Перейти до змісту

Хочуть зменшити кількість зупинок


jack74

Рекомендовані повідомлення

У Луцьку планують скоротити кількість транспортних зупинок

Цитувати

У Луцьку занадто багато транспортних зупинок - відповідно до норм, серед багатоповерхової забудови відстань між ними має становити 400-600 м, натомість у місті є зупинки, відстань між якими всього 100-150 м.
Про це 19 вересня під час засідання постійної комісії Луцькради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів повідомив начальник управління транспорту та зв’язку Володимир Степанов.
Депутати саме обговорювали можливість встановлення на зупинках терміналів для купівлі квитків на міський транспорт для приїжджих після впровадження безготівкової системи оплати. Депутати припустили, що таких доведеться встановити дуже багато, через велику кількість зупинок. Тож директор департаменту транспорту Володимир Степанов підтвердив, що зупинок у місті занадто багато. 
«У нас зупинки робили ще тоді, коли їздили малі «Мерседеси», зупинки йдуть на відстані 100-150 метрів. Перелік зупинок у нас затверджений виконкомом», - розповів посадовець. 
Водночас є постанова Кабміну, яка регулює відстань між зупинками. Так, якщо йдеться про сектор із одно-двоповерховою забудовою, відстань між ними має бути 600-800 м, а у секторі багатоповерхівок - 400-600. Занадто велика кількість зупинок впливає і на якість маршруту.
«Ми це обробляємо, будемо виносити це питання на розгляд виконкому, щоб у нас дотримувалися ці норми 600-800 метрів», - додав Степанов.

 

давно пора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже мої молитви почули. Колись навіть петицію створював, але модератори не пропустили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, halcogen сказано:

Вони про пенсіонеріві подумали??? Я проти!

як колись казав мій дід: лишніх 100 метрів пройтися - ноги з сраки не вихитаються...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі-то мають робити все для людей, а не для автомобілістів.

Треба що кожних 100 метрів був пішохідний перехід, не всі спритні та здорові, так як наша влада робить все щоб до 60 мало хто дожив, то це буде актуально.

 

Звичайно ті, хто приймають такі рішення не стоять на зупинках, не чекають транспорт і не переходять дороги, у них є авто. А ті "рішали" рішають скільки пішохід має пройти щоб перейти дорогу чи підїхати туди, коли потрібно.

 

Краще б купили гарні тролейбуси в достатній кількості, маршрутчикам дали пінка на приміські маршрути, центр взагалі закрили б для авто авто, пускали б тільки електротранспорт. 

 

Стало б еклогічніше та свіжіше в місті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, MACCEN сказал:

так як наша влада робить все щоб до 60 мало хто дожив, то це буде актуально.

Якщо зупинки будуть біля кожного стовпа, то це здоров'я точно не додасть.

 

55 минут назад, MACCEN сказал:

Краще б купили гарні тролейбуси в достатній кількості, маршрутчикам дали пінка на приміські маршрути, центр взагалі закрили б для авто авто, пускали б тільки електротранспорт. 

Ворон ворону око не виклює.

2 часа назад, halcogen сказал:

Вони про пенсіонеріві подумали??? Я проти!

Надіюсь це стьоб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше було зупинок менше і нічого, ніхто не скаржився. Я за скорочення. Плюси від цього:

- більша швидкість руху;

- менше споживання електроенергії (для тролейбусів).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, m-a-x сказал:

Жодного надземного/підземного переходу в місті

І слава богу.

 

2 часа назад, m-a-x сказал:

Луцьк місто для автомобілістів? Бздура!

Навіть Соборності і Відродження повністтю знищили переходами

І правильно зробили. По обидві сторони житлові квартали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, m-a-x сказано:

Проблема в тому що, вони не думають ні про пішоходів, ні про автомоблістів

та вони взагалі не думають :(

ібо нєчєм.... відбивають бабло (вкладене щоб попасти на посаду) і все

 

Цитувати

Про це 19 вересня під час засідання постійної комісії Луцькради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів повідомив начальник управління транспорту та зв’язку Володимир Степанов.

хто бачив цього товарісча в громадському транспорті?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...