Перейти до змісту

Зробіть так, щоб "Warn 2%" нафіг не відображалась


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

По великому рахунку, всі "варнінги" , "репи", "подяки" - потішити своє "Я".. хоча приємно :D не скрию.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема немає смислу! В мене в самого 3% і що?.. Чим це тобі мішає?

А він всетаки потрібен, оскільки модерів то багато і може початись нерозбір що тай до чого, а так глянув на нік з 10% який нафлудив, атож наматюрився в темі - дав банчег, тай похвалив роботу модераторів які незабували давати % попередження, що люди не читала правил форуму!!!

Ну от я правил не читаю на форумах ніколи :) Але як вищесказано покищо допустився лише 3 суттєві помилки, ну +пару помилувань :) ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти shkoder всеж-таки підпільний заклятий патріот сусідньої держави

Бугагагагагага.....Этапять!

Якщо хтось перечить справжньому українцю, він автоматично стає москалем! - вот так как-то...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне російською мовою перечити і тоді клеймо "москаль" забезпечене.

Добре що не депорт-квиток в Росію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, видишь, все про твою карму порешали и с геополитической принадлежностью разобрались заодно gallery_32_26_921.gif так что жди свежих warn'ов gallery_32_26_32.gif

Якщо хтось перечить справжньому українцю, він автоматично стає москалем! - вот так как-то...

конечно, если он настоящий джентльмен украинец © почти "Человек с бульвара Капуцинов"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю було б варто за флуд, мати і тп додавати не по 2% а по 10, а за грубі порушення і всі 20. Тому що для людей які постійно флудять і роблять перечитування топіків форуму неприємним/незручним для інших учасників +-2% ролі не грають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю було б варто за флуд, мати і тп додавати не по 2% а по 10, а за грубі порушення і всі 20

Тоді треба було б наказати більшу частину форуму і зокрема майже всіх, що відписались у цій темі =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nameless, есть наказание, а есть предупреждение (замечание). просто они объединены в один и тот же пункт. и "Warn" светится как у тех, кто из readonly не вылазит, так и у тех, кто просто имеет несколько невинных предупреждений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін а я думав, що я один такий ну тоді пофіг лупіть 3% і більше.

обычно изменение ворн-левела сопровождается отправлением в РО или в баньку. B)

Ого! Значит мне еще повезло - обделался легким испугом и ворном :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Цікава тема!

То на протязі якого терміну треба бути слухняним, щоб отримати погашення судимості на форумі? :huh:

О, а мені вдалося двіччі Ромасі подякувати :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю добре було-б з рік. Потім амністія.

Та й хай показує всім, нічо страшного. "Страна должна знать своих хероев" :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...