Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

підкажіть, хто знає - чи можна паркуватися на відрізку вул. Кривий Вал між поворотом до Головпоштамту і перехрестям з Б.Хмельницького (навпроти житлового будинку)? якщо не можна - то який пункт ПДР порушено?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кщо не можна - то який пункт ПДР порушено?

а самому подумати слабо??? Зайвий привід перечитати ПДР!

P.S. це мені Борду нашу нагаду! Я нічого не порушував! Бєспрєдєл модераторафф! Доколє?! На палю!!

А коли носом в правила тицяєш, то зразу "Нууу, на перший раз можна і пробааачити.......!!" ...

А чому одразк не на палю???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, отримав наліпку "Стоп хам". причому, я собі ніколи не дозволяю паркуватися як мудак - ноги не болять пройти і сто, і двісті метрів від місця парковки до місця призначення. на тій вулиці я машину ставлю постійно - в будинку навпроти живуть мої батьки. батько теж там машину ставить, сусіди теж. припарковані там авто нікому не заважають, рух по вулиці односторонній.

правила перечитав, але так і не зрозумів який саме пункт я порушив. Женя, я не кажу що я не порушував, я питаю ЗНАЮЧИХ - що саме я порушив? якщо ти один із знаючих - не була б твоя ласка просвітити мене, темного, а не пукати в воду, а?

цікавить взагалі думка форумчан - чи є хамством парковка в тому місці, чи це комусь заважає з водіїв, чи з пішоходів?

ще завуважу, що навіть коли я там паркуюсь, а на горбочку (Пятницька гірка) стоять ДАІ (а це бувало не один раз)

- до мене вони не підходили ніколи стосовно порушення правил парковки.

я думаю, краще б ті активісти 15 хв. постояли під "цеглиною" (поворот з Б.Хмельницького на Кривий Вал) і ліпили "Стоп хамс" всім, хто туди повертає. а повертають туди не рідше одного разу на дві хвилини! або пішли б ліпити до Старого ринку - там можна відразу з собою брати тираж 1000 примірників. дякую за увагу.

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ми/ви хочемо щось змінити, то давайте думати і відточувати заходи і поступово впроваджувати чи направляти/підтримувати тих, хто це робить.

які саме заходи Ви маєте на увазі? підтримувати тих хто робить що саме?

ну от наклейка на лобовуху СТОПХАМІВ - це захід. правда, як свідчать останні дописи тут і щоденне пересування містом: оскільки такі акції вибіркові і малопотужні, то і ефектом буде скорше злість і нерозуміння - чому мені наклеїли, а за поворотом 3е стоять поперек дороги і хоч би що.

тому серед заходів, на мою думку, мають бути перше визначення таких собі "пріоритетних зон" - буквально до 5 найкритичнішіх точок по місту, де треба перемогти таке хамство. Бо заліплювати по місту ВСЕ і ВСІХ що припарковані НЕ ТАК - ніяких наліпок і людей не вистачить. ІМХО. Чекаю реплаїв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, отримав наліпку "Стоп хам". причому, я собі ніколи не дозволяю паркуватися як мудак - ноги не болять пройти і сто, і двісті метрів від місця парковки до місця призначення. на тій вулиці я машину ставлю постійно - в будинку навпроти живуть мої батьки. батько теж там машину ставить, сусіди теж. припарковані там авто нікому не заважають, рух по вулиці односторонній.

правила перечитав, але так і не зрозумів який саме пункт я порушив. Женя, я не кажу що я не порушував, я питаю ЗНАЮЧИХ - що саме я порушив? якщо ти один із знаючих - не була б твоя ласка просвітити мене, темного, а не пукати в воду, а?

цікавить взагалі думка форумчан - чи є хамством парковка в тому місці, чи це комусь заважає з водіїв, чи з пішоходів?

ще завуважу, що навіть коли я там паркуюсь, а на горбочку (Пятницька гірка) стоять ДАІ (а це бувало не один раз)

- до мене вони не підходили ніколи стосовно порушення правил парковки.

я думаю, краще б ті активісти 15 хв. постояли під "цеглиною" (поворот з Б.Хмельницького на Кривий Вал) і ліпили "Стоп хамс" всім, хто туди повертає. а повертають туди не рідше одного разу на дві хвилини! або пішли б ліпити до Старого ринку - там можна відразу з собою брати тираж 1000 примірників. дякую за увагу.

А й справді, походив по ЯндексПанорамах і також не бачу жодної заборони там паркуватися. Щось змінилося по знаках чи СтопХами не знають ПДР?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правила перечитав, але так і не зрозумів який саме пункт я порушив. Женя, я не кажу що я не порушував, я питаю ЗНАЮЧИХ - що саме я порушив? якщо ти один із знаючих - не була б твоя ласка просвітити мене, темного, а не пукати в воду, а?

Ачому ти не сходив до автомайданівців і не перепитав? Чи на борді це безпечніше?

Якщо ти впеврений, що нічого не порушив. То йди розбиратися.

З рештою, це "стопХам" дика показуха. Бо до реальних хамів ніхто й не посунеться, бо знають, що можуть і схлопотати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, а чому така упередженість? на борді я зробив з приводу своєї ситуації інформативний пост відповідно до назви і змісту теми. до того часу, поки мені не наклеїли ту наклейку - я був впевнений, що не порушую. після неї - засумнівався, перечитав ПДР і вирішив перепитати в т.ч. на борді. крім того, у представника Автомайдан (працює в Оборонова, в мене поруч офіс) я теж спитав про цю акцію, але той мені сказав, що то не їхні активісти розклеюють. сказав про розкол Автомайдану і що це типу піар-акція іншого Автомайдану. я в ці речі не заглиблювався. витрачати час на пошуки, хто ж це зробив (і під чиїм патронатом) - не бачу сенсу. як побачу на вулиці тих ліпильщиків - то підійду і ... щось та і зроблю ))). для себе я зрозумів, що нічого не порушив, і надалі там паркуватимусь. а от ті т.зв. "діячі" - то є самі стовідсоткові хами і такою нахабністю дискредитують себе (принаймні в моїх очах). якщо хтось з них читає цей форум - відпишіть та поясніть в чому порушення.

ще скажу, що акцію "СТОП ХАМ" я і сам підтримую, але потрібно щоб її проводили адекватні люди, бажано із залученням представника ДАІ, з фотофіксацією і подальшим накладанням штрафу. а не "від балди" і "для галочки" (всі наклейки розклеїв де небудь, з/п отримав і пішов гуляти розказувати, який крутий, скільки "хамів" покарав).

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як я вже пропонував у пості 1612, давайте створимо темку СтопХам тут, на борді, і будимо в ній обговорювати стопхамівські питання.

Abrikos, ти доречі міг би цим зайнятись, оскільки прослідковується особиста заінтересовіність в обговоренні даного роду тем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, а чому така упередженість?

Ніякої особистої неприязні чи упередженості. Просто я більшість постів роцінюю як модератор. І меншість, як простий дописувач.

Пост твій справді ніс характер ніби "я білий і пухнасти! І за що?" І справді подумав, що десь таки якесь прогледів щось.

Якщо перечитав ПДР, сходив до Автомайдану і добився таки справедливості, то я знімаю щляпу.

Вибачаюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хв тому.

достоєвський написав книжечку одну, ото назва її про нього. що ще сказати? :_14:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, знайома КАЛіна... щойно бачив її по місту, фраєрок там знатний їздить на ній...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, знайома КАЛіна... щойно бачив її по місту, фраєрок там знатний їздить на ній...

Фраєрок на Калині ? Ще й знатний ... .

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, знайома КАЛіна... щойно бачив її по місту, фраєрок там знатний їздить на ній...

Фраєрок на Калині ? Ще й знатний ... .

одним словом - мажор! :)

UP: добавив смайл, ібо сарказм ))

Змінено користувачем MrVes
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, знайома КАЛіна... щойно бачив її по місту, фраєрок там знатний їздить на ній...

Фраєрок на Калині ? Ще й знатний ... .

одним словом - мажор!

здається власник авто працює на СТО "AMG" на Львівській

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може йому подякувати, що "аварійку" ввімкнув? Як на мене- бик-биком! (це тривало хвилин 10, далі не бачив, може й більше)

post-25579-0-34517300-1396875639_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може йому подякувати, що "аварійку" ввімкнув? Як на мене- бик-биком! (це тривало хвилин 10, далі не бачив, може й більше)

нада би якось темку нову створити, автобидло є, де люди показують приклад того як непотрібно їздити, так і темку "автобик" треба для того щоб показувати як непотрібно паркуватись, а в цій темі, початково, на мою думку, треба показувати приклад як дівчатка намагаються парканутись десь в труднодоступному місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нада би якось темку нову створити, автобидло є, де люди показують приклад того як непотрібно їздити, так і темку "автобик" треба для того щоб показувати як непотрібно паркуватись, а в цій темі, початково, на мою думку, треба показувати приклад як дівчатка намагаються парканутись десь в труднодоступному місці.

Масло масляне буде. Імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Львові громадські активісти організували своєрідну акцію для тих, хто паркує автомобілі з порушенням правил. Порушникам активісти клеїли на автомобілі спеціальні наліпки - «Я паркуюсь як окупант»

d05ec4ef.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Я паркуюсь як окупант»

Доброго ранку зі Львова!

Львовский журналист, активист и общественный деятель Олег Радык взялся за местных нарушителей правил парковки. Группа «Парковочный сектор», которую и возглавляет Олег, клеит на машины нарушителей наклейку с российским триколором и надписью «Я паркуюсь як окупант».

10155457_292233680945593_6117116696028085189_n.jpg

10151930_292233787612249_723731699221667920_n.jpg

1979510_292233720945589_7509657031974357608_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...