Перейти до змісту

Незрозуміла робота сайту


Рекомендовані повідомлення

Привіт усім. Я вже звик і давно дивлюсь результати матчів на сайті Фансектор

Але десь віднедавна, не можу згадати коли саме і за яких обставин - він просто банально перестав показувати мені рахунки матчів ! Тобто не те що в онлайн режимі, а навіть за вчорашній день !

Ось приклад на скріншоті

2100610121_.jpg.d6d520fa02f1636d4fe29979a455dabe.jpg

 

Це я зробив скрін сьогодні в 8:40 ! А матчі за вчора "Не начался" ! :ohmy:

Ну я було подумав може щось начудив з налаштуваннями браузера, чи блокувальника реклами ! А тепер увага саме цікаве ! Я цей же сайт запускаю на трьох різних браузерах в телефоні (!!!) і на двох різних браузерах на компі на вінді  - і кругом один і той же результатат ! Ну таки думаю не міг я одночасно начудити у всіх браузерах і телефона і компа ! Це повний анріал ! А тепер увага запитання: у вас результати показує ? Якщо так, то хто може пояснити мені що у мене не так з цим сайтом ? :D

P.S. так, звичайно що кнопку "обновить" на сайті я натискав і неодноразово.

P.P.S. і на інших сайтах ніяких проблем з результатами немає, все чудово показує, можна звикнути і до нового ресурсу. Але тут вже просто постав спортивний інтерес і справа принципу, як таке можливе і в чому закавика ? !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене також не показує за 9-те, хоча я туди зайшов перший раз, так що кеш, налаштування і т.п. не причому. Скоріш за все проблема з самим сайтом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, sasha2008lk сказано:

Скоріш за все проблема з самим сайтом

Ну так, за логікою вихідних даних я теж прийшов спочатку до такого висновку. Але це було б зрозуміло якби його так "заглючило" на день чи два. А суть в тому, що він так показує інформацію вже більше тижня ! А може й 2 тижні ! Невже власники (розробники, супровід) за стільки часу не дізнались би про це і не мали би пофіксити ?! Адже це власне головне  призначення сайту - показувати результати ! Це всерівно якби на розетці перестали відображатись товари :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю, переносять сервера в інше місце, тому і бачите кеш...

хоча, в цьому випадку, варіантів як викрасти персональні дані  - просто пздц, навіть - може бути банальний фішинг....

можуть бути "хитріші" варіанти ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, soccer сказано:

Дивлюсь на LiveScore,класна річ

 

Цей ?

А як в ньому можна залишити для відображення лише ліги, які мене цікавлять ? Бо по замовчуванню занадто багато зайвої інформації, яка в т.ч. впливає на швидкість завантаження на телефоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо внизу тицьнути "результати матчів" то сторінка отримує інший окрас ... 

Так  мабуть зрозуміліше?)) 

 

image.png.6580d302cbfd637173385fd212645d16.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, SergLutsk сказано:

 

Цей ?

А як в ньому можна залишити для відображення лише ліги, які мене цікавлять ? Бо по замовчуванню занадто багато зайвої інформації, яка в т.ч. впливає на швидкість завантаження на телефоні.

Ні ось цей-https://www.livescore.com/mobile/ але там також багато результатів,хоча тягне мало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, LSD сказано:

Якщо внизу тицьнути "результати матчів" то сторінка отримує інший окрас ... 

Так  мабуть зрозуміліше?)) 

Цей напис лише сьогодні з'явився і без "тицяння". Ще вчора його не було

Soccer, на ньому теж не можна фільтранути якщо мене цікавить лише 3-4 види змагань ?

Суть не в тому що мені шкода трафіка від завантаження, а просто незручно сприймається інформація коли там 150 рядків результатів, сиди сліпай де там тих 4 рядки що цікавлять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

От тільки сьогодні сайт знову запрацював. Тобто в загальному не працював більше 20 днів !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Є сайт на html. В результаті різних переїздів, імпортів-експортів, деякі сторінки неправильно відображаються, кириличний текст навіть в html-кодові  відображається ієрогліфами. Взяв кусок тексту і прогнав через декодер, той показав що треба перекодувати з він-1251 в утф-8. 

Підкажіть як то краще зробити. Сайт робив в ФронтПейджі надцять років тому, вже мало що пам'ятаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, nickel сказано:

Є сайт на html. В результаті різних переїздів, імпортів-експортів, деякі сторінки неправильно відображаються, кириличний текст навіть в html-кодові  відображається ієрогліфами. Взяв кусок тексту і прогнав через декодер, той показав що треба перекодувати з він-1251 в утф-8. 

Підкажіть як то краще зробити. Сайт робив в ФронтПейджі надцять років тому, вже мало що пам'ятаю.

Пробував текстовий редактор? Відкрити як 1251, потім зберегти у утф-8. І в html потрібно вказувати кодування:

https://htmlacademy.ru/courses/26/run/4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, sergkots сказал:

Пробував текстовий редактор? Відкрити як 1251, потім зберегти у утф-8.

Пробував в notepad++. Але як це зробити "Відкрити як 1251, потім зберегти у утф-8", я ж можу відкрити і в кодіровках вибрати чи 1251 чи утф-8, а як вибрати щоб відкрило в одній, а зберегло в іншій, не знаю. Та й коли вибираю 1251, то текст міняється, але це все-рівно кракозябли, а не кирилиця.

15 минут назад, sergkots сказал:

І в html потрібно вказувати кодування:

https://htmlacademy.ru/courses/26/run/4

Не обов'язково, але я вже і це пробував, не допомагає. Біда в тому, що браузер відображає правильно, які кракозябли в коді, такі він і виводить. Мені треба якось їх в коді поміняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Та й коли вибираю 1251, то текст міняється, але це все-рівно кракозябли, а не кирилиця

Зверху, де перелік кодувань, вибираєш кодування, в якому символи нормально відобразяться (ansi|кодування - кирилиця - windows-1251), потім нижче "перетворити в utf-8" - кирилиця перетвориться в юнікод.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, YVitaliy сказал:

Зверху, де перелік кодувань, вибираєш кодування, в якому символи нормально відобразяться (ansi|кодування - кирилиця - windows-1251), потім нижче "перетворити в utf-8" - кирилиця перетвориться в юнікод.

Зрозумів, але Notepad++ не знає CP1251.

1 час назад, sergkots сказал:

Шукаю, але поки що безрезультатно.

Єдиний декодер, який переводить мої кракозябли - декодер Артемія Лєбєдєва. Але коли вставляю цілу сторінку коду, то він зависає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

CP - code page, до CP-1251 якраз і належить windows cyrillic 1251 wiki

Колись я робив так: зберігав текст в файл (бажано без розширення), відкривав Word, відкривав той файл у ворді, ворд або сам підбирав кодування, або залишалось поклацати типу кирилиця, дос і тд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, YVitaliy сказал:

CP - code page, до CP-1251 якраз і належить windows cyrillic 1251 wiki

Колись я робив так: зберігав текст в файл (бажано без розширення), відкривав Word, відкривав той файл у ворді, ворд або сам підбирав кодування, або залишалось поклацати типу кирилиця, дос і тд.

Та я тому спочатку й написав, що win-1251, бо гугл підказав те саме, що сп1251 то він1251. Але вибирав цю кодіровку в ноутпаді++ і кракозябли не зникали.

 

Я вже димлю повним ходом. Не знаю що робити і куди дивитися.

Отже в Ноутпаді++ вже всі сторінки відображаються номально.

В ФронтПейджі всі з кракозяблами, вчора деякі сторінки редагував в ноутпаді, то вони відображаються номально.

В браузерах частина номально, а частина - ні, але не ті, що вчора радагував.

 

Я б відредагував їх в Ноутпаді, але вже очі вилазять серед того коду длубатися, а в Фронтпейджі все просто... було.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи розібрався. Локальні сторінки відкриваються нормально і в браузерах, і в ноутпаді, і в фронтпейджі в кодіровці UCS-2 LE c BOM. Але для вигрузки на хостінг треба ковертувати в UTF-8. Залишилося питання, як зробити щоб ці сторінки відкривалися нормально в Фронтпейдж?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, nickel сказал:

Вона не вміє CP1251. :(

все вона вмыэ. якщо у вас ср 1251 або win 1251 то в utf8 переконвертувати не проблема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В обшем я таки добив. Щоб подружити мій сайт з Фронтпейджем, в якому він до речі зроблений, треба з кодіровки УТФ-8 перевести сторінку в Ноутпаді в UCS-2 LE c BOM, а коли відкриваю в Фронтпейджі, то в властивостях сторінки, поміняти кодіровку на УТФ-8. Після таких маніпуляцій все працює. Дякую, що допомагали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...