Перейти до змісту

А де подівся Zheny@?


vampirich

Рекомендовані повідомлення

Строчив, флудив, був надзвичайно активним дописувачем і в моменті пропав. До ляхів на заробітки поїхав, і там не до інтернетів, ачи трапилось може що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Мені здається вже всі все про мене взнали, де був і що робив. Далі тема перейшла у безпричинні переходи на особистість.

В чому взагалі її сенс?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, Zheny@ сказал:

Далі тема перейшла у безпричинні переходи на особистість.

Ти давно на Борді не був і не бачив переходів на особистості. Та тема, яку ти потер, була зразком толерантності і світських манер. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здавалося, що :

Цитувати

 

Флейм

Все о обо всем без модерации

 

 а виходить що ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жека, ти конкретно не правий в цьому випадку. Я хотів друзям прочитати пост Алекса про лікарів наших, які працюють в Лівії, а тут жопа. Ти, Жека, сильно, як виявляяється, переживаєш за свою особу. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Юріч сказал:

пост Алекса про лікарів наших, які працюють в Лівії

Так цей пост в іншій темі був, хіба ні? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч  щось ти плутаєш.  І да, я не дуже люблю коли мене на борді обговорюють. Фактично моє особисте життя.

З рештою, кому треба, знали де я і що роблю. А кому дуже було цікаво, могли написати у фб, Вайбер чи інший телеграм.

 

@vampirich  ти ж маєш, здається мій номер. Я твій точно маю.

Чи це вартувало окремої теми на Борді?

 

Купа людей з борди пішло. Купа померло і всім пофіг. А тут Я "пропав" - все Борда вмерла...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

31 минуту назад, Юріч сказал:

Я хотів друзям прочитати пост Алекса про лікарів наших, які працюють в Лівії, а тут жопа.

Знайшов, тема "Хто скільки заробляє"

В 04.11.2019 в 07:26, Alex S сказал:

Старший корабельний механік , СК технолог чи штоєрман ,заробляють  десь від десяти тонн доларів.І все залежить від масси чинників .Порт приписки судна,  національність судновласника, типу судна ,загального плавцензу самого фахівця, від сейфті рекордса, якщо це капітан чи штурман і мабуть найбільше від англійського, точніше від його рівня.І те що здати його в Україні для підтвердження ліцензії можна -це одне, та майже завжди при прийомі на нову роботу, його прийдеться здати в компаніі знову.І чим вище рівень ,тим більші шанси на посаду і на зарплату.Тобто на контейнеровозі під прапором Панами, з власником німцем, з 20ти річним плавцензом ,з толковою англійською ,п ятнатцять тон в місяць в морі і тисячі дві стендбая коли вдома, можна мати запросто.І так майже кругом-до толкової  потребованоі професії, в котрій ти став фахівцем потрібен сильний англійський і ти стаєш людиною світу, яка потрібна будь де на планеті ,особливо в політично  гарячих точках , чи проблемних регіонах з  тропічними хворобами ,куди англомовні носіі мови ,не мають великого бажання їхати.І тоді не треба їхати на виноградники чи полуницю і міняти троє трусів за робочий день.До моряків чи пілотів, питань нема, за дальніми кордонами вони заробляли некисло завжди, та ще масово бачу украінців інженерів будівельників і лікарів.Кругом в ООНії ,в Африці як правило, це будівництво баз ООН ,та облаштування лагерів біженців(середній кемп 30 тис чоловік)-це украінці ,випускники в всякому разі з тими що особисто пив холодний  чай, і спілкувався- НАУ ,Харківський автодорожний інститут ,Одеська академія будівництва і архітектури.Всі молоді, до 40 років, англійська- шостий айлс.Зарплата 12-15 тис.уо.Лікарі - масово українці за кордоном. В ООН кругом ,особливо парамедики чи хірурги. Років чотири тому ,мене в Лівії застав зненацька такий недуг, як почав врізатися ніготь на великому пальці ноги.Інтернет поради ,зарізання нігтя по модному-все без толку.Дочекався до того, що в Тріполі зрозумів ,що не можу ходити і працювати.З представником компаніі поіхали в звичайну велику міську лікарню.Зайшов в холл сів на диван, і  сам не повірив побаченому.ВСІ ,повторюю ВСІ працівники лікарні по повному штату міської районноі лікарні були українцями.Хірург ,що знімав ніготь ,виявися з Рівненщини, з Острога, зняв ніготь в хвилину,  дав телефон і побіг в клопотах далі.Передзвонив йому, запросив в гості ,приіхав він з колегою і з своїми жінками ,які одночасно були медсестрами в тій самій лікарні.З тростянецьких ковбас поіли ми мого сала, і я довго думав потім про маштаб іх роботи.Медсестра коло двох, лікар від пяти тисяч доларів. Умови проживання готель 4 зірки з харчуванням.Між Кучмою та Каддафі був договір, що ініцюювала лівійська сторона ,про надання спрощеноі лівійської візи для працівників медгалузі - українців.Весь МОЗ Лівії -70 процентів українців.Це тисячі людей десятиліттями на достойній  роботі. В Індонезіі зустрічав інженерів мостобудівників китайськоі дорожної компаніі з України зарплата від 10ти....Інженери атомщики ...шалений відтік кадрів в Японію чи Францію.Там не десять і мабуть не 20....Десь приблизно так.Це те що особисто я бачу і знаю особисто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Alex S сказал:

Хлопаки ,а він таки має рацію.Не варто було створювати окрему тему ,хто куди подівся.

Ні, не має [рації]. Я завжди кажу: я маю право запитувати, що захочу, але й співрозмовник має право мені не відповідати, якщо не хоче. Ми можемо питати "куди дівся Женя", але це не зобов'язує його відповідати і пояснювати "куди, нащо і за скільки злотих".

7 минут назад, Alex S сказал:

В @Zheny@ ,це тільки початок ,ти молодець і нікого не слухай, працюй і май бажання  і натхнення працювати. Все буде добре.

Однозначно молодець, поїхати на заробітки - це завжди краще, ніж сидіти і нити на борді, що епоха бідності скінчилася і я мав би жити краще.

Але є одне "але"... Женя, тільки не агрись. Хто постійно на Борді, той пам'ятає, що це вже друге обговорення Женіних заробітків. Женя має гарну кваліфікацію для України, але не потрібну для Польщі. З його кваліфікацією він і тут міг мати більше, але не захотів. Принаймні, я намагався це пояснити ще першого разу, але наткнувся на агресію і полишив спроби. Зараз ситуація повторилася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Alex S сказал:

Сорі не в курсах...

В любому випадку вибачатися немає за що. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, nickel сказано:

З його кваліфікацією він і тут міг мати більше, але не захотів.

Не було з чого почати.

Все завжди впирається в одне  - $

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, nickel сказано:

Я завжди кажу: я маю право запитувати, що захочу, але й співрозмовник має право мені не відповідати, якщо не хоче. Ми можемо питати "куди дівся Женя", але це не зобов'язує його відповідати і пояснювати "куди, нащо

Все це вірно. Правильно.

Але коли хтось починає вставляти свої 5 коп типу: знайшов собі полячку чи ще щось - це хамство.  Борду читає купа моїх знайомих, і хтось з дурі може й справді таке подумати. Хоча то абсурд. Бо я приїжджаю додому, дружина до мене, навіть з малим. І ми разом подорожуємо, тому "шукати польку / не польку" мені нах не нада.

щодо заробітків в Україні, так, ідей багато - немає грошей на реалізацію.

А зараз і не до ідей. Є куди інвестувати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Alex S сказал:

ті хто років ще з 10 казали - я хочу бачити як мої діти ростуть ....я хочу нормально харчуватися ....як можна місяцями без сексу...- майже всі на кінець цього року глибоко в сраці.

То ще й розкажи про тих, що поїхали за бугор і залишились без сім'ї і їм нафіг не треба ті зароблені гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, volks сказал:

То ще й розкажи про тих, що поїхали за бугор і залишились без сім'ї і їм нафіг не треба ті зароблені гроші.

Дехто їде забугор щоб відпочити від жінки і сімейних клопотів ). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, weldermaster сказано:

Дехто їде забугор щоб відпочити від жінки і сімейних клопотів ). 

Були й такі. бачи на свої очі. мрак...

Відпочивали так, що аж рачки до ліжка долізти не могли.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, Ha3aP сказано:

той хто хоче заробить і в Україні

питання "Скільки?"

Комусь 6500 хватає, а комусь 16500 мало.

Мені вже далеко не 30. А на роботу хочуть молодь, на якій можна їздити і намахувати, а це не про мене. Як казав на "Модерні" наш керівник департаменту "Ти, Женя, для мене бомба сповільненої дії!".

От і все.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Zheny@ сказано:

питання "Скільки?"

Комусь 6500 хватає, а комусь 16500 мало.

Мені вже далеко не 30. А на роботу хочуть молодь, на якій можна їздити і намахувати, а це не про мене. Як казав на "Модерні" наш керівник департаменту "Ти, Женя, для мене бомба сповільненої дії!".

От і все.

Ну у кожного своя межа.

Нокіан купив авто за 25к, не уточнив якої саме валюти правда... І якщо слідувати його логіці то він заробляє 12.5/місяць. Йому вистачає... Але не про нього.

 

Ті цифри що ти раніше писав в цій темі цілком підйомні і в Луцьку. 

Я колись в це теж не вірив. але як припекло... Так, не легко, але цілком реально при цьому ночуючи кожен день дома.

 

Знаючи твою любов до видалення постів кажу відразу, мети тебе образити не маю. Кожен вибирає так як йому добре. Немалий фактор від того що робиш має обов"язково подобатись, бо рано чи пізно урветься терпіння і ніякі золоті гори не втримають!

Тому: подобається в Польщі, виходить заробляти, влаштовує тебе та сім"ю то чому б і ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Zheny@ сказал:

Все це вірно. Правильно.

Але коли хтось починає вставляти свої 5 коп типу: знайшов собі полячку чи ще щось

 

Полячка то не то. Вот би француженку..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, weldermaster сказано:

Полячка то не то. Вот би француженку..

пан мав можливість заюзати репрезентативну вибірку одних і других, щоб робити такі сміливі висновки? ;)

чи пан месьє просто наважився свою потаємну мрію на интернет-простір заявити, в надії, що мадмуазелі луцьку борду читають? :privet:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один вже на французьких виноградниках і залишився.

Навіть і не пише і не обзивається.

Хоча кажуть,коли війська російського імператора Олександра ввійшли в Париж, то потім половина офіцерського складу вже в Росію і не повернулася .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...