Перейти до змісту

Вибір зарядного пристрою


Рекомендовані повідомлення

Літієві акумулятори витісняють нікелеві. Постало питання їх чимось заряджати. До сьогоднішнього дня перебивався tp4056, але трохи підкумарює цей конструктор: зарядка/usb doctor/кабель/tp4056/китайський бокс 18650. Хочеться рішення "з коробки" типу La Crosse BC-700. Дивлюся на зарядки типу Liitokala Lii-500 чи Opus Bt-3100. Imax B6 буде потім, бо це також конструктор. Що краще взяти і де? За лінки окремий респект.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь
18 хвилин тому, nickel сказано:

Imax B6 буде потім, бо це також конструктор

Зате універсальний і практично на всі випадки. Користую такий вже не один рік. Задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Підкажіть чим відрізняються Lii-500 від Lii-400?

Подобається і в Опусі і в ліі-400, що на дисплеї відображається інформація одночасно для всіх акумуляторів, а не для одного як в ліі-500. Яка ще різниця в цих зарядках?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, nickel сказано:

Подобається і в Опусі і в ліі-400, що на дисплеї відображається інформація одночасно для всіх акумуляторів

але інформації мізер - ток\и заряду і напруга, а от вже 500 покаже і внутрішній опір кожної банки, і по закінченню зарядки чи в режимі тест - ємкість елемента, якого поставив. Понатискати 1-2-3-4 абсолютно не наламує, більше того, двома кнопками Mode i Current значно простіше і швидше запустити потрібний процес конкретному елементу живлення.

п.с. є на хазяйстві декілька моделей Liitokala, ВС-700 та imax b6, найбільше радує -  Lii-500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VariCore V40 = Liitokala Lii-500

абсолютно однакові, але перший варіант був деякий час тому на пару баксів дешевший, перед покупкою промонітор обидві назви...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собі довго вибирав, читав форуми, дивився обзори на ютубі...

Вибрав литокалу 500

По внутрішньому опору буде видно на скільки живий аккум.

Прийшлось трохи модернізувати її, бо в режимі нортест при 1 ампері і з 4 вставленими аккумами щось дуже, на мою думку, гріється. Прикрутив маленький куллер від ноута, який охолоджує як саму зарядку так і аккумулятори.

Замовляв на аліекспрес, та і на олх ціни норм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Liitokala Lii-500 приїхала, тепер черга за ІМАХ. Чи варто шукати оригінал? Бо читав на мусьці відгуки на китайські копії, пишуть майже 1 в 1. Дивлюсь навіть В6 є різні модифікації. Яку брати? Де?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel

я брав "китай", у нас в Луцьку...  біля 400грн було

 

заряджає-розряджає що ще треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.01.2019 в 15:01, nickel сказал:

Liitokala Lii-500

цю не бери, маю таку. Як до зарядки претензій нема, працює вже три роки (якщо не помиляюсь) з циклом заряджання приблизно раз на три дні, іноді частіше. Працює без проблем. Перший нюанс, ну то мій косяк, недогледів, що прислали зарадку без блока живлення, прийшлося взяти інший, а другий нюанс, самий головний, зарядка не заряджає великоємні акумулятори. Тобто 3000 і вище. Там відсікання по вольтажу йде, то більше 4.23 вольт не заряджає, а від 3000міліампер акуми мають 4.25 вольт при повному заряді. Маю вже лише два акуми на 3400, остальні на 2800, але всерівно неприємно, що людські акуми не зарядиш на повну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, nickel сказал:

Liitokala Lii-500 приїхала,

нда, опіздав я з постом :( 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, MANJAK11 сказал:

тим не меньше, хороша зарядка, але такий дибільний косяк

А в якій такого немає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

А в якій такого немає?

чесно кажучи не памьятаю. Я колись читав про це на різних форумах, тільки баран, вже після того як замовив, то ще поки їхала, я вже поняв, що легкий попандос. То на якомусь з форумів описували за косяк цієї й називали модель і назву такої, в якої цього косяка нема, але вже три роки пройшло, хіба згадаєш. Як ця здохне й знову виникне апотреба, то вже перед покупкою інтернет рити буду :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

Там відсікання по вольтажу йде, то більше 4.23 вольт не заряджає, а від 3000міліампер акуми мають 4.25 вольт при повному заряді. Маю вже лише два акуми на 3400, остальні на 2800, але всерівно неприємно, що людські акуми не зарядиш на повну

Як на мене - то не є  недоліком.  Ну скільки міліампер поміститься у тих додаткових три сотих вольта?,  зато ресурс акума трішки більший залишиться... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, Unknown сказал:

Ну скільки міліампер поміститься у тих додаткових три сотих вольта?

в середньому міліампер 500-700, тобто шоста частина акума

36 минут назад, Unknown сказал:

зато ресурс акума трішки більший залишиться...

який взаємозвязок ? Причому якраз таки навпаки. Якщо акумулятор заряджений повністю, значить його надовше вистачить, відповідно меньша кількість зарядів розрядів й від того більший ресурс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Oli сказал:

@nickel

я брав "китай", у нас в Луцьку...  біля 400грн було

 

заряджає-розряджає що ще треба?

Давно? На олх?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, nickel сказано:

Чим В6міні відрізняється від звичайного В6?

b6 старв версія на атмезі з деякими залізними недочьотами, b6mini нова версія на стм із урахуванням старих косячків, 

на стару версію є альтернативна прошивка яка конкретно розширює функціонал(heali-charger)  на нову незнаю 

ну і нова вже з інтегрованим куллером 

мене вже декілька років влаштовує b6 оригінал який я раз спалив і нормально відремонтував

 

як на мене краще взяти новий mini, виробник час від часу фіусить баги і прошивається він так як телефон...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, MANJAK11 сказано:

в середньому міліампер 500-700, тобто шоста частина акума

 Ти мене здивував! Я прикидав,  що при там міліампер до 100 недозаряд (якщо припустити, що зростанна напруги при заряді приблийно лінійно залежить від залитої енергії).

Як ти визначив озвучені цифри? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, MANJAK11 сказано:

який взаємозвязок ? Причому якраз таки навпаки. Якщо акумулятор заряджений повністю, значить його надовше вистачить, відповідно меньша кількість зарядів розрядів й від того більший ресурс

Є думки в інеті,  що оптимально для ресурсу ганяти літієві акуму в діапазоні від 20 до 80 %  заряду для кращого реурсу (не гола к-ть циклів, а скоригована на віддачу, тобто скільки сумарно амперГодин віддасть акум за життя),  хоча бонус там не особливо великий.   Більш важливий тепловий режим заряду і розряду для здоров'я акума. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, MANJAK11 сказано:

зарядка не заряджає великоємні акумулятори. Тобто 3000 і вище. Там відсікання по вольтажу йде, то більше 4.23 вольт не заряджає, а від 3000міліампер акуми мають 4.25 вольт при повному заряді. Маю вже лише два акуми на 3400, остальні на 2800, але всерівно неприємно, що людські акуми не зарядиш на повну

троха не так. там не всі фломастери акуми однакові.

оригінальний самсунг ICR18650-30B на 3000мАг - таки має зарядну напругу до 4.35В замість стандартних 4.2В (різниця - 150мВ, а не 2-3мВ! :) ), тобто в "звичайній" зарядці недозарядиться на 10-15% (даташит дивився, відсотки недозаряду особисто не перевіряв, але це більш правдоподібно, ніж 20% і більше)

а тепер увага - оригінальний панасонік NCR18650B на 3400мАг, тобто значно вище 3000, по даташиту заряджається саме "стандартною" напругою 4.20В (до речі, по даташиту, гарантується мінімальна  ємність 3200мАг, 3400- маркетинг) даташит - https://na.industrial.panasonic.com/sites/default/pidsa/files/ncr18650b.pdf

тому гнусмас ICR18650-30B стандартним зарядним не зарядиш і до номіналу в 3000,

а свіжий панасонік NCR18650B без проблем стандартним  зарядним струмом 4.2В заряджається до номіналу 3350мАг.

 

12 годин тому, Unknown сказано:

Ну скільки міліампер поміститься у тих додаткових три сотих вольта?,  зато ресурс акума трішки більший залишиться...  

 

12 годин тому, MANJAK11 сказано:

Якщо акумулятор заряджений повністю, значить його надовше вистачить

 

2 годин тому, Unknown сказано:

Більш важливий тепловий режим заряду і розряду для здоров'я акума. 

якби теоретично - якщо зарядка видає 4.23В замість 4.2В, то це вже недобре - при перенапрузі акум гріється, що відчутно зменшує строк його служби. а якщо практично - то на офісі, і в знайомих - буде може 2-3 ноута, батарея яких ще нормально тримає (хоча б годину), після 2-3 років використання в режимі "постійно увімкнені в мережу", а майже всі решта - батарея практично не тримає (в т.ч. вже три домашні ноута - батарея від 2-3 до 15 хвилин).

 

ну, і по темі - заряджаю 18650 в основному простенькою літокалою Lii-100, купленою колись в китайців за пару доларів по акції ($1.99 чи трохи дорожче), або в розбірних павербанках, або в самому ліхтарику, а імаксами й опусами поки не переймаюсь, хоча й дивився в їх сторону :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Voronin10 сказал:

b6 старв версія на атмезі з деякими залізними недочьотами, b6mini нова версія на стм із урахуванням старих косячків, 

на стару версію є альтернативна прошивка яка конкретно розширює функціонал(heali-charger)  на нову незнаю 

ну і нова вже з інтегрованим куллером 

мене вже декілька років влаштовує b6 оригінал який я раз спалив і нормально відремонтував

 

як на мене краще взяти новий mini, виробник час від часу фіусить баги і прошивається він так як телефон...

Оригінал трохи задорогий, а в не оригінала немає пс-лінк порта, тобто і змісту купляти В6міні замість В6 немає. Тому поки що думаю обирати між оригіналом і не оригіналом В6.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...