Перейти до змісту

УЗ дозволила перевозити велосипеди у поїздах


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Велосипеди в поїздах Інтерсіті можна провозити в розібраному вигляді.

Укрзалізниця дозволила перевозити велосипеди не тільки в нічних поїздах, а й в Інтерсіті та Інтерсіті+.

«Наша внутрішня бюрократія вимагає такого рішення підтверджувати документально – телеграма відповідним підрозділам відправлена», – повідомив глава компанії Євген Кравцов.

Він пояснив, що Укрзалізниця є заручником ситуації, коли швидкісні потяги спроектовані без технічної можливості для перевезення велосипедів.

«Але виходимо з ситуації так: велосипеди розбираємо і правильно пакуємо. Окрему плату за перевезення не беремо. Така ж процедура і в нічних поїздах », – додав глава Укрзалізниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Zheny@ сказал:

Meanwhile in Europe

А в нас мабуть на даху потяга будуть ставити і закріплювати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Складаю плани як на Чернівці катнути, тільки випадаю в ступор коли задумуюсь: куди пихнути найнер в 23 ростовці в поїзді? Не окреме ж купе для 1го велосипеда брати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, MACCEN сказано:

нащо поїзд коли вєлік є? :)

Бо відпустки багато немає, а так згідний :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Ukrainec сказал:

Бо відпустки багато немає, а так згідний :) 

Велосипед, палатка, спальник - що може бути краще? Пригадались теми Навігатора...

Я щось важко уявляю собі   Ukrainec    на полиці плацкартного а тим більше купейного вагона:ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене  графік роботи і життя інший як в Навігатора

4 хвилин тому, mykola сказано:

Велосипед, палатка, спальник - що може бути краще? Пригадались теми Навігатора...

 

Без проблем!

1 хвилина тому, mykola сказано:

 на полиці .... купейного вагона:ohmy:

 

Тут є проблеми, але від біди можна перекантувати

1 хвилина тому, mykola сказано:

 на полиці плацкартного ....вагона:ohmy:

 

 

А от велосипеду немає місця, на жаль  :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ukrainec сказал:

 

А от велосипеду немає місця, на жаль  :blink:

На третю полку поперек в плацкарті влазить, м з трьома даунхільними так їхали, в крайньому випадку  у здовж полок 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ем, я так розумію що всі катають з сумками для велів, чи може хто поіншому, є бажання теж вибратись далі нашої області десь до моря на пару деньків.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, HIXTO сказано:

@Ukrainec Уткнись в плечо своего мужика и попроси купить +1 койко-место для коня. Жена моя делает так со мной.

 

Ти тут мені не радь свої підарські штучки, нам тут не цікаво, що твоя жена Вася з тобою ще робить. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, Voronin10 сказал:

Ем, я так розумію що всі катають з сумками для велів, чи може хто поіншому, є бажання теж вибратись далі нашої області десь до моря на пару деньків.....

Стрейч і старі ящики.... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 04.06.2019 в 12:50, Ukrainec сказал:

Складаю плани як на Чернівці катнути, тільки випадаю в ступор коли задумуюсь: куди пихнути найнер в 23 ростовці в поїзді? Не окреме ж купе для 1го велосипеда брати?

я и лигерад возил на 3 полке + вел жены. возможен конфликт , если едет на верхней полке не велосипедист, т.к. неудобно залазить на вторую полку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...