосипедом - робити взагалі нічого. ти ж не хочеш, щоб тебе "випадково не помітив" водій вантажівки? Бажано б мати ще якісь додаткові світловідбиваючи деталі на своєму одязі. Чим тебе видніше на дорозі - тим більше шансів, що тебе вчасно помітять....

Береженого Бог береже!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре врахую, просто шолом не маю змоги зараз десь дістати. Якщо, то куплю, але трохи пізніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без ВЕЛОСИПЕДА и ЗАДНЕГО МАЯЧКА на ночных покатушках точно делать нечего!

Спасение утопающих- дело рук самих утопающих! :huh::):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня новый рекорд:

в Словакии у предгорья Герлаховского Штита вылетел из седла на скорости 63,6 км/ч :)

Летел головой вперед вниз по склону, пробивая шлемом заросли кустарника. В результате на теле - пара царапин, а шлем придёцца менять :huh:

ЗЫ а, и очки разбил... сииииненькиеееее :*(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Мартін......

ІМХО.....

Я тебе не знаю взагалі..... ніколи не бачив, як ти катаєш.....

оскільки ти новачок то на місці організатора нічної покатушки, я б тебе не допустив до неї взагалі.........

2 Вампірич.....

Поцікався, як впав Ігрек при поверненні з Ківерець.......

2 Олл.......

Нічна покатушка це дуже класно, але їдучи в темряві на колесі у ведучого треба бути в ньому на 120% впевненим.

ОБОВЯЗКОВО

Ліхтар. Повністю заряджений.

Габарит.

Шолом.

Запасна камера на свій діаметр колес.

З.І. На наступній нічній покатушці обовязково буду.

Якщо відсутній якийсь аксесуар....... МАЄ БУТИ ДОСВІД.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в Польше в темное время суток не надо ни маячка, ни фары на руле, только деньги... примерно по 30 Евро на каждого полицейского :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А када будет отчет по походу? Желательна с фотками! ДРУГИЕ горы хотят увидеть все... :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тебе також не знаю Lexx_Giant, хоча думаю що це не важливо.

Я хоч і новачок, але їздити трохи вмію, і досвід невеликий маю. З веліка кожні сто метрів не падаю, машин також не збиваю. На рахунок шолома і запасної камери, на мою думку, кожен повинен вирішувати сам, поїду перший раз, побачу чи потрібні вони мені. Якщо, то на наступний раз вони в мене будуть.

Щодо твого висловлювання

оскільки ти новачок то на місці організатора нічної покатушки, я б тебе не допустив до неї взагалі...

то це хай вирішує Вампірич.

І якщо ти так надалі будеш ставитись до новачків, то я думаю їх у вас не буде, адже досвід здобувається саме у таких поїздках.

Отож останнє слово за Вампіричом, хоча я думаю він відповів:

Якщо ти в тапках на україні можеш їхати чуть швидше як 20 км/год і чуть довше як 20 км - значиться можеш приїжджати без проблем... а якщо дійсно приїдеш у такому ввигляді - тобі медаль можна буде давати!

форма - це питання зручності (повір - значно зручніше як в джинсах )

ліхтар і шолом - це вже особиста безпека. Якщо ти за своє здоров"я не переживаєш, то хто ж тоді має?

якщо акуратно - то можна і без цього... але все таки бажано...

Але якщо ні, ну то ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

To Martin87

Кілометри, які відкатав Лекс, вимірюються вже не сотнями, а тисячами, так що його досвіду і зауваженням ти можеш довіряти. Як що він каже, що треба, - значить, дійсно таки треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто хоче сьогодні покататися на 22.30?

якщо дощу не буде і не нажрусь, бо сьоні день бухгалтера (йа БУХгалтер) то приїду! :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок шолома і запасної камери, на мою думку, кожен повинен вирішувати сам, поїду перший раз, побачу чи потрібні вони мені. Якщо, то на наступний раз вони в мене будуть.

Если камера может и не пригодиться, то шлем - лучше всё-таки его иметь и одевать. Потому что надеяться на то, что пронесёт, всё-таки неправильно. П....ц, обычно, подкрадывается незаметно :P Если наступит "Якщо" - второй раз может отложиться надолго.

Свежий пример. Возвращались в воскресенье с Гаразджи. Ночью. Вчетвером. По трассе. Без фонарей, только маячки у двоих и лампа спереди - по сути маячок - на третьем байке. В шлеме - только я. Никакой потенциальной опасности не наблюдалось. Скорость - ну километров 15 (в компании 2 девушки, которые вообще-то не особо катаются и днём). Одна из них в темноте просто соскочила передним колесом с трассы на обочину (в песок). Как результат - не удержала руль и около секунды сунулась руками-коленями и (!) лицом по асфальту. Царапины. Не смертельно, конечно, но если бы скорость была больше или за ней на колесе ещё кто-то ехал бы?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож останнє слово за Вампіричом...

Е....Взагалі-то я ще сам молодий та зелений у цій справі, і сам доволі часто питаю поради у Лєкса :) Так що на Лєкса не гнать! Лєкс зазвичай грубістю і матами вбиває в наші дурні голови те, що звичайними словами не доходить :) (згадаймо велодень: "та куди йо... мать виперся на середину дороги??? ..ля зараз дожену й ..зди получиш!!" - грубо, але дієво!)

Те що я 2 рази організував нічну покатушку не робить з мене мегалося.

А мої слова, Лєкс трактував як "та нафік тра", хоча в них був закладений зміст "як не сам то хто?".

Тут всі вже не малі діти, й впрошувати "а купи шльома, тобі ж ліпше буде" я не збираюся.

Я сказав що варто. Варто полюбому. Але нікого змушувати не буду бо то невдячна справа :)

То Лєкс з вами може панькатися, наставляючи на путь істинний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...