Перейти до змісту

Хижаки, паразити, віруси. Звідки вони взялись?


Рекомендовані повідомлення

Чи міг люблячий Бог створити хижаків, котрі знищють інших тварин і людей, паразитів, котрі мучать живих створінь, віруси від яких виникають хвороби?

Чи все-таки їх створив не Бог!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 64
  • Створено
  • Остання відповідь

Не потрібно було відкривати ящик Пандори :smile3:

Природа надзвичайно збалансована річ і раз та вся погань існує, значить для чогось це все потрібне. Коректування цих речей людиною постійно приводило до катастрофічних наслідків.

Кожен вид істот має певний ареал поширення, на якому він здатний комфортно проживати, а людина пробує залізти і всі щілини - звіци й усі проблеми.

В лісах Амазонії є купа всяких паразитів, які неслабо можуть покалічити і навіть замочити натураліста-біолога - питання: нафіга туди пертися? хочеш екстріму - получай хробачка з колючками в пуцьку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То все Чорнобиль...

Ні.:)

На то і щука, щоб карась не дрімав. :)

Щука зло. А Бог добро.

после человека хищники - милые и приятные создания.

Так человек создан по образу и подобию Божьему.

їх чорт створив, ти шо, сам не міг додуматись?

Я думаю. А ти доведи.

Не потрібно було відкривати ящик Пандори :smile3:

Природа надзвичайно збалансована річ і раз та вся погань існує, значить для чогось це все потрібне. Коректування цих речей людиною постійно приводило до катастрофічних наслідків.

Кожен вид істот має певний ареал поширення, на якому він здатний комфортно проживати, а людина пробує залізти і всі щілини - звіци й усі проблеми.

В лісах Амазонії є купа всяких паразитів, які неслабо можуть покалічити і навіть замочити натураліста-біолога - питання: нафіга туди пертися? хочеш екстріму - получай хробачка з колючками в пуцьку...

Хробачка з колючками можна получити і на місці свого проживання. Питання в тому хто створив цю нечисть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або це зробив Бог, або чорт, бо якшо не Бог значить чорт то точно. Ну не через еволюцію вони ж появились, це кожен знає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або це зробив Бог, або чорт, бо якшо не Бог значить чорт то точно. Ну не через еволюцію вони ж появились, це кожен знає.

Якшо не, або, тоді, це кожен знає.

Ця фраза з такими словами характеризує припушення в яке автор сам мало вірить. Потрібні вагоміші докази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись на парах філософії обговорювали питання добра і зла.

була висунена теорія одного з філософів -- що добре-погане, холодне - гаряче, темне- світле і подібні анонімічні ряди були придумані самою людиною.. її сприйняттям. хто дасть посилання на дану тему , тому +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись на парах філософії обговорювали питання добра і зла.

була висунена теорія одного з філософів -- що добре-погане, холодне - гаряче, темне- світле і подібні анонімічні ряди були придумані самою людиною.. її сприйняттям. хто дасть посилання на дану тему , тому +1

Цей філософський погляд не правильний. ІМХО. Якщо в нього заглибиться, то виходить що людина встановила, що Бог є добро, а сатана - зло. Але це обєктивно. Тут свідчать діла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти його ще не читав, а кажеш, що він неправльний ;)

які діла?

хто сказав, що є добро, а що є зло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти його ще не читав, а кажеш, що він неправльний ;)

які діла?

хто сказав, що є добро, а що є зло?

Тільки закон відділяє добро від зла! А закон для християн-це Біблія,для мусульман-це Коран,для євреїв-це Тора,і т.д. А для невіруючих людей-це закони прийняті державою. Нема закону,нема гріха бо можна все. НУ це я так думаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи міг люблячий Бог створити хижаків, котрі знищють інших тварин і людей, паразитів, котрі мучать живих створінь, віруси від яких виникають хвороби?

Чи все-таки їх створив не Бог!

1.Бог створив весь матеріальний світ.І оскільки Бог-абсолют,то і все що він створює абсолютне.І якщо ми чогось не розуміємо,або не знаємо для чого те чи інше,то це не означає,що воно не потрібне.

2.Давайте будемо об'єктивними.Скільки людей знищили тварини?Сотні,тисячи.А скільки тварин знищили і продовжують знищувати люди?Десятки й сотні мільйонів.Отож,тоді з такою логікою виходить,що найбільше зло яке створив Бог-людина.

3.Комарі нас кусають і пьють кров,для чого їх створив люблячий Бог?Є таке поняття як ЕКОСИСТЕМА.Розглянемо невеличку послідовність.

Знищимо всіх комарів і мошку-щезнуть птахи(для яких мошка і комари основний продукт харчування)-щезнуть риби(які харчуються їх личинками)-стануть гинути рослини і дерева,які буде поїдати гусінь-стануть вимирати багато видів дерев(бо личинкі комара є одной з основних причин збагачення грунту-і т.д. і т.п.

4.Згідно закону карми,людина,згідно своїх бажань,може в наступному переродженні отримати найбільш підходяще тіло для реалізації цих бажань.Наприклад,якщо найбільше бажання займатись сексом,то можна отримати тіло голуба.Голуби за день цим займаються близько сотні разів і не втомлюються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

foxx77

якщо Вам не відоме таке поняття як рудимент, для чого він і звідки з'язився, то пора би Вам назад у школу вчити уроки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки закон відділяє добро від зла! А закон для християн-це Біблія,для мусульман-це Коран,для євреїв-це Тора,і т.д. А для невіруючих людей-це закони прийняті державою. Нема закону,нема гріха бо можна все. НУ це я так думаю...

Закон спочатку був тільки один - не істи плоду пізнання добра і зла.

ти його ще не читав, а кажеш, що він неправльний :)

які діла?

хто сказав, що є добро, а що є зло?

Буття, глава 3

5 но знает Бог, что в день, в который вы вкусите их, откроются глаза ваши, и вы будете, как боги, знающие добро и зло.

2.Давайте будемо об'єктивними.Скільки людей знищили тварини?Сотні,тисячи.А скільки тварин знищили і продовжують знищувати люди?Десятки й сотні мільйонів.Отож,тоді з такою логікою виходить,що найбільше зло яке створив Бог-людина.

Буття, глава 2

И создал Бог зверей земных по роду их, и скот по роду его, и всех гадов земных по роду их. И увидел Бог, что это хорошо.

Все що Бог створив це добре

3.Комарі нас кусають і пьють кров,для чого їх створив люблячий Бог?Є таке поняття як ЕКОСИСТЕМА.Розглянемо невеличку послідовність.

Знищимо всіх комарів і мошку-щезнуть птахи(для яких мошка і комари основний продукт харчування)-щезнуть риби(які харчуються їх личинками)-стануть гинути рослини і дерева,які буде поїдати гусінь-стануть вимирати багато видів дерев(бо личинкі комара є одной з основних причин збагачення грунту-і т.д. і т.п.

Людина теж ланцюг екосистеми! По цій логіці в Едемському саду не було екосистеми. І людина вбиває людину для екосистеми, так би мовити звіляючи простір.

Бред!

а нашо бог прикрутив мені "абсолютний" апендикс, шоб я не розслаблявся?

З интернета

"опендикс нужен для того, чтобы вредные вещества, с которыми организм не может справится, переваривать, или расщиплять, вообщем обезвреживать. Слышала, к такому заключению пришли врачи недавно. Этот орган не то чтобы жизненно необходим, но все же нужен."

Питання в іншому, хто створив бактерії, котрі сприяють утворенню гострого живота?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання в іншому, хто створив бактерії, котрі сприяють утворенню гострого живота?

то всьо кара господнья за рукоблудие и анальный секас :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачу все так: еволюцію ніхто не відміняв. А щоб ми вдосконалювались, повинні бути побуджуючі фактори для цього. Військова техніка, для прикладу, під час війни розвивається семимильними кроками. От і робіть висновки :)

Але проблема взагалі глибше - для чого нам потрібна війна? Чому не можна утвердити мир? Хто відповість - тому +1 :)

P.S.

хто дасть посилання на дану тему , тому +1

"Нет ничего, что было-бы хорошим, или плохим, а делает его сознание таковым" Козьма Прутков :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачу все так: еволюцію ніхто не відміняв. А щоб ми вдосконалювались, повинні бути побуджуючі фактори для цього. Військова техніка, для прикладу, під час війни розвивається семимильними кроками. От і робіть висновки :D

Але проблема взагалі глибше - для чого нам потрібна війна? Чому не можна утвердити мир? Хто відповість - тому +1 :)

війна - рушій прогресу. каталізатор здібностей і можливостей. вона є загрозою, а людина зробить все, аби лиш тієї загрози своєму існуванню уникнути. от і все. тому саме під час війни були здійснені великі відкриття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання в іншому, хто створив бактерії, котрі сприяють утворенню гострого живота?

то всьо кара господнья за рукоблудие и анальный секас ;)

Відповідь не вірна.

Луки глава 13

2 Иисус сказал им на это: думаете ли вы, что эти Галилеяне были грешнее всех Галилеян, что так пострадали?

3 Нет, говорю вам, но, если не покаетесь, все так же погибнете.

4 Или думаете ли, что те восемнадцать человек, на которых упала башня Силоамская и побила их, виновнее были всех, живущих в Иерусалиме?

5 Нет, говорю вам, но, если не покаетесь, все так же погибнете.

А як відносно тих хто не рукоблудить і не займається анальним сексом, але кому видалили апендикс?

Я бачу все так: еволюцію ніхто не відміняв. А щоб ми вдосконалювались, повинні бути побуджуючі фактори для цього. Військова техніка, для прикладу, під час війни розвивається семимильними кроками. От і робіть висновки :)

Але проблема взагалі глибше - для чого нам потрібна війна? Чому не можна утвердити мир? Хто відповість - тому +1 :)

Бог є любов. По твоєму любов це смерть і загибуль ближньому і собі?

Біблія говорить що еволюції нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина теж ланцюг екосистеми! По цій логіці в Едемському саду не було екосистеми. І людина вбиває людину для екосистеми, так би мовити звіляючи простір.

Бред!

а хто кого вбив в Едемському саду???

а нашо бог прикрутив мені "абсолютний" апендикс, шоб я не розслаблявся?

по перше:апендикс-це,так би мовити,склад всіх корисних бактерій.

по друге:Мауглі також думав,що "коє-шо" в нього для того шоб рибу глушити,поки не зустрів дівчину ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачу все так: еволюцію ніхто не відміняв.

Яка еволюція?Це та що тіпа теорія?Так її ніхто й не приймав. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачу все так: еволюцію ніхто не відміняв.

Яка еволюція?Це та що тіпа теорія?Так її ніхто й не приймав. ;)

:)

А все таки по темі є відповіді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...