Перейти до змісту

Потрібна послуга зварки 18650


Серега89

Рекомендовані повідомлення

Хочу перепакувати аккумулятор шуруповерта, на пробу... Нові 18650 вже з пластинами, акум розібраний, паяльником якось не дуже хочеться лізти туди.

Не можу фото завантажити, при потребі скину на вайбер.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За допомогою звичайного аспірину в якості флюсу дуже легко паяється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я паяв звичайним потужним паяльником на 60-100 ватт, "дебелим", радянськім :) і кислотою в якості флюсу. Політ-нормальний.  Фішка в тому, що як чимсь потужним одразу пропаяти - буде ПШШШ, і якісне з'єдання :) (провід звісно має бути ретельно залуджений) Якщо якимось мілким пициком гріти, а ще і з каніфоллю замість норм. сучасного флюсу - скоріш за все перегрієте банку, і її згодом здує, та і пропай буде точковий, неякісний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Harddriver сказано:

перегрієте банку

 

Там де + є клапан, якщо висока температура він спрацьовує і блокує банку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийдеться, напевно паяльником мучити їх. Паяльника взявби в оренду більшого, недалеко від 40-го, бо мій для дрібних попаюшок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рекомендую потренуватись перед пайкою своїх нових?   Маєш стару непотрібну банку?  Якщо що - можу дати одну. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Серега89 купував паяльник нещодавно в атб 60 ват, думаю, в атб біля гостинця вони є, швидко гріється, паяти щось дрібне практично не реально, вижарює усе, або треба відключати, зате коли треба щось випаяти чи нагріти одночасно велику площу то виручить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча,  якщо ти будеш до хвостиків підпаюватись,  то шанси щось перегріти мізерні. Інша справа,  якщо прямо до банки паятись,  там варто потренуватись,  щоб швидко робити, з мінімальним нагрівом тіла акумулятора. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Банки вже паяв своїм, проблематично, але ще й досі працюють. Ці лекше паяти буде, тут по суті треба тільки дві пластини зпаяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Серега89 сказал:

Банки вже паяв своїм, проблематично, але ще й досі працюють. Ці лекше паяти буде, тут по суті треба тільки по дві пластини зпаяти між банками

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...