Перейти до змісту

Нічні покатушки


Рекомендовані повідомлення

2Martin87

А можно поинетересоваться, что за велосипед у нашего героя, и сколько он на нем отмотал?

Я вот за этот год отмотал около 6 тыщ, и то я далеко не "лось", как Лекс например.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 88
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

(згадаймо велодень: "та куди йо... мать виперся на середину дороги??? ..ля зараз дожену й ..зди получиш!!" - грубо, але дієво!)

То Лєкс з вами може панькатися, наставляючи на путь істинний!

Улюблений Лексів вираз "Работаєм, дєвачкі, мля!!!"

2Martin87

А можно поинетересоваться, что за велосипед у нашего героя, и сколько он на нем отмотал?

Я вот за этот год отмотал около 6 тыщ, и то я далеко не "лось", как Лекс например.

В Профілі Martin87 написано "Bike: Haro", але що то за звірюка така - я не знаю..... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ладно, вмовили, буду шукати шолом (куплю чи позичу).

Велік у мене "Haro", куплений у Велозоні (1800грошей). Не звір звичайно, але їздити можна.

На рахунок скільки відмотав, то звичайно що менше ніж EXPERT і набагато менше ніж Lexx_Giant.

Я ні на кого не гнав, тим більше на Lexx_Giant, так якщо комусь щось не сподобалось що я сказав, то сорі (2Вампірич).

З.І. Буде шолом, ждіть мене, я обовязково припрусь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ні на кого не гнав, тим більше на Lexx_Giant, так якщо комусь щось не сподобалось що я сказав, то сорі (2Вампірич).

в моїй попередній відповіді слово фраза "не гнать на Лєкса " використовувалася у жартівливому змісті.

Так що тобі вибачатися нема за що. Не думай шо я на тебе бочку кочу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Мартін....

Не допускати до нічної покатушки..................... мав на увазі без необхідних аксесуарів.

Далі.... коли ти посеред траси вїдеш комусь в колесо бо без фари або тобі вїдуть бо без маячка........ або тормознеш за сильно в групі, а позаду може бути буде такий самий новачок як ти..... або ти пробєш колесо, а в тебе гума на 28 і немає ні в кого запаски..........

Результатом притерання може бути сильне падіння....... без шолома і рукавичок це майже у 100% вава на руках, ліктях, колінах і голові. Це я не з теорії знаю......

І коли стається якась неприємність то це вже перестає бути твоєю проблемою ...........

А постає питання як тебе відправити швидше в лікарню щоб заштопали, ще й як без ТВОГО інструменту відремонтувати ТВІЙ велосипед після аварії.

Якщо нічого цього не станеться, буде дуже класно і всі задоволені розїдуться по домівках.

Але попереджений значить озброєний....

Якщо це тобі пофіг, то приїжджаєш і кажеш...... я не маю ні маячка, ні фари, ні зап камери, ні ключів, ні насоса, педаль в мене відвалюється, задня покришка трішки порвалася, але я дуже хочу з вами..... буду їхати за вами на відстані 20 метрів.

Або..... Лєкс.... ось тобі 50 баксів і 1500 залогу..... дай мені свого Платона на нічну покатушку... :0024::0095::)

Ще раз повторюю......

ОБОВЯЗКОВІ АКСЕСУАРИ для нічної покатушки:

Шолом.

Насос (узгоджується на місці збору)

Запасна камера (ідентична тій, що стоїть в колесі)

Технічно справний велосипед (Гальма!, ціла гума!)

Маячок

Набір шестигранників (або ключі до гайок)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ітак, шановне панство, пропонується знову прокататися вночі.

Це у випадку якщо гісметео бреше(обіцяють негоду). Буде дощ - відміняється.

Якщо ж буде сухо і комфортно то 22.30 біля Лесі. Теоретично прокатаємося в Баїв до тієї річечки (хто не знає - читайте десь там вище). Практично - туди ж :)

Хто має натхнення?

З.І. У випадку дощу можна буде поїхати десь помісити болото :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помісити болото великого бажання немає, а от в суху погоду катнутись - оф кос!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lexx_Giant дякую за роз'яснення. Думаю що все необхідне придбаю, принаймні спробую. Якщо чогось не вистачить, то на місці вирішимо. Так що можу неочікувано припертись...Чекайте... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце так затупив............. фак!

Мав на увазі завтрашній вечір (п"ятницю).

Вибачайте ті, хто приперся сьогодні :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду за будь-якої погоди.

Побачимо по кількості бажаючих куди варто їхати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо доща не буде, то буду я :)

раз таке діло :) , то при відсутності дощу буду палюбе! Плюсадин! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо доща не буде, то буду я :)

раз таке діло :) , то при відсутності дощу буду палюбе! Плюсадин! :)

Dimaxa, думаю всі будуть раді бачити тебе незалезно від того буду я чи ні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і де у вас береться натхнення ганяти по ночах??????? нє, щоб подрихнути. Вдень бажання не просипаються покататись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і де у вас береться натхнення ганяти по ночах??????? нє, щоб подрихнути. Вдень бажання не просипаються покататись :0057:

Кому кому. а тобі гріх жалітися на натхнення ганяти вночі. На квестах непогано справлялась.

ЗІ: приїдь побачеш свого колишнього стівенса після пластичної операції :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

raziel8, щож ти йому ампутував? я впізнаю свого малюка першого і неповторного?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...