Перейти до змісту

Розмитнення "євроблях"


jack74

Рекомендовані повідомлення

Перекупы многие растамаживают через фирмы, дешевле на 20%, за минусом НДС, а через год насчитывают долг на машину и при перепродаже не оформят, пока не уплатишь.

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 minutes ago, romanc said:

Перекупы многие растамаживают через фирмы, дешевле на 20%, за минусом НДС, а через год насчитывают долг на машину и при перепродаже не оформят, пока не уплатишь.

Це щось новеньке. 
Я чув, що багато розмитнює на юрособу, але щоб це давало можливість зекономити аж 20% пдв - чую вперше.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, yu2007 сказал:

аж 20% пдв - чую вперше.

Сарказм недоречний. На 5000 це зайва 1000.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, volks said:

Сарказм недоречний. На 5000 це зайва 1000.

Який сарказм. Можу показати фото паперів зі штампом «під митним контролем», розмитнення на фірму, пдв оплачене.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, yu2007 сказал:

Це щось новеньке. 
Я чув, що багато розмитнює на юрособу, але щоб це давало можливість зекономити аж 20% пдв - чую вперше.

 

Вот и говорят, что эта юрособа дает папиры с меньшей стоимостью, чем в купчей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, romanc said:

Вот и говорят, что эта юрособа дает папиры с меньшей стоимостью, чем в купчей

Ізвінітє, хто на ком стаял?)


Ти ж сам недавно давав лінк на державний сайт, де можна порахувати вартість розмитнення, і писав, що той калькулятор загалом сходиться з реальністю. Виходить, справжня купча, тобто сума в ній, ніяк не впливає. Її ж переважно всі і так викидають перед кордоном і виписують в поляків якусь ліву.

 

Мій товариш в кінці літа купив машину, розмитнену на фірму. Коли робив першу реєстрацію, платив пенсійний, ніби 3% від вартості. Так от заплатив він дуже мало в порівннні з реально заплаченою сумою, навіть якщо відняти 1,5-2 тисячі зазору продавця і вартість доставки в Україну. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, yu2007 сказал:

Ізвінітє, хто на ком стаял?)


Ти ж сам недавно давав лінк на державний сайт, де можна порахувати вартість розмитнення, і писав, що той калькулятор загалом сходиться з реальністю. Виходить, справжня купча, тобто сума в ній, ніяк не впливає. Її ж переважно всі і так викидають перед кордоном і виписують в поляків якусь ліву.

 

Мій товариш в кінці літа купив машину, розмитнену на фірму. Коли робив першу реєстрацію, платив пенсійний, ніби 3% від вартості. Так от заплатив він дуже мало в порівннні з реально заплаченою сумою, навіть якщо відняти 1,5-2 тисячі зазору продавця і вартість доставки в Україну. 

Волынская таможня продолжает славиться мутками... Рассказал, что слышал сегодня от перекупов. Тут же трое подтвердили о выплывании недоплаты через время... 

Еще услышал развод на машину, покупатель говорит, что не доверяет продавцу, пока не будет техпаспорта на него, не дает деньги, после офорления техпаспорта разборки с вызовом полиции, и полиция стает на сторону владельца по техпаспорту.

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Cherman сказал:

Не чув такого, хоч маю багато знайомих, які в цій темі. Хіба, може цим промишляють якісь "леві" хвірми.

Щось мені здається, що таким займаються тільки зовсім безбашенні люди. Бо, ліси в нас є дрімучі, труп можуть і не знайти.

Не зря же закарпатцы ездят за машинами в Луцк за самыми дешевыми машинами, но схема с растаможкой через фирму работает и здесь. 

А за этот развод, говорят повезли машину в Киев продавать и там случилось.

А перекупы в Луцке посерьезней наших, назвали одного, одних В8 пассатов в наличии 16или 18...

У нас на рынок максимум шт по 8 привозят машин бригады... Ну и дома еще стоят.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, yu2007 сказал:

Про пробіги смішно 

В купчей, не польской, оригинальный пробег. И в декларации таможенной, опять же, если не из польши.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, romanc said:

В купчей, не польской, оригинальный пробег. И в декларации таможенной, опять же, если не из польши.

 

От тільки ту купчу порвали на клаптики і викинули в Буг з мосту.

Колись чув, що в польських купчих навпаки намотували, а не змотували пробіг за певних обставин, хоча не знаю, чи зараз це ще актуально. 

 

Ну і хіба крім Польщі більш ніде не намахують з пробігом? В Литві, наприклад? Про змотування мені навіть товариш, який давно живе в Італії, колись розповідав.

 

П.С. Найбільше сподобалось, як на питання, чи важко змотати пробіг, перекуп відповів: "Нічого не буду розповідати, бо це наш хліб" :D 

 

 

Змінено користувачем yu2007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, yu2007 сказал:

 

От тільки ту купчу порвали на клаптики і викинули в Буг з мосту.

Колись чув, що в польських купчих навпаки намотували, а не змотували пробіг за певних обставин, хоча не знаю, чи зараз це ще актуально. 

 

Ну і хіба крім Польщі більш ніде не намахують з пробігом? В Литві, наприклад? Про змотування мені навіть товариш, який давно живе в Італії, колись розповідав.

 

П.С. Найбільше сподобалось, як на питання, чи важко змотати пробіг, перекуп відповів: "Нічого не буду розповідати, бо це наш хліб" :D 

 

 

Я понял о чем ПС.

Сейчас схемы что берут машины в Германии, через польские фирмы перекупают по другой стоимости и пробег там же можно покрутить.

В начале принятия закона о растаможке наматывали км, чтоб оценили по шваке поменьше., Потом мотали в другую сторону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, romanc сказал:

начале принятия закона о растаможке наматывали км, чтоб оценили по шваке поменьше., Потом мотали в другую сторону.

Головне не переплутати)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, romanc сказал:

вчора чи позавчора біля базару їхав. І в місті декілька днів тому бачив. Якесь воно таке хлипке на вигляд, здаєтся, копнеш і розсипется

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, MANJAK11 сказал:

Якесь воно таке хлипке на вигляд, здаєтся, копнеш і розсипется

А нема чого машини копати. Тим більше Ламборджині.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, romanc сказано:

Не все бляхи- ведра)

з правим кермом, хіба ставлять на облік?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Bliksss сказал:

з правим кермом, хіба ставлять на облік?

Колись з Англії буси LDV совали, рулі переробляли на 40му, може звернутись до тих спеців в гаражах.;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, jurgen007 сказано:

Колись з Англії буси LDV совали, рулі переробляли на 40му, може звернутись до тих спеців в гаражах.

в 97-му нісcан переробляв на вишкові )) просто - було не зручно їздити вже тоді (при сьогоднішньому трафіку - я мовчу) . Мова не про те, вроді ж не ставлять на облік правий руль "свіжопригнаний", а старий - не знімають з обліку...

6 хвилин тому, jurgen007 сказано:

Колись з Англії буси LDV совали, рулі переробляли на 40му,

трохи відрізняється від лямби?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, jurgen007 сказал:

Колись з Англії буси LDV совали, рулі переробляли на 40му, може звернутись до тих спеців в гаражах.;)

Ну а скільки Vauxhall по Луцьку їздить. Це, наскільки я розумію, праворульний Opel.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Bliksss сказал:

з правим кермом, хіба ставлять на облік?

Может ребенок какого нибудь начальника смены таможни домой из Лондона на каникулы приехал.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По Україні їздить, тільки за кордон на такому переробленому в гаражах їхати ризиковано, можуть спитати документи, якщо несертифікована фірма робила арештують, роби на заводі виробнику по новому. Особливо якщо комерційний транспорт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Bliksss сказал:

в 97-му нісcан переробляв на вишкові )) просто - було не зручно їздити вже тоді (при сьогоднішньому трафіку - я мовчу) . Мова не про те, вроді ж не ставлять на облік правий руль "свіжопригнаний", а старий - не знімають з обліку...

трохи відрізняється від лямби?

Не ставят праворульные. Но можно растаможить, переделать рулевую и фары и получить сертификат и ставить на учет.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, romanc сказано:

Но можно растаможить, переделать рулевую и фары и получить сертификат и ставить на учет.

діло - хазяйське, але, це як "ролс-ройс перероблювати на газ - для економії" ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...