Перейти до змісту

Кухня. Який фасад обрати? (матеріал)


Рекомендовані повідомлення

9 часов назад, natalka) сказал:

Arden

а у Вас кухня з ручками чи без?  Я хотіла спочатку дерев'яні фасади (щось на зразок як  в кухнях, які показував на фото special ). Але, в мене кухня має бути без ручок, тому мені сказали - тільки акрил. 

а мене з ручками

не хочеться весь час ті пальці з дверей витирати)

 

15 часов назад, zigorko сказал:

Плівка може плавитися на торцях,коли є пряма дія темп.Якщо виробник недотримав технології,дав мало клею,може просто відслоюватися від основи.

плівка це типу турецький пластик?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лет 15 назад собирал из немецкого 18 мм Еgger, снаружи твердый, внутри рыхлый по сравнению с нашим 16мм дсп.

С такими ценами на фасады, деревянные из клеенного букового щита выйдет дешевле. В Рожище кажется делают плиту.

Еще вариант верхние фасады из жалюзи с натурального дерева с покрытием.( Продаются в Эпике).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И щит 20мм можно фрезернуть не только по торцам, но и картинку, как МДФ или наборной. И под матовый лак или глянец.

Из щита меньше вероятности, что покрутит, стараются выдержать технологию заводики. И не попадет в стыки влага, как в наборных деревянных.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю що таке,турецький пластик.

Нагугліть ZGODA,фірма з Дніпра.Займається фасадами.Рольф торгує,дистриб"ютор.Доволі часто замовляю в них плівкові фасади.Якість поклейки плівки найкраща,що мені траплялася.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який матеріал не бери, але з часом все засреться жиром.

як не чисть поверхню, а у швах лайна назбирається вже за місяць. 

хіба робити кухню під колір перегорілого жиру :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, KotMatros сказал:

який матеріал не бери, але з часом все засреться жиром.

як не чисть поверхню, а у швах лайна назбирається вже за місяць. 

хіба робити кухню під колір перегорілого жиру :)

Профи кухни из нержавейки)), это чтоб химии противостоять, которой отмывают.

Змінено користувачем romanc
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, romanc сказал:

С такими ценами на фасады, деревянные из клеенного букового щита выйдет дешевле. В Рожище кажется делают плиту.

Щодо вашого бука - https://klen.ua/blog/buk-dub-i-yasen-tverdye-porody-dereva-dlya-izgotovleniya-mebeli.html - Боится влажности, желательно избегать установки в ванной/кухне.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, weldermaster сказал:

Щодо вашого бука - https://klen.ua/blog/buk-dub-i-yasen-tverdye-porody-dereva-dlya-izgotovleniya-mebeli.html - Боится влажности, желательно избегать установки в ванной/кухне.

 

Под несколькими слоями лака ему ничего не будет. Можно яхт-лаком покрыть для большей уверенности.

Разделочные доски без покрытия и пропитки долго держатся.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, romanc сказал:

Под несколькими слоями лака ему ничего не будет. Можно яхт-лаком покрыть для большей уверенности.

Разделочные доски без покрытия и пропитки долго держатся.

І знову ми приходимо до лаку. Лак царапається на раз два. Де тоді перевага над МДФ фасадами фарба/лак?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, weldermaster сказал:

І знову ми приходимо до лаку. Лак царапається на раз два. Де тоді перевага над МДФ фасадами фарба/лак?

Не замечал такого, 2-3 слоя Альпины матовой на буке и сосне. Стол письменный- фасад и столешница, прихожая -детская- фасады.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"турецький пластик" - це AGT панелі 

Цитата

Турецкие панели AGT изготавливают из МДФ, покрывая его плиты пленкой поливинилхлорида.

Мало по них відгуків...

Ще згадала що бачила на матових декорах LuxeForm примітку: "не оставляет отпечатки пальцев". 

Я з того що перечитала в інтернеті і бачила тут, поки що  зупинилась на акрилі 0,4 мм, але остаточно ще не визначилась...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10.09.2019 в 10:24, natalka) сказал:

Я з того що перечитала в інтернеті і бачила тут, поки що  зупинилась на акрилі 0,4 мм, але остаточно ще не визначилась...

Де обирали Акрил?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 @natalka) кухня без ручок - це на сенсорах де взагалі торкатись не треба? Чи через легеньке натискання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10.09.2019 в 10:24, natalka) сказал:

"турецький пластик" - це AGT панелі 

Мало по них відгуків...

Ще згадала що бачила на матових декорах LuxeForm примітку: "не оставляет отпечатки пальцев". 

Я з того що перечитала в інтернеті і бачила тут, поки що  зупинилась на акрилі 0,4 мм, але остаточно ще не визначилась...

 

я не в курсе новых материалов, но 0,4 мм акрила-это покрашенный в нескооько слоев мдф? акрил довольно поддатливый материал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.09.2019 в 10:49, Arden сказал:

Де обирали Акрил?

тож писала, що в Луцьку "пощупала" тільки в Рольфі і Мадоті ))) А в інтернеті те що подобається я не уявляю як воно виглядає реально. 

В 13.09.2019 в 21:18, Vadimm сказал:

 @natalka) кухня без ручок - це на сенсорах де взагалі торкатись не треба? Чи через легеньке натискання?

ай, то я не правильно написала :blush:, фасади без ручок. Не тіп-он (їх я відразу відкинула через пальці) Десь рік тому я побачила в ренуарі чорну італійську кухню з сушкою без дна, з профілями gola і з ціною щось в районі 100тис.грн... (або можуть зробити тіпа її копію від 50 тис...) Ну це не мій бюджет. Але вцілому кухня сподобалась. Спочатку я хотіла врізні профілі в фасади, але через відсутність на нашому ринку того виду профілю який подобався відкинула цю ідею на користь профілю gola. Та і в моїй старій кухні що є зараз також профілі замість ручок, тому я до них дуже звикла і хочу щось аналогічне.

В 13.09.2019 в 21:57, romanc сказал:

я не в курсе новых материалов, но 0,4 мм акрила-это покрашенный в нескооько слоев мдф? акрил довольно поддатливый материал.

я тоже не дуже в курсі, але акрил то типу пластік, а 0,4 мікрона це тонка плівка. 

Є й товста. Ось фото з 4 мм. Схоже здалеку на лакобель, тільки легше в рази.

 

IMG_20190905_132122.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.09.2019 в 09:45, Arden сказал:

Зупинилися на фасадах Fenix NTM.

від 2 тис. за 1 кв.м? Де купляєте, хто кромкує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27.09.2019 в 09:58, natalka) сказал:

від 2 тис. за 1 кв.м? Де купляєте, хто кромкує?

 

ціну не знаю, якщо чесно. нам потрібно 6 квадратів, то на 8 тисяч дорожче чим agt soft touch.

купуємо безпосередньо в майстра, а де вони замовляють то і не скажу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Ну що, признавайтеся, хто де робив, кого порадить і що краще обрати на сьогодні? Ну і може хто з наших бордівчан займається виготовленням кухонь, до кого краще звернутися...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.09.2019 в 16:31, jack74 сказал:

а я б заморочувався б якіснішим відпочинком десь на морях, ніж отим безтолком викиданням грошей в "понти", які крім тебе (і то на початках) ніхто не бачить, не оцінить. Ти придивись на "кухні" американців, європейців... Але не в каталогах, а по фільмах! Подивись на "фон"!

обгортка - це не головне. Ми витрачаєм свої гроші (а читай, своє життя, бо час, працю, нерви, здоров'я) на непотрібний лиск, який ні ми самі, ні тим більше інші не бачимо потім. Потрать краще ті гроші на відпочинок себе з сім'єю, на подорожі... 

А фасади кухні... - ну і кому потрібні твої ті фасади ;) 

А я не погоджуся.

подорож скільки часу триватиме-місяць,2 тижні,квартал?

А вдома я щодень.А на кухні -то взагалі значну частину того дня проводжу,

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, NeoN said:

Ну що, признавайтеся, хто де робив, кого порадить і що краще обрати на сьогодні? Ну і може хто з наших бордівчан займається виготовленням кухонь, до кого краще звернутися...

@zigorko колись займався 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...