Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Парковка Варшавського ринку. Вісить знак парковки і табличка до нього про спосіб паркування

7.6.4.png

Я підїхав, влючив задню, щоб запаркуватись як нормальна людина. Цей водятєл іхав за мною, і впхався на те місце де я мав стати. На моє зауваження стати нормально, в хамському тоні сказав що місця багато, став ззаду. Ну ми с хлопцями і поставили.

109564.jpg

Так він як прийшов, почав знову хамити разом зі своєю жінкою і погрожувати, хоча я просто хотів вибачення навіть не за парковку, а за хамство. Але потім прислав жінку, та почала плакати і я поїхав. Можливо десь і відкладеться, а може і ні.

  • +1 9
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3c0e3c8e5256t.jpg

запаркувався чудак

Перехрестя напроти ТЦ Варшавський

Дивно, що перед світлофором нема якоїсь фури. Вони постійно там паркуються перетворюючи перехрестя в однополосне :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я підїхав, влючив задню, щоб запаркуватись як нормальна людина. Цей водятєл іхав за мною, і впхався на те місце де я мав стати. На моє зауваження стати нормально, в хамському тоні сказав що місця багато, став ззаду. Ну ми с хлопцями і поставили.

Правильно зробили, по іншому з такими не можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Номера Фіата викинули б у смітник, чи під дворнікі підложили, була наука мені так зроблена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Парковка Варшавського ринку. Вісить знак парковки і табличка до нього про спосіб паркування

7.6.4.png

Я підїхав, влючив задню, щоб запаркуватись як нормальна людина. Цей водятєл іхав за мною, і впхався на те місце де я мав стати. На моє зауваження стати нормально, в хамському тоні сказав що місця багато, став ззаду. Ну ми с хлопцями і поставили.

109564.jpg

Так він як прийшов, почав знову хамити разом зі своєю жінкою і погрожувати, хоча я просто хотів вибачення навіть не за парковку, а за хамство. Але потім прислав жінку, та почала плакати і я поїхав. Можливо десь і відкладеться, а може і ні.

а не цей часом ує..ан на авк працює св?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о! знайшов я тут двох гуру парковки. цікаво, хто перший став?

post-32-0-21776300-1406579880_thumb.jpg

хто перший той му...ак, та і хто другий той тожа.... ги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не бачив ситуацію в момент, коли воно паркувалося, але цьому "шохфєру" ну точно нічого не могло завадити стати правіше, тобто стати НОРМАЛЬНО, і тоді б зліва змогло б стати ще одне авто.

kW8yB.jpg

сьогодні біля "Слона"

Змінено користувачем jack74
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я такім шохферам блокую підхід до водійської дверці ( стаю впритик задньою частиною. сам вилажу без проблем а вот воно хай подумає хто тут не правий ! )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись мій батя так провчив таксиста. Той здавав в зад в дарив дверку. Правда хотів втекти але його зупинили і бабки на ремонт дав.

Так що таке навчання може бути з наслідками

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні після покупок у Епіцентрі повернувся до автомобіля і побачив цього"красеня"

post-7779-0-61257000-1406744454_thumb.jp post-7779-0-45950200-1406744485_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

біля місця аварії засвітився " ISPOLIN " на своєму новому лехусі ( тижня не пройшло як вже помняв дверцю )

post-5395-0-43579400-1406830672_thumb.jp

а також продовжу тему ІНВАЛІДИ МІСТА

post-5395-0-25441900-1406830712_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дверцю ісполін ще того тождня пом"яв. чим він вам так насолив? вистачає людей які їздять гірше за нього, багато з них при цьому скоросний режим не порушують

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дверцю ісполін ще того тождня пом"яв. чим він вам так насолив? вистачає людей які їздять гірше за нього, багато з них при цьому скоросний режим не порушують

дверцю ще він раніше пом*яв

а чим насолив? та ти представляеш коли цей чоловічий статевий орган створює по декілька аварійних ситуацій в день, і коли за один день ти потрапляєш в ті декілька аварійних ситуацій через нього? А ти задумайся коли твоя дитина буде іти на пішоходному переході і він починає брати радіусом інші машини на обїзд і не бачить дитину яка ледве виглядає на пішоходному переході. Люди можливо і гірше їздять, але дотримання швидкісного режиму дозволило врятувати не одне життя на дорозі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня есть джип, бип-бип, но напрочь отсутствуют мАзги - площа Возз'єднання:

IMAG0406jp_7176646_13242984.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не для виправдання жодної з вище-показаних особин....

Але, іноді виникає ідіотська ситуйовіна: приїжджаєш на парковку, а там все "не по порядку"; відповідно паркуєшся коло них, а потім виходиш з магазину (ті вже роз'їхались), а твоя машина стоїть одна, як в конченого ватніка! (Ледь сам себе на сфоткав! мав такий привід).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але, іноді виникає ідіотська ситуйовіна: приїжджаєш на парковку, а там все "не по порядку"; відповідно паркуєшся коло них, а потім виходиш з магазину (ті вже роз'їхались), а твоя машина стоїть одна, як в конченого ватніка! (Ледь сам себе на сфоткав! мав такий привід).

гіфка про це була вже неодноразово на початку та середині теми. фоткати та викладати такі фото не бачу сенсу. є більш достойні красавчікі.

п.с. воваокс, нічого особистого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але, іноді виникає ідіотська ситуйовіна: приїжджаєш на парковку, а там все "не по порядку"; відповідно паркуєшся коло них, а потім виходиш з магазину (ті вже роз'їхались), а твоя машина стоїть одна, як в конченого ватніка! (Ледь сам себе на сфоткав! мав такий привід).

гіфка про це була вже неодноразово на початку та середині теми. фоткати та викладати такі фото не бачу сенсу. є більш достойні красавчікі.

п.с. воваокс, нічого особистого

бачив ту гіфку. дійсно ситуйовіни виникають різні...

Принаймні потрібно намагатись пункт 1.3. ПДР виконувати: "...а також бути взаємно ввічливими."

Я завжди казав, що, окрім Правил дорожнього руху (де кожен пункт написаний кров'ю), є ще й Правила хорошого тону!

( на дорозі це проявляється дуже очевидно, на жаль, іноді, печально.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...