Перейти до змісту

Порадьте Bluetooth навушники


Рекомендовані повідомлення

Хто має досвід користуванням таким чудом, порадьте якісь толкові моделі, хочу сину купити. Мова йдеться про портативні вкладиші, ну і ціна має бути не космічна, а щось адекватне, в межах розумного.

Особливих вимог до якості звучання немає, це не має бути обов"язково супер бренд. Скоріше хочеться щось перевірене в плані надійності, зручності, компактності, ну і більш менш якісної батареї, щоб не доводилось їх більше часу тримати на зарядці аніж користуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Nokian сказано:

Хіаомі Ейрдотс чорні 520 грн 

З Борди людей 10,20 вже купили.

Добре, тоді сподіваюсь що хоча б двоє з них тут відпишуться що девайс класно себе зарекомендував в експлутації, і готов брати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

Хіаомі Ейрдотс чорні 520 грн 

З Борди людей 10,20 вже купили.

Xiaomi чи Redmi? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу ось ці. Дуже компактні, гарно сидять у вухах, а якість звучання і голосу в розмові не програють Apple AirPods 2.
Якщо це вже перебільшує Ваш бюджет то тоді як порадив товариш @SergLutsk - Xiaomi Redmi AirDots

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, pasha1207 сказано:

Раджу ось ці

Так, це троха за межами мого прогнозованого бюджету. Просто не бачу потреби (необхідності, аргументованості, виправданості) купувати навушники за 1,7к, які б вони не були класні.

Нікого ні в чому не намагаюсь переконати, але зі власного досвіду(період - останні 1,5 роки): купив собі провідні навушники-затички за 250 грн - прослужили десь 7-8 місяців, здохли; купив інші за 70 грн - прослужили 2 тижні, здохли; купив інші за 20 грн - служать вже десь 5-6 місяців і до цього часу, без претензій до них. Звук - абсолютно не помітив різниці в звучанні між ними. Можливо мені ведмідь на вухо наступив, чи джерело відтворення звуку недостньо просунуте, але результат один - не помітив я для себе аргументів за який нафіг я буду переплачувати за подібний девайс оскільки на вихлопі отримуєш фактично один і той же ефект, практично не залежний від його ціни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь такими https://ru.aliexpress.com/item/4000196615631.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.466d33edGjaKmI  купував три пари всі власники задоволені ,звук не пропадає так як на Хіаомі Ейрдотс . В Луцьку продають їх також https://www.olx.ua/obyavlenie/bezdrotov-navushniki-besprovodnye-naushniki-tronsmart-spunky-beat-aptx-IDGspmS.html#ccccc4e2ba

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Poison сказано:

звук не пропадає так як на Хіаомі Ейрдотс

А з цього моменту хотілось би подетальніше. Тобто вище було сказано, що

 

4 годин тому, Nokian сказано:

Хіаомі Ейрдотс чорні 520 грн 

З Борди людей 10,20 вже купили

І невже ніхто не відпишеться про враження від користування ? Можливо пан @Nokian  хоча б в приват мені підкаже хто саме з борди їх купив, і я тоді сам в ПП запитаю про відгуки ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, SergLutsk сказано:

А з цього моменту хотілось би подетальніше. Тобто вище було сказано, що

 

І невже ніхто не відпишеться про враження від користування ? Можливо пан @Nokian  хоча б в приват мені підкаже хто саме з борди їх купив, і я тоді сам в ПП запитаю про відгуки ?

Лише на роздріб продав ......00.

Ніхто не скаржився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Nokian сказано:

Лише на роздріб продав ......00.

Чесно кажучи не зовсім зрозумів. Ну зрозуміло що люди купують собі вроздріб. Але не зрозумів як це відповідає на моє питання і що таке значить 00 ? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Милій брав Motorola Verve Loop plus+* , дуже сподобались якість та автономність. Сам ходжу з повнорозмірними Соньками WH-CH400, імхо ціна- якість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, EleKtrik сказал:

Милій брав Motorola Verve Loop plus+* , дуже сподобались якість та автономність. Сам ходжу з повнорозмірними Соньками WH-CH400, імхо ціна- якість.

Надіюсь ,що в першому слові помилка )))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, EleKtrik сказал:

Милій брав Motorola Verve Loop plus+* , дуже сподобались якість та автономність. Сам ходжу з повнорозмірними Соньками WH-CH400, імхо ціна- якість.

Надіюсь ,що в першому слові помилка ))))  Слухав дотс і мав розчарування сильне,зараз Tronsmart Spunky Beat Bluetooth TWS ,все радує ,окрім розмов ,не хватає мікрофона. Зате акамулятор  зарядив раз в місяць док станцію і забув . 1 година відтворення -20% заряду 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюся Redmi AirDots. Купив за 19 баксів на Алі. Як для такої ціни - звук просто шикарний (до цього мав ноунейм навушники за 15 баксів - небо і земля на користь ейрдотсів).

Раз чи двічі на день звук може в одному навушнику пропасти на пару секунд, потім появляється.

Є нюанс: слухав Rammstein "Deutschland" в якісному mp3 і був неприємно вражений, бо на високій гучності звук рипів, доводилося в еквалайзері preamp зменшувати. НО! Я спершу думав на навушники, але спробував ту ж саму пісню у форматі flac - звук став чистюсінький.

Перед купівлею я читав огляди й порівняння різні. Станом на 3 місяці тому достойної альтернативи цим вухам не було. Все, що давало такий же звук, починалося від 60 доларів і вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Yarchik сказано:

Користуюся Redmi AirDots. Купив за 19 баксів на Алі. Як для такої ціни - звук просто шикарний (до цього мав ноунейм навушники за 15 баксів - небо і земля на користь ейрдотсів).

Раз чи двічі на день звук може в одному навушнику пропасти на пару секунд, потім появляється.

 Є нюанс: слухав Rammstein "Deutschland" в якісному mp3 і був неприємно вражений, бо на високій гучності звук рипів, доводилося в еквалайзері preamp зменшувати. НО! Я спершу думав на навушники, але спробував ту ж саму пісню у форматі flac - звук став чистюсінький.

Перед купівлею я читав огляди й порівняння різні. Станом на 3 місяці тому достойної альтернативи цим вухам не було. Все, що давало такий же звук, починалося від 60 доларів і вище.

Теж користуюся Redmi AirDots. Згоден з @Yarchik . Для перегляду YouTube чи невибагливого слухача музики - ідеальний варіант з врахуванням вартості. Купив місяць тому в Ковелі за 440 грн. Оригінал!
Для декого, можливо, буде сюрпризом, але на ринку неймовірно багато підробок AirDots. Вже зустрічав двічі. Хто ніколи не тримав в руках AirDots і не подивився пару-трійку відео порівняння оригіналу з фейком - нічого не запідозрить.

Спойлер



 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Nokian сказано:

Зараз вже є підробки ,які один в один з оригіналом.

Це відео застаріло..

Я ж писав про "пару-трійку" відео, гуглити ніби всі вміють. Але "один в один" все ж не існує. Відмінності завжди є. Хіба, що фейкери удосконалюються, і розгледіти де оригінал стає складніше.
Одна з підробок була таки заклеєна круглими прозорими пломбами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, pasha1207 сказал:

Раджу ось ці. Дуже компактні, гарно сидять у вухах, а якість звучання і голосу в розмові не програють Apple AirPods 2.
Якщо це вже перебільшує Ваш бюджет то тоді як порадив товариш @SergLutsk - Xiaomi Redmi AirDots

дякую

я свої airpodsи згубила,тепер міркую які обрати

 

і окреме спасибі за тему )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо розглядати варіанти по дорокше то:

1. Sabbath e12 ultra

2. Whizzer tp1(s) 

3. Syllable s101. 

Звук і автономність на висоті, якщо не помиляюся ,  менше 5год жоден не тримає. 

Якщо дивитися в сторону ціни ближче до редмі ,  то я б скористатися порадою

22 годин тому, Poison сказано:

 Tronsmart Spunky Beat Bluetooth TWS ,все радує ,окрім розмов ,не хватає мікрофона. Зате акамулятор  зарядив раз в місяць док станцію і забув . 1 година відтворення -20% заряду 

Або їх нового брата onix neo.  

Це поради загальні, для бордівців. 

А до автора :

якщо не хочеться вибирати,  (а я ще досі в шоці від ваших слів про навушників за 20 грн і що вони вас повністю влаштовують)  то беріть  любі, як розумію,  вам все підійде. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, NeoN сказано:

А до автора :

якщо не хочеться вибирати,  (а я ще досі в шоці від ваших слів про навушників за 20 грн і що вони вас повністю влаштовують)  то беріть  любі, як розумію,  вам все підійде.

Справа в тому, що я в навушниках слухаю не музику, а книжки, і дійсно, справді не помітив різниці в звучанні між навушниками за 25 і за 250 грн. В моєму випадку набагато більше залежить від якості "читача", а не навушників. А вибирати, моніторити, читати огляди, порівняння, дивитись відоси - дійсно не маю зараз часу, багато роботи. Тому і попросив поради бордівчан, і всім вдячний за відгуки. Певний орієнтир для роздумів отримав, може незабаром і куплю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 22.12.2019 at 14:55, Nokian сказано:

Це одне й те саме.

В мене,по крайній мірі.

А в інших не одне й те саме, точніше, зовсім інше

https://youtu.be/R-jkAkpD1m8

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...