Перейти до змісту

Шостий президент України


Рекомендовані повідомлення

Щойно, $ΩLΩMΩN сказано:

Якщо всі будуть вчити тільки математику на рівні першого класу то проектантом не буде ніхто.

Перших класів.

25+ років після школи. За весь цей час мені ні разу не знадобилися інтеграли, трилінінйні рівняння та інша фігня, яку нас заставляли вчити. 

Рівно як і яка кислотність грунтів у Сибіру чи середній Азії. Чи що таке вакуолі заповнені клітинним соком і кореневий чохлик.

 

За те ніхто не розказав,

як купити квартиру, і не стати жертвами аферистів.

Яка будова нашого тіла, і що насправді болить коли "болить живіт" чи "болить голова". 

Як захистити себе від нападника на вулиці.

Натомість ми читали "Війну і Мир" чи "Ідіот".

 

 

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

А з якого там числа у нас новий преЗедент?

де це у вас? 

 

P.S. шльома, ти знову пишеш 3 пости підряд, не дійшо як правильно цитувати?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Bliksss сказано:

де це у вас? 

 

Там - це у страшному місці.

 

Це там, де Зе! Президент. Там де на виборах був олігарх і кандидат від олігарха.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, yu2007 сказано:

А навіщо водію-експедитору англійська?)

 

Довелося мені працювати у Ризі.

знання російської, допомагали мало, хоча російськомовні там ще є і багато.

А от без англійської важко.

Молодь уже не вчить російську, простіше англійською. Та й іноземців (туристів) багато, тому також мінімальні знання виручали.

 

Я свому малому кажу - жодній людині не завадили знання іноземної мови.  Він сам переконався будучи в Польщі та в Чехії і Німеччині. Зі мною і дружиною.  Він тепер наліг на польську і англійську (власне у нього і так іноземний клас) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Там де на виборах був олігарх і кандидат від олігарха.

ну, був Зеленський, якого, як я розумію - називали кандидатом від олігарха, а хто "олігарх", який балотувався разом з ним?

P.S. Якщо про прєподобного Пєцю Шоколадного - ти не правий, "чєснєйший чєловєк, все для людей"... Пєця став олігархом - коли дістався до влади )) 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, volks said:

Дорогу запитувати.

А, так ти «пілот-міжнародник»?)) Тоді зрозуміло.

 

4 minutes ago, Zheny@ said:

Довелося мені працювати у Ризі

«Знання іноземних мов - це зброя в боротьбі [заробітчан] за [краще] життя» (с) з виступу П. Порошенка з нагоди запровадження безвізового режиму)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Bliksss сказано:

Пєця став олігархом - коли дістався до влади )) 

 

А Зе! став актором, після того, як дістався до влади. Між іншим політику чималі акторські здібності потрібні.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, $ΩLΩMΩN сказано:

А Зе! став актором, після того, як дістався до влади. Між іншим політику чималі акторські здібності потрібні.

це до чого тут? Я про Пэцю - цілком серйозно писав, що олігархом він став - після того як дістався до влади. Чи тобі процитувати вікі - де написано визначення слова "олігарх"?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Bliksss сказано:

Чи тобі процитувати вікі - де написано визначення слова "олігарх"?

 

Можна але було б краще, щоб ви самі написали, що ви маєте на увазі під цим терміном.

  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П'ятий президент України Петро Порошенко втратив статус мільярдера незабаром після обрання на пост глави держави в 2014 році.

Про це повідомляє Bloomberg.

Згідно з індексом Bloomberg Billionaires, чистий капітал Порошенка знизився майже на 40% - до 705 мільйонів доларів.

Найдорожчий актив екс-президента України - кондитерська компанія Roshen. Серед інших активів Порошенка - банк, телеканал, страхова компанія, кілька сільськогосподарських і харчових підприємств, зазначає Bloomberg.

 

За даними агентства, найбагатший українець Рінат Ахметов з 2014 року втратив ще більше - 50% капіталу. У нього залишилося 5,5 млрд доларів.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2019-05-19/ukraine-s-president-lost-billionaire-status-in-office-and-more - читайте це а не вікі.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Можна але було б краще, щоб ви самі написали, що ви маєте на увазі під цим терміном.

вот, я розумію що слова/вислови - можна тлумачити по-різному, але, на те вона і енциклопедія - щоб не питали, "а що ви там мали на увазі...?" 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, dobeck сказано:

П'ятий президент України Петро Порошенко втратив статус мільярдера незабаром після обрання на пост глави держави в 2014 році.

в 2014-15 - мало хто не втратив, не тільки в Україні. А от як, Порошенко - втративши такі активи як "Ліпецька фабрика", враховуючи війну, кризу і т.п. - збільшити свій капітал в рази? Це все - за даними того самого Блумберга.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

збільшити свій капітал в рази? Це все - за даними того самого Блумберга.

Втратив статус мільярдера і збільшив капітіл? ви серйозно? Тут явно ось інше має бути

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, dobeck сказано:

Втратив статус мільярдера і збільшив капітіл? ви серйозно? Тут явно ось інше має бути

а маю на увазі - після 14 року, капітал - стабільно зростав, навіть якщо взяти його банк - коли більшість були в мінусах, "кишеньковий банк" - показав прибуток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Bliksss сказано:

можна тлумачити по-різному, але, на те вона і енциклопедія - щоб не питали, "а що ви там мали на увазі...?" 

 

Ви праві. Однак я знаю, що має на увазі енциклопедія але не знаю, що маєте ви.

  • Cумний 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, yu2007 сказал:

так ти «пілот-міжнародник»?))

Поки ні, але всяке може бути.

Та й життя не обмежується лише роботою. Наприклад, колись в маршрутці Київ - Харків арабки щось запитували англійською

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, volks said:

Поки ні, але всяке може бути.

Та й життя не обмежується лише роботою. Наприклад, колись в маршрутці Київ - Харків арабки щось запитували англійською

Тю, лише заради цього? Сьогодні ж повсюди є інтернет і гуглотранслейт, навіщо  втрачати дорогоцінний час своєї юності на вивчення тих мов?

Та й коли на шляху трапляться не арабки, а араби, тоді більше знадобляться шкільні уроки фізкультури, а не інглишу)))

  • Ха-ха 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, dobeck сказано:

Тут явно ось інше має бути

100%, ось рейтинг банків 4 квартал 2014 року, кишеньковий банк Пєці - 51 місці в рейтингу НБУ за обсягами активів, а в 2015 році https://minfin.com.ua/banks/ranking/assets/2015/6/ вже 27-ме місце, це якесь економічне диво, Соросу - навіть не снилось. 

P.S. Якщо брати 2013 рік - взагалі в дупі був той банк, "совпадєніє"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 hours ago, Zheny@ said:

Я тобі цього не пробачу.

При зустрічі, побачимо хто мудло, і хто скот малолітній! 

 

Прощавай. До зустрічі у 2021 році!

мачі порохоботів

  • Ха-ха 1
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, Cherman сказано:

Бідний Ринат. Не буду вимикати світло в туалеті та ванні, щоб хоч чимось йому допомогти.

та да, сам хотів би допомогти - але Укртелекомівський інтернет - г@вно, а відрізнити "атомну" електроенергію від "вугільної" - поки не навчися, доведеться Рінату трохи потерпіти...

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 minutes ago, Zevs_Isver said:

мачі порохоботів

Ти де пропадав цілий день? Бачиш як зеко!манда розперезалася? Мочить Петра з усіх калібрів. Давай, включайся в цю боротьбу не на життя, а на смерть!))

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, yu2007 said:

Бачиш як зеко!манда розперезалася?

ну 73% тки..... як не як....

 

 

2 minutes ago, yu2007 said:

Давай, включайся в цю боротьбу не на життя, а на смерть!))

мм.... малада Зє!команда таку, я перепрошую за мій французький, хуйню робить що їм головне не  заважати - самі зливаються

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

малада Зє!команда таку, я перепрошую за мій французький, хуйню робить

ну так - молоді ще, зелені...;)

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Bliksss said:

ну так - молоді ще, зелені...

кожен має право на памілку

 

Spoiler

%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B0.jpg

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Zevs_Isver сказано:

мачі порохоботів

 

 

от скажіть мені будь ласка. Вас політика розділила. А за що вони на мене кидаються?

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...