Перейти до змісту

Що потрібно з обладнання, щоб вдома перейти на інтернет від Водафона?


Рекомендовані повідомлення

Бачу, що WestNet зажрався, збільшив мінімальний тариф до 220грн/міс. при частих перебоях інтернету і нестабільній швидкості...  Інших мереж провайдерів поруч будинку немає. Короче хочу перейти на 4G інтернет від Водафона. Їх вишка стоїть за 100м від мене.  В них є тариф - безліміт за 115грн/міс.  Питання постало в обладнанні - що потрібно придбати, щоб в будинку був WiFi і щоб працював SMART TV..? Обладнання від оптоволокна Westneta можна комусь продать? Підкажіть, хто знає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу попередити, що Водафоновський "безліміт" зомвсім не безліміт. В тому тарифі що ви кажете вроді після використання 3 гб в день падає швидкість. В деталях тарифу про це вказано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це що ви придумали зовсім не варіант.  Треба напевно по іншому шукати вихід ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Pr0ektant сказано:

щоб працював SMART TV..?

ой,

щось мені здається то анріл,

ну хіба що "640на480" дивитися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Pr0ektant сказано:

Бачу, що WestNet зажрався, збільшив мінімальний тариф до 220грн/міс. при частих перебоях інтернету і нестабільній швидкості...  Інших мереж провайдерів поруч будинку немає. Короче хочу перейти на 4G інтернет від Водафона. Їх вишка стоїть за 100м від мене.  В них є тариф - безліміт за 115грн/міс.  Питання постало в обладнанні - що потрібно придбати, щоб в будинку був WiFi і щоб працював SMART TV..? Обладнання від оптоволокна Westneta можна комусь продать? Підкажіть, хто знає

Це заміна "шила" на "мило". Може ще гірше бути. Як варіант, якщо задорого, спробуйте домовитись з сусідами пополам платити.

ЗИ. В мене Вестнет нормально працює, бувають іноді проблеми, але рідко. В порівнянні з укргавнокомом, небо і земля)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно принаймі придбати стартовий пакет з таким тарифом,переконатись,що ним можна користуватись поза телефоном,USB 4G модем Водафон,вайфай роутер з підтримкою таких модемів... На рахунок телебачення нічого не можу підказати. Але як вже сказали вище,краще не стане,навіть навпаки,виграєш хіба що в ціні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхній безлім передбачає лише використання на смарті/планшеті. Якщо ви почнете роздавати нет на інші пристрої - вам його заблокують на кілька днів. Причому я хз як їх система визначає роздачу, але користуючись таким тарифом мене блокували хоч я точку доступу не включав, прив'язку usb не робив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, vampirich сказал:

Їхній безлім передбачає лише використання на смарті/планшеті. Якщо ви почнете роздавати нет на інші пристрої - вам його заблокують на кілька днів. Причому я хз як їх система визначає роздачу, але користуючись таким тарифом мене блокували хоч я точку доступу не включав, прив'язку usb не робив.

Та ну, це вже ви щось придумуєте. Спокійно в мене роздається на планшет і ряд інших пристроїв. А про блокування на декілька днів вже взагалі мовчу )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.google.com.ua/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.vodafone.ua/uploads/politika-unlim-ukr.pdf&ved=2ahUKEwijzZ7Hv-XgAhUIuIsKHaO7A-cQFjAAegQIBxAB&usg=AOvVaw2YnS_j9q3DKUmJwN9DSELc

У вас тариф з нових безлімітів? Ця фігня діє тільки на тарифи з умовним безлімітним нетом. Якщо у вас в тарифі 5,8, 15 і тд гб то можете роздавати без проблем.

Screenshot_2019-03-03-10-03-44-936_com.android_mms.thumb.png.0af6d9b7bf4a1caa9ae5a2728d56ede1.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.03.2019 at 09:48, Pr0ektant сказано:

Бачу, що WestNet зажрався, збільшив мінімальний тариф до 220грн/міс. при частих перебоях інтернету і нестабільній швидкості...  Інших мереж провайдерів поруч будинку немає. Короче хочу перейти на 4G інтернет від Водафона. Їх вишка стоїть за 100м від мене.  В них є тариф - безліміт за 115грн/міс.  Питання постало в обладнанні - що потрібно придбати, щоб в будинку був WiFi і щоб працював SMART TV..? Обладнання від оптоволокна Westneta можна комусь продать? Підкажіть, хто знає

TP-LINK TL-MR6400 вставляєш карту і не потрібно ніяких модемів. ліміт 3 гіга на добу, далі падає до мегабіта (а за звичай діти вдень висидять і з 18-19 години швидкість падає до мегабіта). Швидкість як коли (від 15 до 50). За адсл укртелекомівській однозначно краще. Підключено постійно ноут, два компа, два планшети і 3-4 телефони за 4 місяці ніколи не блокувало.   Але торентами не покачаєш, багато онлайн не надивишся. Як на мене, оптика краще буде для смарт тв і якщо вже протягнута я не міняв би. і тариф 115 за 4 тижні , за місяць 145, не така вже й велика різниця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в київстара є безліміт повний і нічого не ріжуть, берете сім пару, мікротік в неті шукаєте інструкцію і які модеми він підтримує і вйо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з операторів рекомендую розглянути київстар, вище писали про сім пару, як на мене то це наразі єдиний нормальний варіант з безлімітів.

на рахунок обладнання розгляньте стаціонарні роутери Huawei b310s-22, huawei b315s-22, huawei b593s-22, zte mf283.

на рахунок блокування роздачі мобільного інтернету така штука присутня у водафон, це лікується спец прошивками під вище згадані девайси. києвстар наразі роздачу не блокує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 03.03.2019 at 11:59, MACCEN сказано:

в київстара є безліміт повний і нічого не ріжуть, берете сім пару, мікротік в неті шукаєте інструкцію і які модеми він підтримує і вйо

Відповідь не краща від безглуздої теми ТС. На одному рівні польоту фантазії

https://kyivstar.ua/ru/mm/news-and-promotions/kievstar-obespechivaet-spravedlivoe-polzovanie-setevymi-resursami

 

Оптику в будинок рівняєте з мобільним інтернетом. Ноу коментс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Axel сказал:

Відповідь не краща від безглуздої теми ТС. На одному рівні польоту фантазії

https://kyivstar.ua/ru/mm/news-and-promotions/kievstar-obespechivaet-spravedlivoe-polzovanie-setevymi-resursami

 

Оптику в будинок рівняєте з мобільним інтернетом. Ноу коментс

1. Люди запитують, тому, що не мають достатніх знань в певній сфері і стороння думка з наведеними аргументами є важілем впливу для прийняття подальшого рішення.  

2. Ніхто не ставив за мету порівняння оптики з 4G. Особисто мені достатньо швидкості до 10мбіт.  Я б з радістю перейшов би на дешевший тариф чи на іншого провайдера з дешевшим тарифом. Але Westnet виступає монополістом - протянув оптику, інших провайдерів не підпускає і встановив мінімальний тариф в 220грн. Хоча для квартир в нього ця сама швидкість за 130грн.  Проживаючи на дачі 2-3дні в тиждень, закруто платити 2640грн/рік. за інет. потрібна альтернатива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Безліміт 111грн лише треба у них модем взяти від 199грн

 

https://www.intertelecom.ua/view/tariff/bezlim111

 

 

Або ось

https://www.intertelecom.ua/view/tariff/day_10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...