Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Я думаю треба застосовувати ось такі попередження : post-23953-0-04201300-1384373036_thumb.j

Ще на те гівно кошти витрачати (на през)?!!

То він спецом буде так на тому ж місті ставити, щоб гумок на все життя назбирати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підхожу до переходу біля "Перлини". По всій ширині переходу стоїть Відровер.

Коли я дістав телефон, він вже почав рухатись.

post-761-0-52969100-1384430221_thumb.jpg

Змінено користувачем Igrek
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю треба застосовувати ось такі попередження : post-23953-0-04201300-1384373036_thumb.j

Ще на те гівно кошти витрачати (на през)?!!

То він спецом буде так на тому ж місті ставити, щоб гумок на все життя назбирати.

то це ж добре, щоб не плодились

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Ось ще.......

зате патріот, певно підтримує євромайдан і хоче в єс. начні_с_сєбя
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як би не прапорець, то...... А так, на Майдані теж барикади... Чому б їх не зробити з BMW?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось ще.......

зате патріот, певно підтримує євромайдан і хоче в єс. начні_с_сєбя

Щось не бачу кримінала.

Ну заіхала людина на пів метра на тротуар, вам же є більш ніж три метри тротуару.

А як тоді на тротуарі всі стоять біля правекса та привата на пр. Волі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну заіхала людина на пів метра на тротуар, вам же є більш ніж три метри тротуару.

там було купа місця для парковки далі по дорозі, буквально через 10 метрів. Але ж ні - де приперло, там і став.

Біля правекса і привата інша ситуація - там купа організацій, а місця для парковки практично немає. Тут же майже завжди є вільне місце - якщо не під альфаказіно, куди певно приїхав бумер, то біля ваба-імекса.

Моральність і совість в законах не прописують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там було купа місця для парковки далі по дорозі, буквально через 10 метрів. Але ж ні - де приперло, там і став.

агов, панове, а таку можливість уже ніхто не припускає зовсім? давайте будемо трішки добрішими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saddy, припускаю, але не на цій ділянці проспекту. За моєї пам'яті не було жодного разу, щоб була проблема з парковкою на ділянці від Шопена до ВДУ. Завжди є місце, щоб авто поставити паралельно бровці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Saddy

Так ми і не злі зовсім, я просто бачив як він заїжджав туди, при наявності купи вільного місця на 10-15 метрів попереду......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

припускаю, але не на цій ділянці проспекту. За моєї пам'яті не було жодного разу, щоб була проблема з парковкою на ділянці від Шопена до ВДУ. Завжди є місце, щоб авто поставити паралельно бровці
А пункт про парковку далі як 10м від заїзду відмінили?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

припускаю, але не на цій ділянці проспекту. За моєї пам'яті не було жодного разу, щоб була проблема з парковкою на ділянці від Шопена до ВДУ. Завжди є місце, щоб авто поставити паралельно бровці
А пункт про парковку далі як 10м від заїзду відмінили?

+1.

Але там немає по суті куди заїжджати. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але там немає по суті куди заїжджати.
Покищо там в заїзді гінделик, але ж це не означає що заїзду немає ;) надіюсь колись гінделик знесуть, бо з Шопена заїзд у той двір дуже не зручний і вузький.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але там немає по суті куди заїжджати.
Покищо там в заїзді гінделик, але ж це не означає що заїзду немає ;) надіюсь колись гінделик знесуть, бо з Шопена заїзд у той двір дуже не зручний і вузький.

Знесуть тільки тоді коли замість укрсиббанку буде суд. )
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні був свідком не так по суті невмілого паркування, як безграмотного і бидлуватого виїзду із парковки одного водія. Доречі 99% що це ще й був один з Борди (може признається, а якщо ще раз помічу, то і напишу сам його нік).

Ситуація наступна. Від ЦУМу рухався в сторону готелю Україна, а саме прямував на суму парковку готелю.

А між парковкою готелю і дорогою, багато автівок паркуються на тротурарі (саме та ділянка де ще й водії полюбляють сигналити пішоходам які мішають водіям їздити по тротуару )). Так вот, доїжджаючи до заїзду до готелю, увікнувши "правий поворот" - паралельно по тротуару їде в сторону виїзду жигулик, зелений, 7ка здається, і не зважаючи на мій маневр і та пріорітетність, він тупо навскоси виїжджає на дорогу з тротуару, не зважаючи на мене. На мій звуковий сигнал - водій неалекватно зреагував, почав, судячи по його обличчу, матюкатись на весь салог свого ВАЗика, а вкінці щей ФАК показав )))) Ця ситуація з однієї сторони показала безграмотність і абсолютну неповагу до інших учасників руху, а з другої сторони підняла настрій, коли я побачив вираз обличчя водія, не міг стриматись від сміху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не бачу кримінала.

Ну заіхала людина на пів метра на тротуар, вам же є більш ніж три метри тротуару.

А як тоді на тротуарі всі стоять біля правекса та привата на пр. Волі?

Окрім того, що така парковка суперечить ПДР варто враховувати, що бруківка тротуарів не розрахована на навантаження, що створює авто, зі всіма витікаючими з відсіля наслідками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бидло заблокувало в'їзд в двір. На включення його сигналки через легкі удари по колесу гуру парковки до свого Лохана так і не вийшов. Прийшлось попередити!

zrN4h.jpg

CNlr.jpg

  • +1 3
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...