Перейти до змісту

Допоможіть знайти безкоштовний сервер оновлень nod 32


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

Всі з Гугля, які раніше працювали схоже методично  побанили (  Чи не ту обнову зловив (

 

Захист ThreatSense виключати пробував - не помагає

 

Якщо є якийсь ексклюзив - прохання  писати ТІЛЬКИ в ПП, а то ESET забанить швидко :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який смисл зараз мучитися з тими ключами, якщо є безкоштовна альтернатива, наприклад, Аваст чи АВГ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

А який смисл зараз мучитися з тими ключами, якщо є безкоштовна альтернатива, наприклад, Аваст чи АВГ?

аваст альтернатива?

3282bd253d544aba049bac341589fd72.jpg

А якщо серйозно, то в кожної програми є плюси і мінуси, і тим більше якісь особливі фішки, через які вибирають саме ту програму

якщо для дому "аби було шо-небудь" - то так, аваст, авг, авіра... Якщо адмін щось крутить під себе - то точно не аваст :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, vampirich сказал:

аваст альтернатива?

 

А якщо серйозно, то в кожної програми є плюси і мінуси, і тим більше якісь особливі фішки, через які вибирають саме ту програму

якщо для дому "аби було шо-небудь" - то так, аваст, авг, авіра... Якщо адмін щось крутить під себе - то точно не аваст :)

Авіра однозначно краще ламаного нода. Невідомо хто і що там мутить на "безкоштовному" сервері. А якщо є потреба в надійному антивірі, то краще вже купити ліцензію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Авіра однозначно краще ламаного нода.

Це питання із серії що краще, бмв чи мерседес. Якби було щось одне краще інших у всьому - то інші давно б повимирали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробував безкоштовні, на те вони і безкоштовні, бо монетизація, тай г-но по-визначенню. Нод - самий ресурсоощадний, і пропускає "м'яч у ворота" тільки коли систему загрузити на 101%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, alexvvv сказано:

А що вбудований антивірус мікрософта не працює?

більше 5 років, як не користуюсь антивірусами, вбудованого майкрософта вистачає для домашнього користування. 2-3 рази на рік сканую dr web сканером, все чисто. Папку з софтом можна поставити у виключення, а то позносить всі кейгени

p.s. Win 8.1. Ну і бразуер з ublock-ом налаштований на максимальне блокування потенційно небезпечних джерел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, charlie сказано:

більше 5 років, як не користуюсь антивірусами, вбудованого майкрософта вистачає для домашнього користування. 2-3 рази на рік сканую dr web сканером, все чисто. Папку з софтом можна поставити у виключення, а то позносить всі кейгени

p.s. Win 8.1

ваш рецепт допоможе якщо його застосувати для якогось середньостатистичного маркетолога, який соває постійно купу хламу на флешках, качає з непонятних сайтів плагіни для фотошопу і т шукає в інтернеті "скачать вектор бесплатно без регистации"?

тут було конкретне питання типу "у мене в фольксвагені пасаті помилка на приборці вискакує, що робити?", а у відповідь "я  вже 5 років на мопеді їжджу, ніколи такого не було"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, vampirich сказано:

ваш рецепт допоможе якщо його застосувати для якогось середньостатистичного маркетолога, який соває постійно купу хламу на флешках, качає з непонятних сайтів плагіни для фотошопу і т шукає в інтернеті "скачать вектор бесплатно без регистации"?

тут було конкретне питання типу "у мене в фольксвагені пасаті помилка на приборці вискакує, що робити?", а у відповідь "я  вже 5 років на мопеді їжджу, ніколи такого не було"

мій метод підійде для суто домашьного користування на пк, яке не має відношення до роботи користувача. Хто роботу приносить додому і там є щось важливе, тоді напевно все ж потібно ставити антивірус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vampirich сказано:

ваш рецепт допоможе якщо його застосувати для якогось середньостатистичного маркетолога, який соває постійно купу хламу на флешках, качає з непонятних сайтів плагіни для фотошопу і т шукає в інтернеті "скачать вектор бесплатно без регистации"?

тут було конкретне питання типу "у мене в фольксвагені пасаті помилка на приборці вискакує, що робити?", а у відповідь "я  вже 5 років на мопеді їжджу, ніколи такого не було"

Якщо він сидить на якісь кацапській збірці xp чи win7, то ясно, що антивірус мікрософта тут безсилий. Якщо це нормальна не ломана win10, то проблем не буде. Але можна ставити тормоза від сторонніх розробників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, charlie сказано:

мій метод підійде для суто домашьного користування на пк, яке не має відношення до роботи користувача. Хто роботу приносить додому і там є щось важливе, тоді напевно все ж потібно ставити антивірус.

на організаціх він має працювати в домені з порізаними правами, але тоді мови не буде про самостійне встановлення антивірусів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, alexvvv сказал:

Якщо він сидить на якісь кацапській збірці xp чи win7, то ясно, що антивірус мікрософта тут безсилий. Якщо це нормальна не ломана win10, то проблем не буде. Але можна ставити тормоза від сторонніх розробників.

Чим не ломана вінда по надійності відрізняється від ломаної? Стоїть звичайна 10, не ломана і не активована, просто приховане нагадування про активацію. Також перевіряю антивірусом(нод32 найбільше подобається, решта виключені методом користування) один раз в пару місяців. Трохі частіше проганяю антималваре і все прекрасно. Імхо, домашній комп напрянати антивірусами на постійній основі... треба бути параноїком 80левелу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, AnimaNoir сказано:

Чим не ломана вінда по надійності відрізняється від ломаної? Стоїть звичайна 10, не ломана і не активована, просто приховане нагадування про активацію. Також перевіряю антивірусом(нод32 найбільше подобається, решта виключені методом користування) один раз в пару місяців. Трохі частіше проганяю антималваре і все прекрасно. Імхо, домашній комп напрянати антивірусами на постійній основі... треба бути параноїком 80левелу)

Також користуюсь не ломаним 10, все ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, AnimaNoir сказал:

Чим не ломана вінда по надійності відрізняється від ломаної? Стоїть звичайна 10, не ломана і не активована, просто приховане нагадування про активацію. 

Нагадування ти сам приховав чи якимось кряком?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуйте: http://nod.inf.ua/eset_upd/

Працює в мене на багатьох ПК з 2012 року.

Але особисто я NOD не використовую. Самий кращий антивірус - це обережний користувач. Треба думати що качати та за якими посиланнями переходити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, nickel сказал:

Нагадування ти сам приховав чи якимось кряком?

Та багато є методів. Я реєстр правив. Але останні рази для джому тупо активовував kms"ом
тиц

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.12.2019 at 11:37, nickel сказано:

Авіра однозначно краще ламаного нода.

абсолютно не згоден.

Але сперечатись, який антивірус кращий, можна безкінечно і це невдячна справа

 

On 18.12.2019 at 11:37, nickel сказано:

Невідомо хто і що там мутить на "безкоштовному" сервері.

це не "безкоштовний сервер", це просто сайти, на яких викладають ключі - просто текст, який ти просто копіюєш. А от бази оновлює НОД на своїх рідних серверах.

 

On 18.12.2019 at 10:34, Harddriver сказано:

Всі з Гугля, які раніше працювали схоже методично  побанили

ніколи тим гівногугльом їх знайти не вдавалось (робочі, маю на увазі). А от Яндексом - майже відразу.

тут глянь (недавно звідти брав), але в коментах бери

 

До речі, є така програ tnod, котра сама оновлює ключі. Правда, там трішки потрібно декілька дій виконати в налаштуваннях НОДа... Пошукай, почитай.

 

А взагалі в мене на моїх домашніх компах давно ніяких антивірусів не стоїть. І на роботі теж. Ну, лише інтегрований в вінду від Мікрософта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.12.2019 at 02:07, AnimaNoir сказано:

Чим не ломана вінда по надійності відрізняється від ломаної?

Мова про "збірки". Якийсь "мамкін програміст" там своїми кривими ручками щось виключив, включив, інтегрував і т.д. І ти уяви не маєш ЩО САМЕ ?

 

Нод32 - сильна штука.

On 18.12.2019 at 11:37, nickel сказано:

Авіра однозначно краще ламаного нода. Невідомо хто і що там мутить на "безкоштовному" сервері

ну... авіра - зло.

А нод ніхто не ломає тепер. Вказують лише логін і пароль для оновлення. Ну і приватний сервер, щоб ці логіни не банили. А сервер оновлень я й сам колись в локалці піднімав, щоб всі машинки дружно в нет не лізли, а по мережі з одної апдейтилися.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27.12.2019 в 00:03, Zheny@ сказал:

Мова про "збірки". Якийсь "мамкін програміст" там своїми кривими ручками щось виключив, включив, інтегрував і т.д. І ти уяви не маєш ЩО САМЕ ?

 

Нод32 - сильна штука.

ну... авіра - зло.

А нод ніхто не ломає тепер. Вказують лише логін і пароль для оновлення. Ну і приватний сервер, щоб ці логіни не банили. А сервер оновлень я й сам колись в локалці піднімав, щоб всі машинки дружно в нет не лізли, а по мережі з одної апдейтилися.

 

Щоб не параноїтись можна тягнути образи прямо з серверів мєлкомягкіх. Але я як людина яка застала зверсд, де був радмін з стандартним парорлем, нічого вже не боюсь) Плюс є перерені зборщіки, той же m0nkrus, на рахунку яких тисячі збірок, і думаю вони трошки краще за нас шарять. Але оригінал є оригінал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...