Перейти до змісту

Нічні покатушки


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 88
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Вже вдома. Далеко не їздили, бо народу було негусто. Всіх разом 4 чоловіка (спочатку 5, але Дімаха в зв"язку з сімейними обставинами змушений був нас покинути). Вирішили зробити коло по місту і все.... Потім попили пива в старому місті, балакаючи про те, як хто коли падав :)

От і все. Джерела у Баєві переносяться. Теоретично на наступну п"ятницю. Практично - хто зна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так добре проїхалися, а дімаха подзвонив, як я тільки в хату зайшов, нажаль йому не випало нашої компанії :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так мені вашої кумпанії і правда бракувало!!! зато уникнув скандалу і натворених дурниць з боку слабкої половини :D

я потім саменький кружок по місту мотанув, а то задуб як цуцик, дамой як зайшов то був весь "розгарячонний"!!! :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні я пас. Бо п"яний за кермом - злочинець :)

День сисадміна, таки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Катался по ночному городу с маячком; как-то не рассчитал, что вернусь так рано и фару прикручивать не стал... :)

Хорошо, спокойно, чисто, дышать можно практически воздухом... Действительно, на Квесте - одни ощущения, а когда просто едешь ночью - другие...

Домой приехал перед самым дождём, каких-то пару минут назад. С боем ворвался в подъезд - замок поломан, а какая-то добрая душа дверь захлопнула :smile3:

Открыл окна - красота, капли шумят в листьях... убаюкиват... иду спать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я за ! якщо планується вогнище, то щось беремо з продуктів, а пити і випити купимо по дорозі.

в кого які пропозиції ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ото і все ? ;)

народ, така погодка і можливість, опреділяйтесь і відписуйтесь !! По суті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П'ятниця, вечір... після напруженого трудового тижня...

Хочу пива зі смаженими сосисками!

Буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...