Перейти до змісту

Кухня. Який фасад обрати? (матеріал)


Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!

 

Хто в темі, підкажіть, будь ласка, який фасад краще обрати для кухні в плані матеріалу?

Лакований МДФ, фарбований мдф, акрил, турецький пластик?

 

Фасад повинен бути матовий.

 

Цікавить в плані найдійності, якості, щоб не потріскало за пару місяців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажу зі свого досвіду. Спочатку я мав кухню Меркс з бежевими матовими ламінованими фасадами з ДСП і скла, обрамлені деревом. Зараз маю кухню з фарбованими і лакованими в глянець МДФ-фасадами білого і червоного кольору. Звісно, що ефектніще вигдяжають другв, і ВАУ ефект був такий самий. Але під час експлуатації виявилося, що доглядати за ним треба нормально (акуратно мити. щоб не подряпати, полірувати), на білому ще не дуже видно пальці, підтікання, сколи, подряпини, а от на червоному, особливо на фасадах з вертикальним відкриттям (Авентос) за тиждень утворюються крапочки з суміші жиру, води і пилу, які не так легко відмити. І зараз я ловлю себе на думці, що з першою кухнею я не особливо заморочувався питаннями прибирання.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я б заморочувався б якіснішим відпочинком десь на морях, ніж отим безтолком викиданням грошей в "понти", які крім тебе (і то на початках) ніхто не бачить, не оцінить. Ти придивись на "кухні" американців, європейців... Але не в каталогах, а по фільмах! Подивись на "фон"!

обгортка - це не головне. Ми витрачаєм свої гроші (а читай, своє життя, бо час, працю, нерви, здоров'я) на непотрібний лиск, який ні ми самі, ні тим більше інші не бачимо потім. Потрать краще ті гроші на відпочинок себе з сім'єю, на подорожі... 

А фасади кухні... - ну і кому потрібні твої ті фасади ;) 

Змінено користувачем jack74
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, jack74 сказано:

А фасади кухні... - ну і кому потрібні твої ті фасади

Може і так,але я собі з Польші фасади привозив.Майстер по каталогу підібрав розміри.Потім зробив кухню.Років 9 вже,нормальний вигляд.Може і з горбиля зробив би-то звик би.Але так приємніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, jack74 сказал:

А фасади кухні... - ну і кому потрібні твої ті фасади ;) 

 

Та воно то так, але ж кухня то треба, бо без неї ніяк)

А ціни на кухні ого-го від 10к за 1 метр виходить, то вже і хочеться гроші в щось якісне вбухувати)

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, jack74 сказано:

а я б заморочувався б якіснішим відпочинком десь на морях, ніж отим безтолком викиданням грошей в "понти", які крім тебе (і то на початках) ніхто не бачить, не оцінить. Ти придивись на "кухні" американців, європейців... Але не в каталогах, а по фільмах! Подивись на "фон"!

обгортка - це не головне. Ми витрачаєм свої гроші (а читай, своє життя, бо час, працю, нерви, здоров'я) на непотрібний лиск, який ні ми самі, ні тим більше інші не бачимо потім. Потрать краще ті гроші на відпочинок себе з сім'єю, на подорожі... 

 А фасади кухні... - ну і кому потрібні твої ті фасади ;) 

Якби не бачив перший пост топікстартера, то з вашого подумав би, що вибирають між десь так червоним деревом і позолотою.

Приведені матеріали, за виключенням акрилу - це бюджетні рішення. Про які "понти" мова?

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, MaestroA сказано:

Про які "понти" мова?

можливо, малось на увазі, що ціна на акрил - ну зовісім не адекватна....виглядає - гарно  більш-менш дорого, але... далі - мою думку може продовжити багато бордівчан, які професійно займаються виготовленням меблів з таких матеріалів...

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из мебельного щита, например букового,  и несколько слоев матового лака. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант натуральне дерево http://woodtechnic.com.ua/index.php?id_category=16&controller=category&id_lang=2

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, jack74 сказал:

а я б заморочувався б якіснішим відпочинком десь на морях, ніж отим безтолком викиданням грошей в "понти", які крім тебе (і то на початках) ніхто не бачить, не оцінить.

Які понти?! Люди хочуть в комфортних умовах жити, отримувати естетичне задоволення від перебування на своїй кухні. Такі речі робляться один раз на 10-15 років, тому краще робити якісно.

Як на мене, то їхати в Туреччину на 7 днів за тисячу доларів це точно безтолкове викидання грошей))) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Bliksss сказал:

можливо, малось на увазі, що ціна на акрил - ну зовісім не адекватна....виглядає - гарно  більш-менш дорого, але... далі - мою думку може продовжити багато бордівчан, які професійно займаються виготовленням меблів з таких матеріалів...

а ну розкажіть про акрил, що там далі? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я був проти глянцю. Думав, що буде вимазуватись. Але на кухні останнє слово вийшло за дружиною. А батьки взяли собі мат. В результаті, в них і покриття більш марке і мити його важче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, natalka) сказано:

а ну розкажіть про акрил, що там далі?

щось "нове" хочете почути? ;)

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, volks said:

A батьки взяли собі мат. В результаті, в них і покриття більш марке і мити його важче.

Думаю, різниця більше в якості/ціні. Взяв матову, вже 3 роки як нова майже.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роблю меблі на замовлення вже біля 15 років.З власного досвіду у всіх фасадів є свої + і - .Особисто собі,робив би кухню з акриловими фасадами.Як на мене,оптимально ціна/якість.Тільки щоб були поклеєні ПУР поклейкою (поліуретан).Тоді фасад не боїться вологи,не набрякне з торця.Акрил продається листами.На тому ж Рольфі чи Мадоті можна замовити готові,вже поклеєні фасади потрібну к-ть.

  Можна фасади зробити з якісної ДСП Egger.Зараз взагалі модно робити верх-акрил,низ-ДСП,чи навпаки.

 Фарбовані собі б не ставив ні в якому разі.Дивляться шикарно,дорого але дуже вибагливі до догляду.Дитина провела вилкою,коцнув чимось металевим-на перефарбування.Колорист не вгадав з підбором і тон відрізняється від усіх фасадів.

 Плівка може плавитися на торцях,коли є пряма дія темп.Якщо виробник недотримав технології,дав мало клею,може просто відслоюватися від основи.

 Рамочні(фільончаті) на Мадоті.Як варіант.Є досить гарні.Як на мене "вчорашній день".

 Натуральне дерево.Шикарно,дорого.Треба брати в перевірених виробників.Недосушене дерево-фасад покрутить,синева почне виступати.

 Якось так.

  • Дякую! 4
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ant.ares сказал:

Думаю, різниця більше в якості/ціні. Взяв матову, вже 3 роки як нова майже.

 

Ну по ціні в них не сильно дешевше, але той мат такий шороховатий і брудниться капєц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, weldermaster сказал:

Xто скаже за шпонований МДФ?

Лучше нержавейка

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, zigorko сказал:

... з якісної ДСП Egger

А дійсно ДСП Egger якісне?

Я знаю що ДСП не повинно бути "рихлим". Вчора в мадоті порівнювала Swiss Krono і Egger, то в Egger помітно менш стиснуте ДСП, є навіть щіпки всередині довжиною до 2 см... Мені візуально здалось що Swiss Krono краще за Egger. Хоча це перше моє порівняння і можливо я ще чогось не знаю.

А акрил в Луцьку особливо ніде не "пощупаєш" :D З Того що я бачила, то тільки Luxe Form (0.4  і 4 мм) і ціни по одинакових параметрах (на листи або кв.м.) на тому ж Рольфі і Мадоті ну дуже, дуже  відрізняються (на Рольфі по ходу зустрічають "по одёжці"). 

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Egger,дійсно "заморське" з початків.Нині його і з Московії возять,мають там завод.Плита достойна,своїх грошей вартує.Типу,екологічно чиста,без формальдегідів.Кроноспан має теж лінійку таких плит-екологічно чистих)

 

 Зараз Мадот перейшов на СвісПан,СівісКроно вже не торгують.Що в того,що в того ДСП добре пресоване,щільне,зате ламінат паршивий.Навпаки Кроноспан(Нововолинськ).Плита рихла,зате ламінат достойний.

 

ЗЮ.Що на Мадоті,що на Рольфі акрил,виробник той же.

 

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, zigorko сказал:

ЗЮ.Що на Мадоті,що на Рольфі акрил,виробник той же.

Знаю що той же.  Я про ціни написала )

Блін, шкода не сфоткала в розрізі ДСП.

А про ДСП, да, не так написала не Swiss Krono, а Swisspan by Sorbes

Блін там Swiss і там. І там типу Швейцарія і там... Сижу шукаю між ними  ( Swisspan by Sorbes і Swiss Krono) різницю.... ))))

 

Arden

а у Вас кухня з ручками чи без?  Я хотіла спочатку дерев'яні фасади (щось на зразок як  в кухнях, які показував на фото special ). Але, в мене кухня має бути без ручок, тому мені сказали - тільки акрил. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни теж меньш-більш однакові у всіх,що на Мадоті,що на Рольфі.Просто,як і на Бересті,вони індивідуальні.Для тих,що працюють на постійній основі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нда? Ну я як роздрібний покупець цікавилась по акрилу і там і там. От мене дратує, що ніде немає в вільному доступі звичайних роздрібних цін!  Чому я маю йти до консультанта для того щоб запитати ціну на колір що мені приглянувся а не відразу її побачити?

Можливо хтось щось і напутав, але на Рольфі за 1кв.м ГОТОВОГО фасаду (в т.ч. з доставкою) з товщиною акрила 4 мм по конкретному кольору мені озвучили ціну 3800 грн. (і я нічого не напутала :mellow:), в той же час на мадоті сказали що теж можуть замовити ГОТОВІ фасади з 4 мм акрилу (бо в Луцьку такі ніхто не поріже) але по ціні щось в районі 2300 грн. за 1кв.м ГОТОВОГО фасаду. А крім того вони продають плиту з 0,4 мм і от вони її самі ріжуть і кромкують (ПУР). і там ціна 3820 грн. за лист. Це для роздрібних покупців.

А які доречі знижки на Мадот і і Рольфі для мебельщіків? :D:D:D

(Берест я вже маю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...