Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Перехід там десь з листопада (намалювали зебру, яка вже майже стерлась), а знаки встановили в грудні

 

WP_20161221_12_55_30_Pro.jpg

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, yura-patriot сказано:

Пасани, скажіть адекватно, хто там їздюхає) є там бл@ть зупинка чи перехід???? чи чьо  ви там навидумували.

 

там є перехід (неосвітлений), потім зупинка, а потім ще один перехід, але освітлений. і все це знаходиться занадто близько одне до одного. коротше, масло-масляне.
 

Показати прихований контент  

Untitled.jpg

Hide  
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
On 25.08.2016 at 13:13, lanima сказано:

Народ, будьте дружелюбніші. Можливо людина дійсно не вміє паркуватися. Можливо вона вперше чи вдруге самостійно машиною виїхала.Пару місяців тому я ставала точнісінько так само))) бо здати взад для мене було справжньою катастрофою)). І між вибором що обізвуть дурепою( було пару раз) чи влупити з розгону чужу машину, я завжди вибирала перше.

 

lanima важливу тему підняла. Чимало випадків такої парковки лише через те, що людей не навчили правильно паркуватися. Навіть в голови не заклали, що так добре, а так ні в якому разі не можна робити. Відпрацьовувати навики паралельної, перпендикулярної, під кутом парковки доводиться самостійно.

Добре, що сучасні автомобілі вміють це робити краще за величезну кількість водіїв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18.01.2017 at 17:39, tolik79 сказал:

там є перехід (неосвітлений), потім зупинка, а потім ще один перехід, але освітлений. і все це знаходиться занадто близько одне до одного. коротше, масло-масляне.

Якраз не "масло-масляне" Перехід зроблений для батьків з дітьми, часто хворими, які йдуть на маршрутку, раніше просто перебігали, а тепер по переходу.

так що все ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 2/5/2017 at 12:21, Marshall сказано:

на сухомлинсього, чим далі тим більше мудаків

 

+1, фоткав, бо був в з коляскою, а так там кожен день таке

DSC_1076.JPG

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

часто їжджу по кругу відродження - рівненська - волі - винниченка - 5 школа - загс (робота в мене така)))) ), так на маршруті 50% мудакуів паркуються як на стоянках так і де попало, через це хоч і невеликі але затори в місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Itzamna сказал:

Ночная парковка "замечательного соседа"

Таких "унікумів" тьма, і з кожним роком їх все більше з геометричною прогресією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, vaz75 сказал:

Таких "унікумів" тьма, і з кожним роком їх все більше з геометричною прогресією.

кількість машин також зростає і дуже швидко... натомість кількість мість для парковки все меньше і меньше.

 

11 час назад, vaz75 сказал:

Таких "унікумів

Персональне запитання: є авто? проживаєте в часному будинку чи багато поверхівка? на приклад 33квартал, 9поверхівка, 2підїзда, 72квартири, місця для парковки біля будику( без заїзду на бодюр) лише на 7машин Як поступать таким "умнікам"? кількість парковок поблизу капець обмежена (під мостом, поруч з мостом, там-там , поблизу 26школи, олімпія, біля літака, напроти дракона...) куда найкраще поставити машину якщо ви проживаєте наприклад поруч з гостинцем, та можете повернутись з роботи біля опівночі, через що не невзмозі користуватись громадским транспортом... ? так можливо замість висловлювання власних думок, краще зернутись в міську раду та запропонувати як змінити інфраструктуру міста?

 

В 13.02.2017 at 14:48, d.u.a.l сказал:

Я особисто таким розумникам викручую дзеркала для початку, поки ніби доходить

  а на мою думку таким "Я особисто... викручую дзеркала" потрібно надавати по вухам. це схоже на проходящого пса сцикнув на колесо і пішов далі...а наприклад залишити свій номер із скаргами слабо щоб власник вам зателефонував?   якщо авто погано припарковане (можливо із заїздом на тротуар) це некритично, його можна обійти з пакетами речами чи диттячою коляскою, а якщо воно погано припарковане і заважає проїзду? вдруг вам чи близьким стало зле і ви викликаєте швидку, а вона невзмозі проїхати через перепону на дорозі за то може швиденько біжати по тротуару метрів так з 200-300 ви були б раді? так з двох зол потрібно вибирати меньше!

  • +1 2
  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Dtox сказал:

Персональне запитання: є авто? проживаєте в часному будинку чи багато поверхівка? на приклад 33квартал, 9поверхівка, 2підїзда, 72квартири, місця для парковки біля будику( без заїзду на бодюр) лише на 7машин Як поступать таким "умнікам"? кількість парковок поблизу капець обмежена (під мостом, поруч з мостом, там-там , поблизу 26школи, олімпія, біля літака, напроти дракона...) куда найкраще поставити машину якщо ви проживаєте наприклад поруч з гостинцем, та можете повернутись з роботи біля опівночі, через що не невзмозі користуватись громадским транспортом... ? так можливо замість висловлювання власних думок, краще зернутись в міську раду та запропонувати як змінити інфраструктуру міста?

 

Відповідаю: є, багатоповерхівка, 33 кв, стоїть в дворі (не на тротуарі). Коли немає місця, ставлю поза двором, але ніколи на газоні, тротуарі, ніколи за 17 років водійського стажу.

Тепер тобі персональне питання. Чому я, як пішохід з дитиною за руку, чи з дитячим візком, повинен впиратися в твоє авто, яке стоїть на тротуарі? А? Я маю думати, де ти маєш ставити своє авто? Чому ти, коли купив авто не подумав, де ти будеш ставити його? Чому ти  не купив гаража? Чому не забронював місце на стоянці? Чому ти, знаючи проблему біля свого будинку, не зібрав сусідів, не створив группу, не подумали як і де організувати стоянку, не пішов до депутата\мерії не запитав\створив петицію. Ти зробив як всі, просто - вирішив свою проблему за рахунок інших - пішоходів.

А тепер поміркуй. Я твій сусід і купив фуру з причепом і вирішив питання як і ти? Що про мене подумаєш? Ага?

Я позавчора йшов з родиною увечері в Базилік. Про себе матюкався н-разів, мусив йти по болоту, калюжам, тримаючи дитину на руках, бо всюди, на сухих чистих тротуарах стоїть чийсь металолом. Теж саме бачу на тротуарах на підходах до 26-ї школи, коли діти мусять тікати з дороги від авто, бо їм немає як пройти.

Тепер превінтивно для Саважа і ко, які зарах налетять, чому я не йду, не пишу і т.д. Коли я купував квартиру,  одне з пунктів при виборі було стоянка перед будинком, і я, переплативши за це, купив, і проблем з парковкою особливих не маю. А щодо паркування в інших місцях, то знайти місце трошки далі і пройтися для мене не є проблемою, місця (не на тротуарах, газонах) завжди знаходжу.

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, d.u.a.l сказал:

А може нефіг купувати авто, якщо не маєш де його ставити? Бидло завжди собі виправдання знайде. А за дзеркала - хай скажуть спасибі, що я їм колеса не спускаю, бо то наступний з методів впливу. Чому я та решта людей повинні обходити таких мчудаків по болоту, бо він, бідненький, має гроші лише на машину, а на гараж - ні? Або з гаража зайвий кілометр тяжко дупу пронести? Ще перед тим, як купити своє авто, я купив гараж. А ти й далі шукай виправдання для своїх мудацьких вчинків.

На тротуарі ніколи ме ставлю машину але мудацьким вчинком рахую виламування дзеркал. Опускаєшся до рівня таких парковщиків, а то і нижче. І більш за все той парковщик сприйме це як хулігансткий жест і паркуватиметься так далі. Записку на лобовому краще лиши з такою погрозою..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Такер сказано:

На тротуарі ніколи ме ставлю машину але мудацьким вчинком рахую виламування дзеркал. Опускаєшся до рівня таких парковщиків, а то і нижче. І більш за все той парковщик сприйме це як хулігансткий жест і паркуватиметься так далі. Записку на лобовому краще лиши з такою погрозою..

 

записка на них не вплине, а от виламане дзеркала ще й як

їх парковка на тротуарі - теж хуліганство

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, d.u.a.l сказал:

 

А може нефіг купувати авто, якщо не маєш де його ставити?

 

а може неварто підбирати авто під брелок?

 

14 часа назад, d.u.a.l сказал:

Бидло завжди собі виправдання знайде.

я сподіваюсь чо ця фраза небула направленна комусь конкретно...  тому що я не шукав собі виправдення або знайомим...

 

14 часа назад, d.u.a.l сказал:

А за дзеркала - хай скажуть спасибі, що я їм колеса не спускаю,

 знаїш герой в ночі, а підійди в день до порт сіті знайди каєна чи х5... рвани на собі тельняшку і скрути дзеркала чи спусти колеса... так напевно тобі руки запхають туди звідки ноги ростуть...

 

14 часа назад, d.u.a.l сказал:

Чому я та решта людей повинні обходити таких мчудаків по болоту, бо він, бідненький, має гроші лише на машину, а на гараж - ні?

 якщо я поставив машину нормально на парковку, а сусід заїхав двома колесами на тротуар, вирішивши прогулятися з дівчиною в магазин  та побачивши таку картину як мені поступити? обійти адже я не лінивий, а також я водій... чи поступити як гумовий виріб зламати зеркала, поспускати колеса, пройтись ключами по фарбі...

 

14 часа назад, d.u.a.l сказал:

виправдання для своїх мудацьких вчинків.

  перед тим як мене звинувачувати потрібно щось довести

 а для тебе щиро від всієї душі бажаю семеро таких сусідів як ти, щоб кожен день почерзі тобі складали дзеркала та  спускали колеса... цеж напевно класно правда?

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Itzamna сказал:

Як хватало місця з газоном так хватає і без нього. І ще 1 виділення з мусором, який засирає гандони що паркуються на газоні

декількома постами вище рекомендували всім водіям купляти гаражи, так якщо наприклад поставити мінімум два таких гаража то можна попередити заїзд таких мудаків в болото, але ж є і інша сторона медалі що всі алканафти будуть ходити спорожнятись, та там також буде утворюватись смітник, та діти туди будуть лізти:( 

 

9 часов назад, Itzamna сказал:

паркується на (наголошую) власноруч зроблені додаткові паркомісця  на тупіках (зроблені для себе, сусіди їх не займають, чужим хватає місця без них), йому мішають дерева на подвірї, бо через їхню крону не видно як гуляє дитина, вцепило відеонагляд, щоб слідкувати за своїм авто, дитиною (мабуть).  Вирок - звичайнісінький дибіл. Одного такого сусіда зігнав, спочатку словами, потім погрозами, не дійшло - фото в темі де він зрізав гілля з приватого дерева, бо - там де він припаркувався на той час, те гілля царапало йому кришу.

Нічне паркування в дворі і його розрулювання - був свідком, навіть фоткав - записки з номерами дозвону і ранкові переставляшки

я читав той пост просто один неадекватний попався і що всіх під одну косу? ось дивись ти пишеш про 20-50 паркувальників щодня і що всі такі редискі що паркують авто біля дому? 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20170225_142237.thumb.jpg.fdb5fa95b304fcc507f5ab991d5753e8.jpg

Із за того, що тойоту швирнули впоперек прийшлося тягнути пакети фіг зна звідки...перепочив-сфотографував)

P.S.  коли шукав місце біля неї було зайнято.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Itzamna сказал:

на сухій асфальт, що мусиш йти або калюжою або газоном

незнаю чим вони мотивують свої вчинки, бояться вологості в салоні? Просто в нас в дворі все проходить без сварок, водії заїзджають на бордюр  та прицьому складують дзеркала аби був нормальний проїзд,щоб могла заїхать швидка, сміттєзбирач , або таксі... двір є прохідним тому і люди часто ходять,та все проходить нормально, а декількома постами вище,.. всі хто паркуються біля дому ті нехароші люди... а фіг там срати нада на тих людей які паркуються  дійсно як дибіли і де попало, чи це перехід ,чи поворот , чи кільце,( був свідком чувак став біля стадіона на кільці і почав розмовляти по телефону...)  а чому люди хочуть паркувать авто поблище до дому, можливо не у всіх є гроші на гараж, можливо хтось приїхав в гості... в наш час досить багато крадіжок тому можливо мінімальний догляд з вікна вбереже ваші ціності? 

в мене в дворі авто простояло два дні відчиненим (повертався з роботи пізно втомленим забрав речі та незачинив авто) і все було на місці, а поставив би його  десь на парковку біля магазину чи і шому дворі хто зна як воно могло бути...

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Dtox сказано:

незнаю чим вони мотивують свої вчинки, бояться вологості в салоні? Просто в нас в дворі все проходить без сварок, водії заїзджають на бордюр  та прицьому складують дзеркала аби був нормальний проїзд,щоб могла заїхать швидка, сміттєзбирач , або таксі... двір є прохідним тому і люди часто ходять,та все проходить нормально, а декількома постами вище,.. всі хто паркуються біля дому ті нехароші люди... а фіг там срати нада на тих людей які паркуються  дійсно як дибіли і де попало, чи це перехід ,чи поворот , чи кільце,( був свідком чувак став біля стадіона на кільці і почав розмовляти по телефону...)  а чому люди хочуть паркувать авто поблище до дому, можливо не у всіх є гроші на гараж, можливо хтось приїхав в гості... в наш час досить багато крадіжок тому можливо мінімальний догляд з вікна вбереже ваші ціності? 

в мене в дворі авто простояло два дні відчиненим (повертався з роботи пізно втомленим забрав речі та незачинив авто) і все було на місці, а поставив би його  десь на парковку біля магазину чи і шому дворі хто зна як воно могло бути...

тобто на машину гроші є, а 200грн на парковку з охороною немає?  Чому я можу пройтись 10хв до машини на парковці а ви ні?
Питання риторичне. Я і сам знаю відповідь.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 minutes ago, Dima4s said:

тобто на машину гроші є, а 200грн на парковку з охороною немає?

І буває ж таке, що ціна за 10 років не зростає. Я 200 платив ще в 2007 за легальну стоянку.

Просто подумалось, якщо 4 охоронці працюють в режимі доба через три, і в них мінімалка 3200 + ЄСВ, то скільки машинок по 200 грн. потрібно паркувати, щоб відбити лише зарплату охороні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, LaMeRiLKiN сказал:

Фото з ФБ:

Ото була тема "Україна, самокритика", там я робив фотки цього ж газону, як люди по цьому ж газоні навпростець не по сухому чистому тротуару, а по болоту по свіже вирослій посіяній травичці, як "стадо", походили. Тепер вони на авто пересіли. Пєчаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я коли писав пости я мав на увазі невеликі заїзди на тротуар чи газон для збереження прозїду, а тут реально трактористи...:0139:

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...