Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

не блондинко, а Дебіленко Невмійченко Паркуванко.

Скорше Хведот Петровічь Прокуроров (Тойота ж !,,)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня целый день стоит белый мерс 5145 или наоборот - не помню, на ул.Зои Космодемьянской, метров 50 перед пересечением с Ровенской.....блин, тягучка с самого утра....

Фото к сожалению на ходу не получалось сделать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні їхав від Слона до басейна 26 школи, в дворах одна колія, бус мерс навпроти, не розїхатись, я моргнув водію мол пропускаю, заскочив на бордюр, той кадр проїжджає вперед перд мною зупиняється, виходить і йде. Я чуть слиною не вдавився. Кричу ти що робиш, нєхороший чоловєк? А він мені я тут живу. А я йому- а якже ж мені проїхати, раз ти на єдиній колії стоїш, а він мені - як хочеш, і вин не винний що на парковці багато снігу і йому немає як припаркуватися, об'їжджай інщими дворами. Але пригрозивши йому, все ж його "посунув" і проїхав далі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня целый день стоит белый мерс 5145 или наоборот - не помню, на ул.Зои Космодемьянской, метров 50 перед пересечением с Ровенской.....блин, тягучка с самого утра....

Фото к сожалению на ходу не получалось сделать...

теж проїзжав там вчора, був в машині сам, але матюкався вголос. на такій вулиці перекрити рух - то треба мізків зовсім не мати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там Там авто дружини одного з наших ,,не бідних,, підприємців котрі живуть за принципом ,,як зараз душа співає,,

post-16161-0-81745400-1356778023_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Тааааа, фігня. Там ще метр для маньовра є. Нічо страшного.

Але колеса спустити тре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тааааа, фігня. Там ще метр для маньовра є. Нічо страшного.

Але колеса спустити тре.

Навіщо колеса спускати, як на мене, це спєцом так поставили синю 9-ку, щоб той на світлій не паркував так більше (на газоні тобто). Молодца!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тааааа, фігня. Там ще метр для маньовра є. Нічо страшного.

Але колеса спустити тре.

Навіщо колеса спускати, як на мене, це спєцом так поставили синю 9-ку, щоб той на світлій не паркував так більше (на газоні тобто). Молодца!

Так там таки два мудака. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тааааа, фігня. Там ще метр для маньовра є. Нічо страшного.

Але колеса спустити тре.

Навіщо колеса спускати, як на мене, це спєцом так поставили синю 9-ку, щоб той на світлій не паркував так більше (на газоні тобто). Молодца!

Так там таки два мудака. :)

По чому видно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обидва неправильно припаркувались: один - на умовному газоні, інший - підпер. :) Між іншим - а це вони обидва по тротуару їздять, нє? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось по вигляду того газону можна сказати, що він для парковки і призначений :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

xxx: недавно только читал про соц.сети в авто и вот смотрю новости про автосалон в Детройте, где представили новый Infinity Q50, с интегрированными соц.сетями...

xxx: "50 человек считают, что ты паркуешься, как мудак"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

власник кинув Х5 на Київському майдані, тролейбус не зміг об'їхати перешкоду - злетіли "роги", водій наступного тролейбуса намагається допомогти їх закріпити, виліз на дах

2a6bce714e1e.jpg

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бажано щоб номери "хєроя" (а може "хероїні") з "Хи-П"ятої" було засвічено

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Параллельная парковка - это когда ты удачно припарковался и тебе совершенно параллельно, куда встанут остальные

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Передаю привіт цьому мудаку, через якого довелося обходити по дорозі і ледь не втрапити під колеса. Ск... post-6070-0-33370800-1360095582_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

власник кинув Х5 на Київському майдані, тролейбус не зміг об'їхати перешкоду - злетіли "роги", водій наступного тролейбуса намагається допомогти їх закріпити, виліз на дах

2a6bce714e1e.jpg

Бл* таких модних треба на абордаж брати. Але як завжди, знайдеться куча свідків....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Передаю привіт цьому мудаку, через якого довелося обходити по дорозі і ледь не втрапити під колеса. Ск... post-6070-0-33370800-1360095582_thumb.jp

Шановні!!! Робіть фото так, щоб було видно реєстраційні номери...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...