Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

3 годин тому, jack74 сказано:

@dobeck я, напр, слухав Пристайка "в прямій мові", а не чекав, коли мені хтось "розжує", а тому мої висновки зі сказаного Пристайком абсолбтно не такі, як в цього твого "толковатєля".

Пристайко просто пояснив, що якщо йти "збройним шляхом", то всі кошти доведеться "віддавати війні". Не буде так, що "дивана" не зацепить війна... Всі відчують.

 

Слухайте своїми вухами і думайте своїми мізками!

...якщо, звісно, вони є...

Пристайко? теж експерта знайшли, з військової справи чи економіки. Хто такий пристайко, міністр оборони? керівник генштабу? чи міністр економіки або фінансів? Коли доярка буде керувати логістичною компанією довго та компанія не протяне. Понабирали всякий зброд, який свій сектор роботи завалив, а тепер пхає носа у те, що його не стосується.

  • +1 3
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як підгорає у зелебобіків!!!

Я вам ще зараз підкину. Можете мінусувати. Старт.

Поїхав до Австрії подивитись на кенгуру. От тут мав би той пристайко підстрахувати патрона і розповісти грамотеям з ОХФісу президента, що є країни з дуже схожими назвами: Іран-Ірак, Австрія-Австралія, Литва-Латвія. І що на час вирішального рішення по Привату херой вирішив сховатися саме у ЛАТВІЇ!

 

Спойлер

image.thumb.png.ca0236e3142d957603faf79e11203430.png

 

Змінено користувачем Skorpio76
  • Ха-ха 3
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

Як підгорає у зелебобіків!!!

Я вам ще зараз підкину. Можете мінусувати. Старт.

Поїхав до Австрії подивитись на кенгуру. От тут мав би той пристайко підстрахувати патрона і розповісти грамотеям з ОХФісу президента, що є країни з дуже схожими назвами: Іран-Ірак, Австрія-Австралія, Литва-Латвія. І що на час вирішального рішення по Привату херой вирішив сховатися саме у ЛАТВІЇ!

Поїхав до Австрії подивитись на кенгуру.

 
Світлина від Юрія Гудименка.

 

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну вже абишо, шонєбудь.... Ото підгорає  новоприбулому

 

 

 

1 година тому, Skorpio76 сказано:

Координатор Військової ради Руху Опору Капітуляції

! то вам не цацкі-пєцкі! А чого без приставки "Великий"? 

:_39:

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, jack74 сказано:

Ото підгорає  новоприбулому

Якому ще новоприбулому? Він же довше тебе на борді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Віталій СК сказал:

Якому ще новоприбулому? Він же довше тебе на борді.

Не я стверджував, тому можу лише припустити, що в розділі "Політика".

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Skorpio76 сказал:

Як підгорає у зелебобіків!!!

Давай проведу тобі коротенький лікбез. Пригорання - це сильна негативна емоція. Чи може викликати таку емоцію в зелебобіків президент, якого вони обрали? Очевидно ж, що ні. Те, що ти перший крикнув "пригорає", більше схоже на хитрий (насправді, ні) прийом Нокіана, коли він думає, що якщо назве нікеля спорщиком, то ніхто не помітить, що насправді це він спорщик. Забудуть як він зарікався не писати в політиці, але ж не може стриматися. Як в житті, хто найбільше кричить "дєржи вора", той і є злодюжка.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Якому ще новоприбулому? Він же довше тебе на борді.

новоприбулий в ряди ярих "антиЗе" :D Бо в старих вже потроху охололо, у тут нове підкриплення підійшло :_39:

  • Ха-ха 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

Як в житті, хто найбільше кричить "дєржи вора", той і є злодюжка.

А це працює у випадках, коли хтось кричить "порохоботи, порохоботи!"?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, jack74 сказано:

новоприбулий в ряди ярих "антиЗе" :D Бо в старих вже потроху охололо, у тут нове підкриплення підійшло :_39:

Старим перекрили фінансування , бо всі гроші витрачають на фермерів на маршах.

Та й старі себе дискредитували давно.

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Віталій СК сказал:

А це працює у випадках, коли хтось кричить "порохоботи, порохоботи!"?

Треба дивитися на конкретний приклад. Я ж також часто пишу, що в порохоботів пригорає. Згідно мого короткого лікбезу, можна зробити хибний висновок, що пригорає в мене. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, nickel сказано:

Не я стверджував, тому можу лише припустити, що в розділі "Політика".

Чоловіче, як ти глибоко помиляєшся. Звик лише себе бачити і  дивитися чи твій п@рдак не підгоряє (ой, як то ти типу політкоректно пишеш, припущу).  От по тому і про людей судиш.

Мені болить, тому що одні позбавлені розуму люди колись обрали януковича. Якої біди і розрухи наробив цей хряк Україні, думаю нагадувати не потрібно.

На цей раз наголосували за ще один не кращий гумовий виріб. І знову, через тих для кого "гірше не буде" і так храма "колимага" економіки України несеться у провалля. Але ті, хто "аби не шоколадний", роблять вигляд що жодного відношення вони до цього не мають. Все шоколадний винен. Він їх змусив так голосувати.

  • Дякую! 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Skorpio76 сказал:

Чоловіче, як ти глибоко помиляєшся. Звик лише себе бачити і  дивитися чи твій п@рдак не підгоряє (ой, як то ти типу політкоректно пишеш, припущу).  От по тому і про людей судиш.

Мені болить, тому що одні позбавлені розуму люди колись обрали януковича. Якої біди і розрухи наробив цей хряк Україні, думаю нагадувати не потрібно.

На цей раз наголосували за ще один не кращий гумовий виріб. І знову, через тих для кого "гірше не буде" і так храма "колимага" економіки України несеться у провалля. Але ті, хто "аби не шоколадний", роблять вигляд що жодного відношення вони до цього не мають. Все шоколадний винен. Він їх змусив так голосувати.

Чувак, тобі так підгорає, що ти не помітив, що я лише зробив припущення і нічого не стверджував. Видихай, бабьор.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

мені болить, тому що одні позбавлені розуму люди колись обрали януковича.

тобі не болить, що порошенко з ющенком на виборах 2010 грали проти юльки і завдяки цьому переміг янукович, як наслідок війна і окупація.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

Мені болить, тому що одні позбавлені розуму люди колись обрали януковича. Якої біди і розрухи наробив цей хряк Україні, думаю нагадувати не потрібно.

чому ж не потрібно! А ну-но, нагадай, будь-ласка, якої "БІДИ і РОЗРУХИ"? Бо я щось не пригадую БІДИ і РОЗРУХИ

Відмовився від своєї обіцянки йти в ногу з Єропою - так, було, а от на рахунок "біди і розрухи"... 

 

Як не прикро це визнавати, але якраз "біда і розруха" починалася коли до влади доривалися типу патріоти - шо помаранчеві, шо порохокулявлобові.

  • +1 2
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, alexvvv сказано:

тобі не болить, що порошенко з ющенком на виборах 2010 грали проти юльки і завдяки цьому переміг янукович, як наслідок війна і окупація.

чоловіче, ти лише спец по до@обах чи по темі можеш щось сказати? Можливо ти скажеш, у якому суді слухається справа Свинарчуків чи від якої дати наказ про скасування/заборону Ротердам+

Мені абсолютно пофіг доля жуль. Не переживаю я за те, що буде з Ющенком, Порошенком і навіть вашим ясносяйним Зе.

Мені потрібно, що мені не довелося не розпочинати з нуля як колись довелося починати моїм (і напевно і батькам більшості з вас), коли практично усі гроші були втрачені у Сбербанку СРСР.

Але, давайте, домахуйтеся. Все, що було потрібно бєні ви вже зробили - галочки у бюлетенях поставили. Тепер насолоджуйтеся.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, WebTraveller сказано:

@Skorpio76 А ти за кого голосував?

Хто самий достойний кандидат?

думаю, що Ляшко

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, jack74 сказано:

чому ж не потрібно! А ну-но, нагадай, будь-ласка, якої "БІДИ і РОЗРУХИ"? Бо я щось не пригадую БІДИ і РОЗРУХИ

Відмовився від своєї обіцянки йти в ногу з Єропою - так, було, а от на рахунок "біди і розрухи"... 

 

Як не прикро це визнавати, але якраз "біда і розруха" починалася коли до влади доривалися типу патріоти - шо помаранчеві, шо порохокулявлобові.

Да, чоловіче, або пам"ять тебе підводить. Чи жахливі картини Майдану лютого 2014 для тебе означають дещо інше, ніж БІДА? Біда, яка прийшла не лише у сім"і загиблих та покалічених, але й тих, хто вболівав за перемогу гідності над тайожним союзом

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

21 минуту назад, WebTraveller сказал:

@Skorpio76 А ти за кого голосував?

І мені цікаво

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

чоловіче, ти лише спец по до@обах чи по темі можеш щось сказати?

тут навіть спеціаліста не треба

13 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

Чи жахливі картини Майдану лютого 2014 

за це порох нікого не покарав, був сам замішаний?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, jack74 сказано:

думаю, що Ляшко

кожен приміряє на себе

17 хвилин тому, jack74 сказано:

чому ж не потрібно! А ну-но, нагадай, будь-ласка, якої "БІДИ і РОЗРУХИ"? Бо я щось не пригадую БІДИ і РОЗРУХИ

Відмовився від своєї обіцянки йти в ногу з Єропою - так, було, а от на рахунок "біди і розрухи"... 

 

Як не прикро це визнавати, але якраз "біда і розруха" починалася коли до влади доривалися типу патріоти - шо помаранчеві, шо порохокулявлобові.

а розруха - це долар по 25-30 грн у 2014-2016 роках і по нині. і це не вина влади 2014-2016 років, а результат звільення "затиснутої пружини". Розумієш, чоловіче, треба не Сватів з кварталом дивитися і навіть не МИЛОваного, а серйозніші з економічною аналітикою, а ще краще з економічні першоджерела читати. Бажано навіть англійською мовою. Хоча, подобаєть розсміши коміка - ніхто не забороняє, але тоді не згадуй Пристайка як експерта. Не будь смішним.  Це тема Політика, а не Гумор.

  • +1 3
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

Да, чоловіче, або пам"ять тебе підводить. Чи жахливі картини Майдану лютого 2014 для тебе означають дещо інше, ніж БІДА? Біда, яка прийшла не лише у сім"і загиблих та покалічених, але й тих, хто вболівав за перемогу гідності над тайожним союзом

до чого тут загиблі на Майдані?!! Ти не ліпи неліплене! Ти розкажи про розруху і біду, яка при Януковичу в Україні настала! 

А Майдан - це мутна справа... Народ явно не за Пороха і Кулявлобу виходив під кулі... А з огляду, що ці двоє (та й не лише ці двоє) відразу "возглавали народне повстання", то питань багато, чия це ще вина... Ленін теж не починав революцію 17-го року, а просто вчасно підключився

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...