Перейти до змісту

Diver

Рекомендовані повідомлення

я думаю, що повинен бути чіткий перелік робіт які дозволено робити або які заборонено.

Під заборонені підпадуть складні роботи із складними механізмами і інструментами.

Ще ж є така штука як держгірпромнагляд із всілякими там допусками і т.д...

 

Не думаю, що дозволять користувати підйомником не маючи на це допуску...

А от тема у форматі - ось вам Естокада - а ось Вам оренда інструментів - прошу дуже.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 77
  • Створено
  • Остання відповідь
15 хвилин тому, vaz75 сказано:

Така ситуація виникає в 60-70% ремонтів

в нас є стоянка біля боксів, буде, якщо що машина стояти там і чекати на свої запчастинки. На таких ситуаціях "нагрівати" щось не планується. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Diver сказано:

в нас є стоянка біля боксів, буде, якщо що машина стояти там і чекати на свої запчастинки. На таких ситуаціях "нагрівати" щось не планується. 

Уяви - чувак знімає ричаг, щоб відрставрувати шарову. не може її випресувати. везе весь ричаг до шамана. шаман каже - вибач, сьогодні ніяк. давай на завтра. і вісить машинка без ричага і ніяк ти її не зрушиш....

але то таке... геть пєчалька...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Diver сказал:

в нас є стоянка біля боксів, буде, якщо що машина стояти там і чекати на свої запчастинки. На таких ситуаціях "нагрівати" щось не планується. 

Ну, не знаю, як давно ти в сервісі, але дуже цікаво, як ти будеш "ставити у відстійник" автомобіль, на якому скинута і розібрана передня стійка, і не підійшов опорний підшипник? Чи коли опущений двигун для заміни подушки, а подушки не та, чи заламався болт? В цьому випадку автомобіль зависне на підіймачі, і може на довго. Якщо ви будуте лояльні, то простої - прямі ваші збитки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, vaz75 сказано:

З ризиками працювати не так вам, як об'єкту самообслуговування, тобто клієнту. На заводі самомбслуговування немає, і всі ризики несе працедавець, окрім грубого порушення правил безпеки робітником, хоча і в цьому випадку роботожавець відповідатиме перед державою

Відповідальність несе кожна сторона - клієнт здоров'ям та життям, підприємство репутацією, грошима та багато чим іншим. Тому кожен зацікавлений в тому, щоб все було якнайкраще - один щоб вижити, другий - щоб мати можливість заробляти і надалі ))

З приводу заводу - є така дисципліна як охорона праці, яка пропонує інструменти, як захистити працівника від зловживань работодавця, а работодавця від дурості працівника. От якось будемо в цьому полі і регулювати дані питання. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, vaz75 сказано:

Це добре, чи погано:D

Це дуже добре ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чомусь уява вже малює чуваків які домовляються з водіями про виконання слюсарних робіт на вашому обладнанні:) по цінах стандартного СТО....

параноя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Diver сказал:

От якось будемо в цьому полі і регулювати дані питання. 

Зрозумів, питань більше не маю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відчуваю, що зараз допишуся до оголошення "здаю в оренду місце автомеханіка".....:)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Vgadomsky сказано:

Уяви - чувак знімає ричаг, щоб відрставрувати шарову. не може її випресувати. везе весь ричаг до шамана. шаман каже - вибач, сьогодні ніяк. давай на завтра. і вісить машинка без ричага і ніяк ти її не зрушиш....

але то таке... геть пєчалька...

 

5 хвилин тому, vaz75 сказано:

Ну, не знаю, як давно ти в сервісі, але дуже цікаво, як ти будеш "ставити у відстійник" автомобіль, на якому скинута і розібрана передня стійка, і не підійшов опорний підшипник? Чи коли опущений двигун для заміни подушки, а подушки не та, чи заламався болт? В цьому випадку автомобіль зависне на підіймачі, і може на довго. Якщо ви будуте лояльні, то простої - прямі ваші збитки.

 

Не знаю, хлопці, але питання хороші ))) Будемо думати так, щоб все таки залишитись "лояльними". В сервісі не дуже давно, але і починаємо не так щоб із нуля. Є досвід у виробництві - це ж все планується на базі виробничих площ Прагматек (виробництво пречепів перенсли до Полонки, тепер треба думати чим зайняти вільну площу), а відповідно є досвід і у переміщенні важких вантажів. Так що думаю, що якійсь вихід знайдемо ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Vgadomsky сказано:

чомусь уява вже малює чуваків які домовляються з водіями про виконання слюсарних робіт на вашому обладнанні:) по цінах стандартного СТО....

параноя?

ні, думаю, не параноя. Швидше за все буде і така категорія клієнтів ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Vgadomsky сказано:

відчуваю, що зараз допишуся до оголошення "здаю в оренду місце автомеханіка".....:)))))

от і можливість розпочати власний бізнес ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, Vgadomsky сказано:

я думаю, що повинен бути чіткий перелік робіт які дозволено робити або які заборонено.

Під заборонені підпадуть складні роботи із складними механізмами і інструментами.

Ще ж є така штука як держгірпромнагляд із всілякими там допусками і т.д...

 

Не думаю, що дозволять користувати підйомником не маючи на це допуску...

А от тема у форматі - ось вам Естокада - а ось Вам оренда інструментів - прошу дуже.

Звичайно, будемо вивчати всі ці нюанси і шукати рішення і компроміси. 

В принципі, сама ідея не так щоб вже і зовсім нова. Знаю, такі СТО є у Львові та у Києві. 

Це, до прикладу, один із варінтів з рф https://www.drive2.ru/b/2025245/. Виглядає дуже непогано.. сказав би навіть по домашньому)) 

Питання використання підйомників відкрите, але якимось чином воно у вищезгаданих СТО вирішується.. Ну, будемо консультуватись і шукати варіанти. Можливо підйомники одного типу заборонені, а інші дозволені.. або ще якісь варіанти. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одне погано, опісля Того "самообслуговування",  ще побільшає роботи... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, EleKtrik сказал:

Одне погано, опісля Того "самообслуговування",  ще побільшає роботи... :)

Кому погано? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про всяк випадок подбайте про послугу"Доставка автомобіля до СТО НЕ самообслуговування")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, vaz75 сказано:

Кому погано? :)

Наприклад мені, і ще пару моїм знайомим як мінімум. Буде стандартно: а шо, я нічо, воно само так стало:D Дуже  погано коли люди без розуміння процесів та принципів роботи - заважають техніці нормально працювати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, EleKtrik сказано:

Одне погано, опісля Того "самообслуговування",  ще побільшає роботи... :)

))) ну це вже в кого під що руки заточені

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

2 хвилин тому, soccer сказано:

Про всяк випадок подбайте про послугу"Доставка автомобіля до СТО НЕ самообслуговування")))

А може ТС, так і хоче - заманювати авто на своє СТО:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання рентабельності відкрите. Як ви рахуєте? Ви оцінили кількість всіх підйомників і помножили на години робочого дня? А якщо в однієї людини роботи на дві години, а іншому час до кінця зміни замалий і залишаться пару ніким неоплаченийх годин . Далі опалювальний сезон, там взагалі пипка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, EleKtrik сказал:

А може ТС, так і хоче - заманювати авто на своє СТО:D

Звонок в фирму, которая занимается ремонтом компьютеров:

— Мой принтер начал плохо печатать!

— Вероятно, его надо просто почистить. Это стоит 1000 рублей. Но для вас будет лучше, если вы прочтете инструкцию и выполните эту работу сами.

Клиент, удивленный такой откровенностью, спрашивает:

— А ваш босс знает, что вы таким образом препятствуете бизнесу?

— На самом деле это его идея. Мы получаем куда больше прибыли, когда позволяем нашим клиентам сначала самим попытаться что-то отремонтировать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в чому проблема відкрити нормальне СТО? Взяти норм персонал, на норм зп і вперед. В нас в луцьку, як на мене дефіцит нормальних сто. А не задріпаних гаражів.

 

Зробити нормальну рекламу, взяти кваліфікований персонал і буде щастя.

Навіщо придумувати велосипед? Всерівно прийдете до варіанту простого формату сто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Zalepok44 сказал:

взяти кваліфікований персонал

 

Де? Кваліфіковані на себе працюють в "задріпаних гаражах" ©.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, soccer сказано:

Про всяк випадок подбайте про послугу"Доставка автомобіля до СТО НЕ самообслуговування")))

Записую в ідеї партнерської програми ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Zalepok44 сказано:

А в чому проблема відкрити нормальне СТО? Взяти норм персонал, на норм зп і вперед. В нас в луцьку, як на мене дефіцит нормальних сто. А не задріпаних гаражів.

Зробити нормальну рекламу, взяти кваліфікований персонал і буде щастя.

Навіщо придумувати велосипед? Всерівно прийдете до варіанту простого формату сто

 

8 хвилин тому, Юріч сказано:

Де? Кваліфіковані на себе працюють в "задріпаних гаражах" ©.

 

Це дійсно так - кваліфікований персонал в цьому питанні (да і в більшості інших) - одна з найбільших проблем. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...