Перейти до змісту

Я не умею парковаться ;)


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

On 11.05.2016 at 22:31, Trrrrr сказано:

Стояли як мінімум 20 хвилин

і що?

Цитувати

3. РУХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ІЗ СПЕЦІАЛЬНИМИ СИГНАЛАМИ

3.1. Водії оперативних транспортних засобів, виконуючи невідкладне службове завдання, можуть відступати від вимог розділів 8 (крім сигналів регулювальника), 10-18, 26, 27 та пункту 28.1 цих Правил за умови увімкнення проблискового маячка синього або червоного кольору і спеціального звукового сигналу та забезпечення безпеки дорожнього руху. За відсутності необхідності додаткового привертання уваги учасників дорожнього руху спеціальний звуковий сигнал може бути вимкнений.

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11.05.2016 at 12:19, voldf сказано:

там так тількі з ранку коли дітей в 4 гімназію батьки привозять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неправда - фото роблене після 19 вечора (гуляв з дитиною) - син питав чи так можна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, romarker сказал:

Припаркувався в дворі на Кравчука, 46.

 

Нагадало як в нас паркуються на ніч. Моє авто оточили))).

IMG_20160414_032247_1460626632536.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.05.2016 at 12:20, jack74 сказал:

виконуючи невідкладне службове завдання

Невідкладне завдання 20 хв дроч.. стояти раком на зупинці і заважати руху громадського транспорту? Там через 30 метрів велика парковка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нехай побуде тут, може хтось з водіїв лишній раз не буде смикати долю за яйці...

Цитувати

З 1 червня в Україні розпочинає працювати система автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху.

Від сьогодні камери автофіксації будуть контролювати 7 найпоширеніших видів порушень правил дорожнього руху, серед яких:

— Перевищення швидкості руху;

— Проїзд на заборонний сигнал світлофора;

— Порушення правил зупинки і стоянки;

— Порушення заборони рухатися тротуарами чи пішохідними доріжками;

— Порушення правил руху по смугах громадського транспорту;

— Порушення правил руху через залізничні переїзди;

— Виїзд на смугу зустрічного руху.


 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Deemon , в нас в Луцьку вже є

 

34 минуты назад, Deemon сказал:

система автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху

 

?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
On 01.06.2016 at 21:43, Alexander Lucky:) сказано:

@Deemon , в нас в Луцьку вже є

 

 

?

За 6 часов тестового режима всего на 3 камерах видеофиксации было зафиксировано нарушений на 3 миллиона гривен

 

http://censor.net.ua/photo_news/395929/za_6_chasov_testovogo_rejima_vsego_na_3_kamerah_videofiksatsii_bylo_zafiksirovano_narusheniyi_na_3_milliona

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Показать содержимое  
Добрий Вечір Форумчанам - невелика підбірка ( без систематизації)Показать содержимое
P60523-170334.jpg
P60608-111718.jpgP60608-111701.jpgP60430-133746.jpgP60430-133754.jpgP60521-185711.jpgP60521-185725.jpgP60523-170321.jpgP60709-095940.jpgP60608-111726.jpg
 
Hide  
 

Добрий Вечір Форумчанам - невелика підбірка ( без систематизації)Показать содержимое

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один герой нашого двору на Кравчука. Місця вдосталь спереду і позаду, але по центру саме воно!!! 

Ще й вилазив з авто через кущі :)

Цікаво чи двері вже хтось поцарапав ???

20160720_213725.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"автоледі",  мало не наїхала на мене коли йшов по тротуару. на моє зайваження мовчки глянула на мене...і пішла в порт сіті

DSC_0339.JPG

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Volyniaka сказано:

Біля "Велмарту" на Ветеранів

Якогось разу їх там ціла колєйка організувалася.  Штук 3-4. І всі так припарковані.

А шо - "дуракам закон не писан!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Marshall сказал:

"автоледі",  мало не наїхала на мене коли йшов по тротуару. на моє зайваження мовчки глянула на мене...і пішла в порт сіті

Я не розумію, чи то в людей сидів якийсь генетичний вірус, який тільки декілька останніх років почав діяти, зжираючи останні крихти здорового глузду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Zheny@ сказал:

Якогось разу їх там ціла колєйка організувалася.  Штук 3-4. І всі так припарковані.

А шо - "дуракам закон не писан!"

То такий протест, як казав один автоандон, я народився вільним, і заганяти себе в вузький свод якихось там правил я не дозволю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, vaz75 сказано:

Я не розумію, чи то в людей сидів якийсь генетичний вірус, який тільки декілька останніх років почав діяти, зжираючи останні крихти здорового глузду?

Мені здається, що то не вірус, а просто ставлення до оточуючих. Всім на все наплювати окрім себе. Як на мене це наслідки виховання, або ще чогось...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Zheny@ сказано:

Якогось разу їх там ціла колєйка організувалася.  Штук 3-4. І всі так припарковані.

А шо - "дуракам закон не писан!"

А він нічого не порушив, ПДД дозволяє на парковках перетинати ці полоси. Друге діло що став не по-людськи. Але якщо пекло сонце і там був холодок то я його розумію.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...