Перейти до змісту

Естакада


66799

Рекомендовані повідомлення

Шукаю у Луцьку ,або десь недалеко від Луцька, естакаду на  якій хочу почистити днище авто піскоструйкою. У процесі буде трохи пилу тому треба щоб була відкрита. Завчасно дякую за інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно пошукати по гаражних кооперативах. Зазвичай, на території завжди будувалась одна.

Наприклад, колись я їздив на Володимирську, що за цвинтарем, перед "Якблуком".

Також бачив (не пам'ятаю, чи зараз є) на Електроапаратній, на "стоянці", що біля мойки-шиномонтажу 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0986757187 голова гаражного коперативу турист.Степан Сергійович.можливо домовитесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно в гаражах біля естакади мало місця , тут мало самому заіхати треба ще припаркувати машину с компресором. Ну але дякую, зараз поїду покатаюсь по кооперативах подивлюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, 66799 сказал:

Звичайно в гаражах біля естакади мало місця , тут мало самому заіхати треба ще припаркувати машину с компресором. Ну але дякую, зараз поїду покатаюсь по кооперативах подивлюс

А можна інформацію про піскоструй? Хто в Луцьку надає послугу піскоструйки з виїздом, і які ціни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 9/10/2019 at 8:25 PM, 66799 said:

Шукаю у Луцьку ,або десь недалеко від Луцька, естакаду на  якій хочу почистити днище авто піскоструйкою. У процесі буде трохи пилу тому треба щоб була відкрита. Завчасно дякую за інформацію.

Скільки вартуватиме взяти в оренду Ваш піскоструй?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То не мій піскоструй, є люди надають послугу піскоструя с виїздом. Так як мені сказали бочка 250л піску 2500грн, якщо видули на ваші потреби меньше, то відповідно дешевше. Якщо кому потрібно ,пізніше викладу фото визитки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Pash93 сказано:

надивився ютубу і....

І що ж ти хотів цим сказати? Якийсь набір слів без цілісного змісту. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо піскоструїти, маю певну кількість очагів корозії на днищі, в основному у труднодоступних місцях,чи можна  добре вичистити та потім пофарбувати іншим способом не знаю. Естакаду підходящу знайшов, всім дякую.Тему можна закривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
11 часов назад, SanjaProject сказал:

Автор, здайте явки )))

Поділіться адресами естакад, які знайшли

в гаражному кооперативі, що біля тюлькіного флоту, є естакада

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...