Перейти до змісту

Пошук будинку для зустрічі Нового року


Repz

Рекомендовані повідомлення

Привіт. Є потреба оренди будинку для зручної і комфортної зустрічі нового року. Проханяя підсказати адреса чи контакти. Дякую.  Валентин або в пп 095 075 2646

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Repz сказано:

Дякую за ідею і пропозицію. 

смішно але, по-ходу, все до того йде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11/30/2018 at 1:04 AM, Dedakeda said:

ea6ae3ca.jpg

Як на мене, то в Україні на такі святкування можна здавати будинок в оренду, тим більше нормальний, охайний з ремонтом та хоч з якоюсь технікою і навіть якщо там ніколи не живеш - тільки якщо брати завдаток в декілька тис. долларів... свій будинок в Україні в якому ми живемо максимум один місяць на рік - я навіть з завдатком і за великі гроші не здам )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Waver сказано:

Як на мене, то в Україн

Та воно не проблема. Он в Карпатах хоч номер, хоч будинок знімай. Але якось воно, як кажуть,  не тойво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, S30 said:

Та воно не проблема. Он в Карпатах хоч номер, хоч будинок знімай. Але якось воно, як кажуть,  не тойво.

В курортних місцях спеціально для здачі в оренду й будують... але так далеко туди  їхати не всі хочуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Waver сказано:

але так далеко туди  їхати не всі хочуть

Район озер теж не проблема, але я не про те.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча, люди різні бувають, як і ті що здають так і ті що знімають...

Декілька років назад ми в якоїсь тітоньки в Карпатах ось такі хороми з трьома спальнями за 100 чи 150 гривень з людини знімали... так було чисто та охайно що не то що бардак було соромно після себе залишити...  навіть стільці залишили на тих же місцях як вони стояли. (сфоткав як уже виїзжали).

 

DSC00167_Fotor.jpg

DSC00170_Fotor.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато людей, думають якщо заплатили так хоть насрати можна, "а чо я ж заплатив".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Waver сказано:

Хоча, люди різні бувають

Взагалі то я не про "срач після себе" говорив. А про те, що якось воно не скромно, в той час, коли одні в окопах мерзнуть, влаштовувати сабантуй на новий рік. 99% хату шукають не для двох щоб зустріти НР. Якби для себе з дівчиною, то варіант Карпати,Світязь і т.д. саме те, або дома скромно.

Але це моя думка. Нікому не навязую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, S30 сказал:

Взагалі то я не про "срач після себе" говорив. А про те, що якось воно не скромно, в той час, коли одні в окопах мерзнуть, влаштовувати сабантуй на новий рік. 99% хату шукають не для двох щоб зустріти НР. Якби для себе з дівчиною, то варіант Карпати,Світязь і т.д. саме те, або дома скромно.

Але це моя думка. Нікому не навязую.

 

а чим відрізняється вдома від орендованого будинку?!

 

а на Мальдіви за 46 000 $/доба лише проживання то як ? скромно?

 

я взагалі не можу зрозуміти,оцей тон - всіх відправляти в АТО чи як воно там зараз називається

коли вище керівництво держави собі на Мальдіви чи Сейшели летить

 

от я ,наприклад,2018 Новий рік зустріла вдома в піжамі - без олів'є та накритого столу

але мені якось не спадає на думку,що своє бачення треба всім нав'язувати

 

слухайте,а як ви можете істи,якщо в світі кожна 9 людина в світі голодає - по даним ООН ?

а як ви можете пити воду,якщо є краіни де є дефіцит питноі води?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, paksivatova сказано:

а чим відрізняється вдома чи в орендованому будинку?!

 

а на Мальдіви за 46 000 $/доба лише проживання то як ? скромно?

Ну, в кожного свої поняття про моральні цінності. Як і приклади для виправдовування своїх дій . :(

Знову ж таки.

21 хвилин тому, S30 сказано:

Але це моя думка. Нікому не навязую. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, S30 сказал:

Ну, в кожного свої поняття про моральні цінності. Як і приклади для виправдовування своїх дій . :(

Знову ж таки.

 

ви не нав'язуєте,але пишете типу

 

б... , ну як ти можеш влаштовувати гулянку

ну ти мудак

 

а хто взагалі сказав,що скромно - це правильно?

колись почула таку цитату і на 100 % з нею погоджуюся

"Скромность украшает только тех, кому больше нечем себя украсить "

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, paksivatova сказано:

б... , ну як ти можеш влаштовувати гулянку

ну ти мудак

Ну, якщо Вам краще вважати так. То нехай буде. Переконувати не стану.

 

4 хвилин тому, paksivatova сказано:

Скромность украшает только тех, кому больше нечем себя украсить

:) Та ну? Насмілюсь допустити, що автор цих слів (не Ви) точно не відрізняється "ни умом , ни сообразительностью".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, S30 сказал:

 

:) Та ну? Насмілюсь допустити, що автор цих слів (не Ви) точно не відрізняється "ни умом , ни сообразительностью".

Ни скромностью.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, S30 сказал:

Ну, якщо Вам краще вважати так. То нехай буде. Переконувати не стану.

 

:) Та ну? Насмілюсь допустити, що автор цих слів (не Ви) точно не відрізняється "ни умом , ни сообразительностью".

але ви не відповіли,як вам кусок в горло лізе,як стільки мільйонів людей голодні сидять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, paksivatova сказано:

але ви не відповіли,як вам кусок в горло лізе,як стільки мільйонів людей голодні сидять?

Катя, точно так само лізе як і Вам. :) Свій кусок хліба я заробляю сам, як і Ви. Я далеко не пуританин, але такий стан речей мене трішки коробить. Не у всіх одинакові моральні цінності. Але це не значить, що я повинен брати приклад з Петра Олексійовича.

Така відповідь влаштує ?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

S30 понимаю и разделяю Вашу точку зрения,но думаю,желание погулять на НР считать отсутствием патриотизма,тоже нельзя.Хлопцы на фронте,я думаю тоже будут отмечать НР.Дай Боже им удачи и здоровья!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нехай автор вибачає нас за отой весь ОФТОП, але я також хочу вставити своїх 5 коп. в той срач.)

Тут, в Луцьку, дуже сильно відчувається, що люди не сприймають війни. Вона далеко, вона не стосується вас, вона не зачіпає ваше майно, ваших рідних, вона прямо не впливає на ваш звичний спосіб життя. Для вас воно продовжується, як і раніше… Війна відбувається десь там, не тут… тому «моя хата скраю».

Коли війна, не дай Бог, прийде сюди, оці люди просто втечуть. Вони не підуть в військкомати, не візьмуть в руки зброю, добровільно не ритимуть окопів. Вони втечуть. Втечуть туди, де нема війни. І завжди будуть тікати. І там знову відновлять звичний спосіб життя - з салютами, гулянням і з принципом «моя хата скраю»… Це люди такі. Думають лише за себе. Своя дупа важливіша. Збагачення, влада, зверхність, відсутність морального та культурного виховання призводять до такого. Саме такі люди критикують майдан, звинувачують у погіршенні ситуації майданівців. Їм краще було при Януковичу і їм пофіг на долю України. Їм пофіг на цінності їхніх предків, їх боротьбу за українську мову, культуру, землю. Для них нема нічого страшного в тому, що Україна може розколотися, розділитися на частини або зникнути з лиця землі. І їм не соромно за свої вчинки, поведінку. Срать вони хотіли на інших, керуються лише фінансовою вигодою і страхом за свою дупу. Нажаль, з кожним роком їх кількість збільшується. Оце справжня біда нашої країни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Профессиона́л сказал:

Нехай автор вибачає нас за отой весь ОФТОП, але я також хочу вставити своїх 5 коп. в той срач.)

Тут, в Луцьку, дуже сильно відчувається, що люди не сприймають війни. Вона далеко, вона не стосується вас, вона не зачіпає ваше майно, ваших рідних, вона прямо не впливає на ваш звичний спосіб життя. Для вас воно продовжується, як і раніше… Війна відбувається десь там, не тут… тому «моя хата скраю».

Коли війна, не дай Бог, прийде сюди, оці люди просто втечуть. Вони не підуть в військкомати, не візьмуть в руки зброю, добровільно не ритимуть окопів. Вони втечуть. Втечуть туди, де нема війни. І завжди будуть тікати. І там знову відновлять звичний спосіб життя - з салютами, гулянням і з принципом «моя хата скраю»… Це люди такі. Думають лише за себе. Своя дупа важливіша. Збагачення, влада, зверхність, відсутність морального та культурного виховання призводять до такого. Саме такі люди критикують майдан, звинувачують у погіршенні ситуації майданівців. Їм краще було при Януковичу і їм пофіг на долю України. Їм пофіг на цінності їхніх предків, їх боротьбу за українську мову, культуру, землю. Для них нема нічого страшного в тому, що Україна може розколотися, розділитися на частини або зникнути з лиця землі. І їм не соромно за свої вчинки, поведінку. Срать вони хотіли на інших, керуються лише фінансовою вигодою і страхом за свою дупу. Нажаль, з кожним роком їх кількість збільшується. Оце справжня біда нашої країни.

якщо тема переходить в таке русло то скажіть,будь ласка, чим нинішній президент взагалі та влада зокрема кращі за папередників?

хоча б 3-5 аргументів

 

я маю лише 1 аргумент )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, paksivatova сказано:

якщо тема переходить в таке русло то скажіть,будь ласка, чим нинішній президент взагалі та влада зокрема кращі за папередників?

хоча б 3-5 аргументів

 

я маю лише 1 аргумент )

В розділі Нерухомість обговорювати президентів? Це неправильно. Для цього є спеціальні теми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...