Перейти до змісту

Хижаки, паразити, віруси. Звідки вони взялись?


Рекомендовані повідомлення

Людина теж ланцюг екосистеми! По цій логіці в Едемському саду не було екосистеми. І людина вбиває людину для екосистеми, так би мовити звіляючи простір.

Бред!

а хто кого вбив в Едемському саду???

Добре що зрозумів. В тому і вся справа що ніхто нікого не вбивав! Але ти говориш що вбивства які є зараз і були колись необхідні для нормального життя.

А нормальне життя було в Едемі. І там ніхто нікого не вбивав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 64
  • Створено
  • Остання відповідь

я так розумію, відповідь на своє питання Ви хочете отримати виключно з Біблії???

не варто настільки себе обмежувати.

ітак

ВІРУСИ:

раз

два

ХВОРОБИ:

раз

два

чи медицині, генетиці, мікробіології неварто довіряти лише через те, що вони не описані в Біблії?...

я не розумію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще одне питання задам для тих хто думає, що краще обеззаражувати всяку гадость в середині, ніж просто її вивести назовні по ходу дела.

для чого нам мускули щоб рухати вухами? так, думаем....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так розумію, відповідь на своє питання Ви хочете отримати виключно з Біблії???

не варто настільки себе обмежувати.

ітак

ВІРУСИ:

раз

два

ХВОРОБИ:

раз

два

чи медицині, генетиці, мікробіології неварто довіряти лише через те, що вони не описані в Біблії?...

я не розумію

Наука навіть не в змозі відповісти як виникло життя і для чого ми живемо.

Чи варто шукати відповідь чому люди страждають від хвороб і паразитів.

ще одне питання задам для тих хто думає, що краще обеззаражувати всяку гадость в середині, ніж просто її вивести назовні по ходу дела.

для чого нам мускули щоб рухати вухами? так, думаем....

По-перше саркастичне і недоречне питання.

По-друге я таких мускулів не знаю, чи ти можеш рухати одним вухом незалежно від іншого? Швидше ти можеш рухати мімічними мязами шкіри голови і при цьому рухаютсья твої вуха.

А тепер ти дай відподь на моє запитання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні. от саме про сенс життя наука відповіді дати не може. принаймі такої, яка б задовольнила людину

відповідь на це питання кожен шукає по-своєму: або в релігії, або у філософії. а хтось взагалі ним не задається і просто існує/пропалює/живе своє життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо в тебе міміка ще й на потилиці, то я розумію чого ти ставиш такі запитання. ми просто мавпи)))

В человеческом организме 90 лишних органов!

У кого-то они практически незаметны, а кому-то способны доставить кучу неприятностей.

Аппендикс , за извитую форму получил название червеобразный отросток, известен всем. Когда-то он был резервуаром для накопления целлюлозы и даже участвовал в кроветворении, вырабатывая белые кровяные тельца - лейкоциты. С переходом на более рафинированную пищу, он утратил свое значение, нередко превращаясь в источник инфекции, приводящей к операции.

Редко, но бывает, что отросток отсутствует вообще.В Томскогом мединституте, есть запись в операционном журнале. В хирургическую клинику поступил больной с выраженной картиной аппендицита, сомнений в диагнозе не было. Хирург пошел на операцию и... не нашел отростка.

Позвали академика А.Савиных. Решили, что отросток слева, бывает и такое, но и там его не оказалось. Сделали ревизию брюшной полости. Не нашли. Раны ушили. Послеоперационный период протекал без осложнений. Через положенное время больного выписали из клиники.

Кроме того, природа, на всякий случай, оставила нам нерабочие мышцы. Так подключичная мышца, идущая от первого ребра до ключицы, никакой функции не несет. Ладонная, связывающая локоть с запястьем, утратила способность поддерживать человека навесу (болтаться на лиане), но зато используется хирургами в качестве материала для пластических операций. Она, кстати, отсутствует почти у 12% людей.

Большинство людей благодаря рудиментарым подошвенным мышцам могут захватывать пальцами стоп предметы, а то и писать.

Наверное, когда-то человек постоянно двигал ушами, но не для того, чтобы отгонять комаров и мошек, а для того, чтобы среди множества звуков улавливать тревожные и вовремя спасаться бегством. Для этого существовал специальный орган-"локатор" и внешние мышцы ушей.

"Локатор" стал не так совершенен, но мышцы у некоторых людей сохранились в виде точки Дарвина, на коже у верхушки каждой раковины. Именно их движения нас удивляют.

Совсем ни к чему сегодня шейные дополнительные ребра, которые при нагрузках или в определенных положениях давят на сосудисто-нервный пучок, вызывая боли различной интенсивности, подвластные лишь оперативному лечению. Лишний шейный позвонок делает шею длинной, изящной, но кроме красоты тоже может стать источником болей.

Копчик - рудиментарный хвост, позволявший большинству млекопитающих сохранять равновесие при движении и быть защитой, человеку, в общем-то не нужен, но перелом его бывает настолько болезненным, что приходится прибегать к лекарственным блокадам.

Если говорить об атавизмах, то это, прежде всего, брови, борода, усы - вторичные признаки у мужчин, обросшая грудь, спина и конечности. Много беспокойств неуместные заросли причиняют и женщинам. Уже развилась целая индустрия для борьбы с подобной растительностью.

При ознобе и других ситуациях мы ощущаем, как по телу поползли "мурашки". Так ощетинившиеся далекие предки встречали незваных гостей. "Мурашки" - это вегетативная реакция мышц, поднимающих волосяные луковицы. Чем больше осталось волос на теле, тем ощутимее ползание.

Несмотря на свою рачительность, природа для чего-то оставила некоторым мужчинам подобие женской матки и соски, а женщинам мужеподобные семявыводящие протоки, расположив их рядом с яичниками. До поры до времени они не сказываются на здоровье обладателей, но, воспалившись, потребуют к себе самого пристального внимания.

Зубы "мудрости" появляются у нас поздно и вовсе не означают, что хозяин стал умнее. Просто раньше они участвовали в перетирании грубой пищи, а теперь стали рассадником кариеса.

Не придают обаяния, особенно девушкам, низкие надбровные дуги, различные аномалии челюстей, выраженные клыки, доставшиеся от "братьев наших меньших". Кости носа, по мнению некоторых ученых, не что иное, как рудимент, служащий для согревания вдыхаемого воздуха и если бы они были меньше, как у приматов, то меньше было бы и болезней уха-горла-носа.

Носовая полость давно уже не может распознать многие тонкие запахи. Однако оставшаяся часть рецепторов на носовой перегородке у небольшой части людей развита лучше, что позволяет им работать "нюхачами" в парфюмерном производстве.

Наука не стоит на месте. Было время, когда за полет на самодельных крыльях предавали анафеме, генетику и кибернетику не признавали за науку. Может быть со временем, нам придется перед мудрой Природой снять шапку и извиниться за пренебрежение "рудиментами и атавизмами", а пока будем знать, что они есть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи міг люблячий Бог створити хижаків, котрі знищють інших тварин і людей, паразитів, котрі мучать живих створінь, віруси від яких виникають хвороби?

Чи все-таки їх створив не Бог!

А хто ми такі щоб судити Божі діянія..... Бог дав нам закони (заповіді Божі), і по ним ми повинні жити.

А взагалі я вважаю що на землі все взаємо повязане, погоджуюсь з цим

3.Комарі нас кусають і пьють кров,для чого їх створив люблячий Бог?Є таке поняття як ЕКОСИСТЕМА.Розглянемо невеличку послідовність.

Знищимо всіх комарів і мошку-щезнуть птахи(для яких мошка і комари основний продукт харчування)-щезнуть риби(які харчуються їх личинками)-стануть гинути рослини і дерева,які буде поїдати гусінь-стануть вимирати багато видів дерев(бо личинкі комара є одной з основних причин збагачення грунту-і т.д. і т.п.

Людина теж ланцюг екосистеми! По цій логіці в Едемському саду не було екосистеми. І людина вбиває людину для екосистеми, так би мовити звіляючи простір.

Бред!

А людина просто вже за сильно високо себе поставила і думає тільки зі своєї точки зору.

А у Бога було все продумано (якби людина не жила на перекор Богу(не порушувала його закони(заповіді))), і вона б гармонійно фходила б в ту ж екосистему, і все гармонічно доповнювало б одне другого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, народ, пора вгомонитись і почати більш конструктивну бесіду. Перечисляти які в кого лишні органи будете в іншому місці. Тут же стоїть чітке завдання - вияснити/невияснити хто створив (а мо вони й самі створились) паразитів і злісних тварючок, які тіко про то й думають, шоби вкоротить нам віку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, народ, пора вгомонитись і почати більш конструктивну бесіду. Перечисляти які в кого лишні органи будете в іншому місці. Тут же стоїть чітке завдання - вияснити/невияснити хто створив (а мо вони й самі створились) паразитів і злісних тварючок, які тіко про то й думають, шоби вкоротить нам віку.

лишні органи говорять шо ми були мавпами, і залишаємось, як би нам не хотілось. так як і всі інші зявилися простим природнім відбором.

інше питання як зявилась перша клітина? А спочатку зявилась клітина, а вже потім все що може на ній паратизувати. Можливо це просто випадок, обєднання амінокислот і білків. Може з космосу прилетіло з астероїдом. Відбулось запилення планети)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як відносно тих хто не рукоблудить і не займається анальним сексом, але кому видалили апендикс?

Я казав один персонаж якого звати ЕРЛ з одноїменного серіалу:"Це карма!"

Але ти говориш що вбивства які є зараз і були колись необхідні для нормального життя.

Ні я цього не кажу,це одна з версій моєї відповіді на твоє питання в першому пості.Та сам проблема,тільки погляд з іншої сторони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи міг люблячий Бог створити хижаків, котрі знищють інших тварин і людей, паразитів, котрі мучать живих створінь, віруси від яких виникають хвороби?

Чи все-таки їх створив не Бог!

тож ще раз повернімось до теми.

у всесвіті існує 8400000 форм життя,з яких близько 400000 відносяться до свідомих(туди ж входить і людина).

І в кожна з цих істо діє згідно власної природи.Природа вишні давати плоди,природа хижаків їсти мясо,причому найслабших інших істот,природа вовка дивитись в ліс скільки б його не кормили,природа собаки,вибачте лизати я!ця і лице хазяїна і матиляти хвостом(ви можете спробувати надресирувати собаку,щоб вона не лизала я!ця і не матиляля хвостом,це навіть іноді буде виходити,але втихаря вона все рівно відірветься),природа паразитів паразитувати за рахунок інших істот і т.д.Бог всемилостивий і він кожному дає змогу діяти за своєю природою.

Ось тільки 400000 людиноподібних мають свідомість і їх природа служити БОГУ.

Так каже Господь в своїй пісні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо в тебе міміка ще й на потилиці, то я розумію чого ти ставиш такі запитання. ми просто мавпи)))

Якщо ти рахуєш себе за мавпу, то май честь не називати так всіх людей.

Людина теж ланцюг екосистеми! По цій логіці в Едемському саду не було екосистеми. І людина вбиває людину для екосистеми, так би мовити звіляючи простір.

Бред!

А людина просто вже за сильно високо себе поставила і думає тільки зі своєї точки зору.

А у Бога було все продумано (якби людина не жила на перекор Богу(не порушувала його закони(заповіді))), і вона б гармонійно фходила б в ту ж екосистему, і все гармонічно доповнювало б одне другого.

Яка тут гармонія, тут швидше ворожнеча, хижак вбиває жертву, паразит знищує господаря. По твоєму Бог створив живих істот щоб мучити їх в ланцюгу екосистеми?

Так, народ, пора вгомонитись і почати більш конструктивну бесіду. Перечисляти які в кого лишні органи будете в іншому місці. Тут же стоїть чітке завдання - вияснити/невияснити хто створив (а мо вони й самі створились) паразитів і злісних тварючок, які тіко про то й думають, шоби вкоротить нам віку.

Я також за біль конструктивнішу співбесіду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи міг люблячий Бог створити хижаків, котрі знищють інших тварин і людей, паразитів, котрі мучать живих створінь, віруси від яких виникають хвороби?

Чи все-таки їх створив не Бог!

тож ще раз повернімось до теми.

у всесвіті існує 8400000 форм життя,з яких близько 400000 відносяться до свідомих(туди ж входить і людина).

І в кожна з цих істо діє згідно власної природи.Природа вишні давати плоди,природа хижаків їсти мясо,причому найслабших інших істот,природа вовка дивитись в ліс скільки б його не кормили,природа собаки,вибачте лизати я!ця і лице хазяїна і матиляти хвостом(ви можете спробувати надресирувати собаку,щоб вона не лизала я!ця і не матиляля хвостом,це навіть іноді буде виходити,але втихаря вона все рівно відірветься),природа паразитів паразитувати за рахунок інших істот і т.д.Бог всемилостивий і він кожному дає змогу діяти за своєю природою.

Ось тільки 400000 людиноподібних мають свідомість і їх природа служити БОГУ.

Так каже Господь в своїй пісні.

Якщо Бог створив сам всю таку жорстоку природу, то не правда що Він є любов. І якщо Бог всемилостивий Він не може створити таку жорстокість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ыы, кажись кто-то тут реально зомбирован

от некоторых постов становится жутковато :0050:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи міг люблячий Бог створити хижаків, котрі знищють інших тварин і людей, паразитів, котрі мучать живих створінь, віруси від яких виникають хвороби?

Чи все-таки їх створив не Бог!

Буття, глава 2

И создал Бог зверей земных по роду их, и скот по роду его, и всех гадов земных по роду их. И увидел Бог, что это хорошо.

Все що Бог створив це добре

Бог є любов. По твоєму любов це смерть і загибуль ближньому і собі?

Біблія говорить що еволюції нема.

Якщо Бог створив сам всю таку жорстоку природу, то не правда що Він є любов. І якщо Бог всемилостивий Він не може створити таку жорстокість.

Тебя что там двое?Разберитесь сначала между собой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня такое ощущение сложилось что некоторым бог конкретно должен.

вы его еще на счетчик поставьте :0050:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи міг люблячий Бог створити хижаків, котрі знищють інших тварин і людей, паразитів, котрі мучать живих створінь, віруси від яких виникають хвороби?

Чи все-таки їх створив не Бог!

IMXO - не правильна постановка самого питання.

Ти ставиш питання виходячи з того, що Бог - це як " добрий Дедушка Мороз", який повинен оберігати твоє тіло (і всіх інших "живих створінь"). Якщо ти признаЄш Творця і цитуєш Біблію - то повинен розуміти, що Откровення пишуться для душі, і потрібно виходити за рамки матеріального мишлення щоб щось зрозуміти. Подивись-пошукай (особливо в Новому Заповіті) - знайдеш багацько нестиковочок з позиції матеріального мишлення, "многіє люді" на цьому цілі "теорії", "науки" і "релігії" построїли, дехто навіть війни організовував. Все залежить від того - як дивитись на хвороби, катастрофи, віруси ...... Одному - зло, другому - спасіння душі ( принаймі середовище для цього ). А відповідь Harddriver дав відразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ыы, кажись кто-то тут реально зомбирован

от некоторых постов становится жутковато :mdr:

Ну так скажи свою точку зрения, по данному вопросу, если такая у тебя имеется.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ыы, кажись кто-то тут реально зомбирован

от некоторых постов становится жутковато :mdr:

Ну так скажи свою точку зрения, по данному вопросу, если такая у тебя имеется.

Тебя что там двое?Разберитесь сначала между собой.

Я висловлюю різні припущення, щоб взнати відповідь. Я не є привязаний до якогось догмату, а ціково було б знайти відповідь на питання з Біблії.

Ти все ссілаєш на карму і екосистему, а сам ти не розуміеш самого себе, якщо думаеш що Бог створив хижіків і паразитів, або створив їх такими якими вони є. Розберись з собою в тебе є чітка позиція чи ні.

Ісаї, глава 11

И будет препоясанием чресл Его правда, и препоясанием бедр Его - истина.

6 Тогда волк будет жить вместе с ягненком, и барс будет лежать вместе с козленком; и теленок, и молодой лев, и вол будут вместе, и малое дитя будет водить их.

7 И корова будет пастись с медведицею, и детеныши их будут лежать вместе, и лев, как вол, будет есть солому.

8 И младенец будет играть над норою аспида, и дитя протянет руку свою на гнездо змеи.

9 Не будут делать зла и вреда на всей святой горе Моей, ибо земля будет наполнена ведением Господа, как воды наполняют море.

у меня такое ощущение сложилось что некоторым бог конкретно должен.

вы его еще на счетчик поставьте :)

Твоё впечатление не верное, мысли по поводу вопроса имеются? Или хоть какие-нибудь впечатления по теме?

IMXO - не правильна постановка самого питання.

Ти ставиш питання виходячи з того, що Бог - це як " добрий Дедушка Мороз", який повинен оберігати твоє тіло (і всіх інших "живих створінь"). Якщо ти признаЄш Творця і цитуєш Біблію - то повинен розуміти, що Откровення пишуться для душі, і потрібно виходити за рамки матеріального мишлення щоб щось зрозуміти. Подивись-пошукай (особливо в Новому Заповіті) - знайдеш багацько нестиковочок з позиції матеріального мишлення, "многіє люді" на цьому цілі "теорії", "науки" і "релігії" построїли, дехто навіть війни організовував. Все залежить від того - як дивитись на хвороби, катастрофи, віруси ...... Одному - зло, другому - спасіння душі ( принаймі середовище для цього ). А відповідь Harddriver дав відразу.

По твоэму Бог це злий дух, який створив людеш, дав їм матеріальне тіло, щоб вони мучились? Тоді ти впевнений що душі буде добре, якщо тілу так погано буває?

Твоя позиція не вірна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Твоя позиція не вірна.

гы, сразу видно убежденного фанатика, которому не нужна истина, она у него есть и ничего другого он не признаёт и не признает :)

ИМХО в религии, как и в политике: люди спорят для самого спора! Зиберс, Габриель, Захар, Ромаха - все имеют свою, заметьте, непоколебимую точку зрения, фильтруя иные мысли и мнения. Они просто выражают свои истины по-разному: кто-то наезжает, кто-то оправдывается и т.д.

В таких дискуссиях наилучшей есть позиция Кости - стёб :) ибо доказывать что-либо - :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Твоя позиція не вірна.

гы, сразу видно убежденного фанатика, которому не нужна истина, она у него есть и ничего другого он не признаёт и не признает :mdr:

Одразу видно самовпевненого зазнайку, який вириває неповні цитати.

Перечитай мій пост

"По твоэму Бог це злий дух, який створив людеш, дав їм матеріальне тіло, щоб вони мучились? Тоді ти впевнений що душі буде добре, якщо тілу так погано буває? Твоя позиція не вірна."

потерто модератором.

mix_forever

І взагалі прошу по темі. Якщо не немає що сказати по даній темі, прошу в іншу тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТО sergyj:постав конкретніше питання.Тебе цікавить звідки вони взялись чи навіщо вони потрібні?

ЗІ:якщо цитуєш Біблію,дай по цитаті коментар,бо не зрозуміло в контексті чого ця цитата і який сенс вона несе.Бо з останньої я не зрозумів яким місцем чресла і ягнята стосуються паразитів.Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergyj отримує варнінг за перехід на особистості і розпалювання ворожнечі.

З.І. Без образ, але деякі пости, які були відповіддю на пост sergyj я потер.

З.І.І. Я ще раз, востаннє, прошу дотримуватись правил. Інакше почнуться репресії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergyj отримує варнінг за перехід на особистості і розпалювання ворожнечі.

З.І. Без образ, але деякі пости, які були відповіддю на пост sergyj я потер.

З.І.І. Я ще раз, востаннє, прошу дотримуватись правил. Інакше почнуться репресії.

Може й за різко але я просто дав дзеркальну відповідь defolto і не намагався його образити більше як він мене.

Я б не здивувався якби виявилось що він поскаржився модератору що його ображають.

ТО sergyj:постав конкретніше питання.Тебе цікавить звідки вони взялись чи навіщо вони потрібні?

ЗІ:якщо цитуєш Біблію,дай по цитаті коментар,бо не зрозуміло в контексті чого ця цитата і який сенс вона несе.Бо з останньої я не зрозумів яким місцем чресла і ягнята стосуються паразитів.Дякую.

Мене цікавить наступне - якщо Бог є любов, то чому Він створив хижаків і паразитів, або створи їх такими якими вони є зараз. Або може не Бог створив їх а Сатана.

Відповіді бажано давати на основі Біблії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Твоя позиція не вірна.

гы, сразу видно убежденного фанатика, которому не нужна истина, она у него есть и ничего другого он не признаёт и не признает ;)

ИМХО в религии, как и в политике: люди спорят для самого спора! Зиберс, Габриель, Захар, Ромаха - все имеют свою, заметьте, непоколебимую точку зрения, фильтруя иные мысли и мнения. Они просто выражают свои истины по-разному: кто-то наезжает, кто-то оправдывается и т.д.

В таких дискуссиях наилучшей есть позиция Кости - стёб :) ибо доказывать что-либо - :huh:

На ці слова коментра давати більше не буду. Бо ці слова висловлені щоб образити мене, а моя відповідь не змінить думки defolto, що впринципі я і не намагався зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...