Перейти до змісту

В Луцьку взяли хабарника викладача


Nokian

Рекомендовані повідомлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніби для когось секрет, що в політесі брали?

Брали, беруть і продовжуватимуть брати.

 

ТОЧНО знаю, що рішається там все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю дуже багато залежить від ДАЮЧИХ,

За гроші платників податків , тобто за наші з вами,ці лоботряси , не просто не вчаться- вони ще йвбивають віру в Україну.

.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Nokian сказано:

Думаю дуже багато залежить від ДАЮЧИХ,

За гроші платників податків , тобто за наші з вами,ці лоботряси , не просто не вчаться- вони ще йвбивають віру в Україну.

.

як виховали так і маємо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Nokian сказал:

Думаю дуже багато залежить від ДАЮЧИХ,

За гроші платників податків , тобто за наші з вами,ці лоботряси , не просто не вчаться- вони ще йвбивають віру в Україну.

.

Залежить від обох. За хабарі я б відразу виганяв з універа. Тому що є багато спеціальностей, від яких потім залежать життя людей. За хабарі в медичному взагалі б смертну кару ввів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба просто, якщо хочеш статити чиновником будь-яким, тоді треба заборонити навчання діточок в інозамених навчальних закладах будь-яких, тоді може й підтянуться зарплати викладачам вверх, тоді може й почнуть виділяти гроші, і краще будуть контролювати щоб той лоботряс гарно вчився бо тато корупціонер ж має комусь свою справу передати в толкові руки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, MACCEN сказал:

Треба просто, якщо хочеш статити чиновником будь-яким, тоді треба заборонити навчання діточок в інозамених навчальних закладах будь-яких, тоді може й підтянуться зарплати викладачам вверх, тоді може й почнуть виділяти гроші, і краще будуть контролювати щоб той лоботряс гарно вчився бо тато корупціонер ж має комусь свою справу передати в толкові руки :)

а ще хай лікуються в Украіні

відпочивають

і вдягаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Nokian сказал:

І на Сенси всіх  посадити їздити

 

краще посадити деяких на кол

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...