Перейти до змісту

Адміни... ну це вже перебор!


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Текст не напрягає.

Напрягають редіректи і купа банерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь
А як в Опері забрати МаркетГід і текстову рекламу?

Чтобы не перескакивало отключи Javascript (Tools:Quick Preferences:Enable Javascript)

Можно еще проще - F12 и убрать соответствующую галочку. :)

Кстати, а указанные Tum@n'ом правила блокировки рекламы можно и во встроенном адблокере Оперы заюзать - ручками прописать. У меня практически такой же набор. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розумна порада (про ДжаваСкріпт відключити). Але тоді вікно "Швидкої відповіді" фіг викличеш. Плюс не працюють інші функції при написанні постів, зокрема, кнопки для вставки гіперпосилань, малюнків і т.д. І швидке редагування не працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки да... :)

Ну тогда попробуй добавить вручную хотя бы те строчки, которые выложил Tum@n - RightClick --> Block Content --> Details --> Add. Только там формат немного другой...

У меня кроме вручную настроенных правил адблокера Оперы в ОС даже файрвол не установлен, и ничего на борде лишнего не вылезает. :D Правда, пока не научился убирать текстовую рекламу, но она глаза не режет, так что пусть себе сидит... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Банери я вже давно позабирав Оперовським блокером. А текстова реклама і МаркетГід ніяк не забираютсья.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юзаю оперу і нікуда не кідало.

А рекламкі всі окромя текстової вже давно заблоковані

Тож самое! + Ad Mucher і жодних проблем!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окрім сказаного, сьогодні протягом дня на форумі помітив таку проблему: завантажилась сторінка - є весь її зміст, але ще деякий час триває загрузка невідомо чого :D , що в свою чергу суттєво впливає на оперативність роботи з форумом! Та і просто дратує!

Не звично бачити борду такою! :D

Аналогогічно, я вже думав, що то в мене з компом проблеми, виявляється ні. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм... Интересно... У меня все грузится моментально, секунда, максимум секунды 3, это если сообщений на странице штук 30.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І в мене вже другий день сторінки в опері не догружаються і щоб перейти на іншу потрібно зупинити загрузку попередньої. Банери повідключав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І в мене вже другий день сторінки в опері не догружаються і щоб перейти на іншу потрібно зупинити загрузку попередньої. Банери повідключав.

Таж ситуація. :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І в мене вже другий день сторінки в опері не догружаються і щоб перейти на іншу потрібно зупинити загрузку попередньої. Банери повідключав.

Таж ситуація. <_<

перейшов IPB 2.1 Default і стало нормально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, ну я всьо понімаю <_< Но коли хотю ткнути в кнопавку "Швидка відповідь", то мну кидає на якийсь лєвий сайт. Цуко. Верніть усьо обратно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене все моментально грузиться і нікуди не викидає

P.S.а полоса маркетгіда захарила вже <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, ну я всьо понімаю <_< Но коли хотю ткнути в кнопавку "Швидка відповідь", то мну кидає на якийсь лєвий сайт. Цуко. Верніть усьо обратно.

Так я власне і тому створив цей топік. Бо теж підза..бало... як то кажуть, остання крапля :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВОТ ХТО, ХТО ПОПАЛИВ ТОРІКУ що в IPB 2.1 Default мало реклами ????

Тепер і тут її стільки що ну нах

Хтота там казав про прогі для блокування текстової реклами ?

Ато тепер реклама займає 50% сторінкі gallery_7_30_1765.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо бред ? <_<

Правду каже Сіля ... на обіді я був ще було без реклами.. і тут опа, спалили торіку... і все в рекламі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

грузиться довго бо підгружаються інформери маркетгіда. працівники маркетгіда завжди кажуть, шоб вставка яви відбувалася в самому кінці сторінки, а не зразу піся вставки html кода, а то іде тупо код

<!-- MarketNews Start -->

<div id="MarketGid2454"><center>

<a href="http://marketgid.com" target="_blank">Загрузка...</a>

</center></div>

<!-- MarketNews End -->

<!-- pered </body> -->

<script type="text/javascript" src="http://mg.dt00.net/js/b/o/board.lutsk.ua.i1.js" charset="windows-1251"></script>

де оце

<script type="text/javascript" src="http://mg.dt00.net/js/b/o/board.lutsk.ua.i1.js" charset="windows-1251"></script>
має бути в кінці сторінки. видно хтось хоче, щоб інформери грузилися бистріше за сам форум <_<
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тут попробовал для этой странички отключить adblock и офигел - топик просто затерялся в рекламе <_< впрочем, включенный адблок не спасает от текстовой рекламы, приходится ее резать отдельными скриптами на сквиде. причем каждые несколько дней добавлять новый скрипт

ау, Торик, так ли она нужна, эта реклама? может проще будет сделать борду закрытой и платной? скажем, 1WMZ в год. либо тех, кто платит, завести отдельно как VIP пользователей, которым реклама не будет показываться вообще. ибо за%$ало уже конкретно..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да реклами трохи забагато, мені кажеться шо було б краще якщо вона б так в очі некідалась, наприклад перемістити її вниз(внизу рекламу мало хто читає, тимбільше хто хоче читать читає) ІМХО в рекламі також є дещо цікаве <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тут попробовал для этой странички отключить adblock и офигел - топик просто затерялся в рекламе <_<

Пропоную змінити адресу board.lutsk.ua на board.lutsk_i_luchany.ua...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блокування цього

http://mg.dt00.net/js/b/o/board.lutsk.ua.i1.js

скрипту прибиває завантаження реклами з marketgid.com

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...