Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

бо він на мерсі

бо він на мерсі 5-метрової довжини, а оті розмальовані місця біля експрес там-там не розраховані, вони трохи коротші. і зайняв він всього 30 см місця з правої сторони. а якби став рівно, і зайняв пів метра проїзду - то одразу в автобидло.

чи може автор фото такий ідеальний справний при паркуванні? давайте будемо трохи самокритичнішими.

а то останнім часом - хтось побачив "опппа, став від зупинки не 30 м, а 29. біля там-таму наїхав на лінію парковочних місць і т.д. - треба засняти і бистренько на борду викинути."

мєльчає тема.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Влізе його мерс туди спокійно і буде всім прохід. Сам маю авто під 5 метрів і стаю без проблем і всі їздять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам маю авто під 5 метрів і стаю без проблем і всі їздять

А якщо біля тебе з лівої сторони хтось парканеться, при умові що ти стоїш на ЦІЙ парковці правильно, добре тобі буде виїжати? Не думаю.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам маю авто під 5 метрів і стаю без проблем і всі їздять

А якщо біля тебе з лівої сторони хтось парканеться, при умові що ти стоїш на ЦІЙ парковці правильно, добре тобі буде виїжати? Не думаю.

Ну у мене таких проблем не виникало ніколи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він на мерсі 5-метрової довжини

на цій парковці спокійно стають Т4 і виїжджають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо він на мерсі

бо він на мерсі 5-метрової довжини, а оті розмальовані місця біля експрес там-там не розраховані, вони трохи коротші. і зайняв він всього 30 см місця з правої сторони. а якби став рівно, і зайняв пів метра проїзду - то одразу в автобидло.

чи може автор фото такий ідеальний справний при паркуванні? давайте будемо трохи самокритичнішими.

а то останнім часом - хтось побачив "опппа, став від зупинки не 30 м, а 29. біля там-таму наїхав на лінію парковочних місць і т.д. - треба засняти і бистренько на борду викинути."

мєльчає тема.

даю голову на відсіч, що водій навіть і не задумувався про ті 30 см )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще трохи, і в під'їзд заїхав би

Думав що родич нагліє. В нього номер на ас хххх ас. Повезло. Родичу не прославився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може людина щось важке вивантажувала і понесла не поверх... Бувало і сам так паркувався, куди ж дінешся, коли сам і розвантажуєш і сам несеш... хлопнув багажник, клацнув сигналку і поніс...

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, машина так простояла десь годин так 3-4. і на наступний день точно так само.

якби щось вивантажував, то потім можна спуститися і від'їхати, може сусідам теж треба щось винести/занести

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може людина щось важке вивантажувала і понесла не поверх... Бувало і сам так паркувався, куди ж дінешся, коли сам і розвантажуєш і сам несеш... хлопнув багажник, клацнув сигналку і поніс...

jack74 чувак,якщо так можна? якщо ні то вибач.

Коли мені щось потрібно вивантажити з автомобіля я здаю задом як найближче, коли я це вивантажую(холодильник,пралку,ну не важно)я ставлю цю річ біля під"їзду, СІДАЮ В АВТО! і від"їжджаю від підїзду! ставлю нормально, а потім вже іду "махаюся" з тою хірнею що привіз)))) і нікому не заважаю :)

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40кв. Коментарі, як то кажуть, зайві.

Чувак на моїх очах спокійно вийшов із машини, і.. звалив. По своїх справах. І - плювати на інших.

866aa53d1ba7.jpg

1e4f642216f4.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Miro,

прошу в 10 раз, ховай великі фотки під спойлер, трохи зменшуй їх розмір (800х600 буде досить), а то1,5 Мб кожна фотка, трохи забагато, подумай про коритувачів мобільного інтернету, або додавай їх через "Расширенная форма" - добавить файл, щоб хоча б не займали півсторінки

Змінено користувачем Saddy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Парковка на Київській, невже важко нормально стати, якщо приїде ще 5 автівок то ніде буде й проїхати.

post-9398-0-34633500-1436012610_thumb.jp

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... і тепер все стає на свої місця)))

Під "Парк Сіті" може бути вільною майже половина парковочних місць на падземному паркінгу, але все рівно знайдуться розумники, які кинуть свої "тазіки" на пішохідних доріжках поближче до ескалаторів. Водій, якій вийшов з машини, вимушений йти по полосах, що призначені для руху автівок, бо усі червоні доріжки заставлені залізяччям "особливо обдарованих" лучан!

Змінено користувачем Alex.62
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ihp, Люди від сонця ховаються ))

Це зрозуміло, от тільки між ними якось ще проїжджати треба, на парковці є місця в тіньку тільки трошки далі, ба ні, треба так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...