Перейти до змісту

А Дудь має яйця ... Фільм КОЛИМА ...


Pavelix

Рекомендовані повідомлення

Ну собстно писати багато й нема що... треба дивитись... 

 

Ну і радує те що Дудь має сміливість підіймати таку тематику, а не лише інтерв"ю для розкрутки з популярними реперками і тд....

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, AnimaNoir сказал:

Хороше вийшло відео. 

Такида... і саме важливе що розкриває обидві сторони медалі...  

 

Тільки от як швидко Дудю дадуть зрозуміти що такі фільми не можна випускати і так не патріотично впливати на молодь... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Pavelix сказал:

Такида... і саме важливе що розкриває обидві сторони медалі...  

 

Тільки от як швидко Дудю дадуть зрозуміти що такі фільми не можна випускати і так не патріотично впливати на молодь... 

Переїде в Штати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, AnimaNoir сказал:

Переїде в Штати)

Навряд) складно буде виловлювати усіх хайпових на інтерв"ю.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 19:55 видно, що українців в ГУЛАГу було близько 50% від загальної кількості репресованих. Цифри просто жахають.

Screenshot_20190426-215023_Gallery.thumb.jpg.4e1617c126e2ff4e8be276e9c5d43959.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
В 23.04.2019 в 15:09, Pavelix сказал:

Ну собстно писати багато й нема що... треба дивитись... 

Колиму не додивився. А зараз декілька людей в моїй стрічці ФБ згадали про новий фільм Дудя - Как устроена IT-столица мира. Подивився. Це рівень телевізійного проекту. Тепер вирішив і Колиму переглянути повністю.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 23.04.2019 at 15:09, Pavelix сказано:

Ну собстно писати багато й нема що... треба дивитись... 

Дякую за тему, справді-цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Передивився щойно Колиму і згадав чому не зайшла першого разу - бо нічого нового про Гулаг, після Солженіцинського "Архіпелаг Гулаг" не почув. Про сучасну Колиму було цікаво, як і любий тревел-блог. Але добре, що буде для сучасної молоді хоч такий фільм-нагадування про злочини Сталіна і радянського режиму взагалі, бо мало хто з сучасної молоді подужає 4-томник "Архіпелагу..." (оригінальний "Архіпелаг..." 3-томний, а те видання яке читав я, було в 4 томах).

Монтаж, режисура на висоті, на рівні телебачення, що значить дуже круто. Підписався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, nickel сказано:

Передивився щойно Колиму і згадав чому не зайшла першого разу - бо нічого нового про Гулаг, після Солженіцинського "Архіпелаг Гулаг" не почув. Про сучасну Колиму було цікаво, як і любий тревел-блог. Але добре, що буде для сучасної молоді хоч такий фільм-нагадування про злочини Сталіна і радянського режиму взагалі, бо мало хто з сучасної молоді подужає 4-томник "Архіпелагу..." (оригінальний "Архіпелаг..." 3-томний, а те видання яке читав я, було в 4 томах).

Монтаж, режисура на висоті, на рівні телебачення, що значить дуже круто. Підписався.

Точно 4? Вроді, якщо мене стареча пам'ять не зраджує-3... Чи, може було з повістями.... Але зроблено, і дійсно-достойно. Не вихваляють нинішню владу, строго по темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще якщо скушно й нема що дивитись можна ролики про БЕСЛАН і ВІЧ глянути його... якщо когось цікавить тематика...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, bublik007 сказал:

Точно 4? Вроді, якщо мене стареча пам'ять не зраджує-3... Чи, може було з повістями.... Але зроблено, і дійсно-достойно. Не вихваляють нинішню владу, строго по темі.

Точно, хоч пам'ять тебе і не підводить. Я ж написав, що в курсі, що Архіпелаг 3-томний. І що я читав 4 томи. Зрозуміло, що в 4 томі були інші твори Солженіцина, які стосувалися Гулагу.  :)

10 часов назад, nickel сказал:

4-томник "Архіпелагу..." (оригінальний "Архіпелаг..." 3-томний, а те видання яке читав я, було в 4 томах).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, nickel сказано:

Точно, хоч пам'ять тебе і не підводить

Зір підводить)))))))) Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 28.04.2020 в 03:41, nickel сказал:

Передивився щойно Колиму і згадав чому не зайшла першого разу - бо нічого нового про Гулаг, після Солженіцинського "Архіпелаг Гулаг" не почув. Про сучасну Колиму було цікаво, як і любий тревел-блог. Але добре, що буде для сучасної молоді хоч такий фільм-нагадування про злочини Сталіна і радянського режиму взагалі, бо мало хто з сучасної молоді подужає 4-томник "Архіпелагу..." (оригінальний "Архіпелаг..." 3-томний, а те видання яке читав я, було в 4 томах).

Монтаж, режисура на висоті, на рівні телебачення, що значить дуже круто. Підписався.

 

Як на мене, багато інтерв'ю, одних тих самих людей, особливо дочки Корольова і Шефрина...Водила теж свої амурні історії довго розповідав. Мало як на мене природи і поселень показали. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Юріч сказал:

Як на мене, багато інтерв'ю, одних тих самих людей, особливо дочки Корольова і Шефрина...

Це було одне інтерв'ю (одне з дочкою, одне з Шефріним). Просто він порізав їх по питаннях. Якщо говорив про арешти з дочкою, тут же вставляв уривки з Шефріним і т.д. Це дуже складна робота. Набагато простіше тупо зняти інтерв'ю з дочкою, потім інтерв'ю з Шефріним і, без обробки, залити на Ютуб. Але ніхто не буде дивитися декількагодинне відео з дочкою Корольова. Я його тільки за цю підготовчу роботу поважати став.

6 часов назад, Юріч сказал:

Мало як на мене природи і поселень показали. 

Так це ж і не тревел-шоу. Це був фільм про Колиму (Гулаг), а природу і поселення мусив трохи показати, бо як дати іншим мамкіним політикам, які топлять за СРСР, зрозуміти, що ті трудові лагеря - це не канікули в бабусі. Ну і показав що з того всього вийшло, як воно занепадає, люди роз'їзджаються і т.д.

Можливо вДудь не твій формат, а тобі буде цікавіше звичайні тревел-блоги. Принаймні складається таке враження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, nickel сказал:

Це було одне інтерв'ю (одне з дочкою, одне з Шефріним). Просто він порізав їх по питаннях. Якщо говорив про арешти з дочкою, тут же вставляв уривки з Шефріним і т.д. Це дуже складна робота. Набагато простіше тупо зняти інтерв'ю з дочкою, потім інтерв'ю з Шефріним і, без обробки, залити на Ютуб. Але ніхто не буде дивитися декількагодинне відео з дочкою Корольова. Я його тільки за цю підготовчу роботу поважати став.

Так це ж і не тревел-шоу. Це був фільм про Колиму (Гулаг), а природу і поселення мусив трохи показати, бо як дати іншим мамкіним політикам, які топлять за СРСР, зрозуміти, що ті трудові лагеря - це не канікули в бабусі. Ну і показав що з того всього вийшло, як воно занепадає, люди роз'їзджаються і т.д.

Можливо вДудь не твій формат, а тобі буде цікавіше звичайні тревел-блоги. Принаймні складається таке враження.

 

Не потрібно мені, як маленькому розжовувати. Я розумію, що це одне інтерв'ю, розбите на частини. Я говорив, що самі частини дуже довгі, деколи по 5 хвилин і більше...бувало нудновато, приходилось перемотувати.

І при чому тут тревел-блоги? Мені цікаво було і про гулаг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Подивився я про долину...

Включив вчора десь біля 00-00 на сон грядущий щоб заснути під монотонну розмову. Хто бачив відео той посміхнеться зараз зі мною )) Роблю так часто і якщо відео заходить але все ж треба спати, бо завтра рано вставати чи ще щось типу того, то додивляюсь відео на другий день. Тут все було по інакшому. 3 години! Вау, а заснув десь о 5ій (( Затягнуло в роздуми!

 

Можливо буде багато букв, трохи пафосного я, та відео дуже цікаве з багатьох точок зору. Головний посил відео... Ммм, про це в кінці. А зараз хочеться сказати що постсовковий простір в більшій свої частині завмер у розвитку в усіх напрямках. Я не люблю порівнювати нас з москалями, але нажаль ми дуже схожі у багатьох сферах. Це стосується більшості країн совку, виняток хіба прибалтика, вони стали європою - ми ж нею не станемо ніколи! Совок застряг у свому розвитку, у нього не було ні пральної машинки, ні нормальних предметів побуту, ні автівок, зате була сильна військова техніка. Відео ж показує що військова техніка, як захист, не є маловажливим фактором у нашому житті. але вона не є першопріоритетною. Весь світ, в своїй більшості, хоче миру і розвитку у всіх сферах побуту, промисловства і т.д Потрібно розвиватись і не стояти на місці! Той же приклад дівчинки 8ми років зі слайдом про кота - яскравий приклад. Людей там вчать з малечку що не потрібно ніколи зупинятись, потрібно завжди йти вперед, а не нити що держава не дала мені субсидії, не дала квартири і вупше я не рахую за потрібне викинути сміття в смітник, є прибиральник - най робить свою роботу! Насправді все не так. Лише кожен з нас є вершником свого життя і ніщо не перешкода коли у тебе є ціль для досягнення!

 

Так от. У нас з рашкою багато спільного: корупція, медицина, освіта, закони і т.д. Точно так же бухають, крадуть від двірника до президента, порушують закони, вирубують ліса, не хочуть вчити і навчатись (((

 

Відео мене зацепило сферою ІТ. Не грошима які там крутяться, не професорами які там викладають, а саме ІТ, так як ця тема мені дуже цікава. Цікава в плані техніхи, заліза як такого, як воно розвивається, гаджети і т.д. Дуже цікава тема візуалізації будь чого будь де. Мається на увазі мені дуже цікавий процес створення 3д моделі, створення 3д арту, починаючи від 3ds max закінчуючи UE4. Все по своєму цікаве, має свої інструменти для реалізації задуманого, маппінг, текстуринг, запікання текстур, рендеринг, фінальний арт. Але найбільше задоволення мені проносить модінг. Тобто конверт 3д моделей в якусь гру. Дуже великий кайф отримуєш в фіналі! Але по суті своїй я дуже лінивий. Там почав, тут покинув, поліз вивчати UE4, застряг на якомусь моменті, закинув, вернувся до Максу, побавився, закинув, пішов у модінг, надоїло, теж закинув і так по кругу.

 

До чого весь цей текст? А працюю я водієм, звичайним водієм-експедитором який немає освіти в плані графіки чи якогось досвіду у цій сфері, мені просто це цікаво, а все що знаю досяг сам. Так, з допомогою уроків з інтернету, десь допетрав сам, десь запитав - підказали. Але це ж чудово, ми живемо в такий час коли не можливого не існує. Можливо все, головне мати ціль і йти до неї! Це і є основним посилом цього відео... Немає нічого не можливого, головне мати бажання!

 

Ніколи не розумів людей які кажуть: мені мало платять. А що ти зробив для того щоб отримувати більше? Той хто хоче - той заробить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Ha3aP сказано:

зате була сильна військова техніка.

це яка в них техніка сильною була?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, case_l сказано:

це яка в них техніка сильною була?

Та вся військова техніка. Починаючи з вантажівок і закінчуючи літаками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Ha3aP сказал:

виняток хіба прибалтика

 

Про Литву я б так не сказав. Совок совком. І бухають більше нас)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Юріч сказано:

 

Про Литву я б так не сказав. Совок совком. І бухають більше нас)

Трохи не погоджусь з тобою, друже))) Був у Вільнюсі в 2005 році, і не сказав би, що там-совок совком(с).   ))))) Чисто, гарно, і бухіх,( більше ніж в нас), я там точно не бачив))) Можливо колись... Але  в 2005 році, якщо порівнювати з нами, як кажуть на моїй історичній батьківщині- две большие разницы)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, bublik007 сказал:

Трохи не погоджусь з тобою, друже))) Був у Вільнюсі в 2005 році, і не сказав би, що там-совок совком(с).   ))))) Чисто, гарно, і бухіх,( більше ніж в нас), я там точно не бачив))) Можливо колись... Але  в 2005 році, якщо порівнювати з нами, як кажуть на моїй історичній батьківщині- две большие разницы)))))

 

Друже, я там був в серпні 2019-го року. І не тільки у Вільнюсі, а й в пригородах.

Ось тобі хатинка в 3 км від Вільнюса....і таких там, може трохи кращих - валом

 

IMG_20200422_031645.thumb.jpg.c6a2f63f636fd735600e7d2c3d1ada85.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Живуть вони не багато, я думаю з цим ніхто спорити не буде, але вони більше європейці ніж ми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...