Перейти до змісту

Металочерепиця. Яку? Де?


Soprano

Рекомендовані повідомлення

Хочу перекрити дах батьківської хати. Робити надумав і металочерепиці. Доски і вся супутна потрібна дерев'яна продукція присутня.

Потрібно обрати і купити металочерепицю на, приблизно, 200кв.м і всі супутні матеріали (плівка, шурупи і.... ще що там потрібно?) ) і перекрити. 

Звідси в мене випливають питання:

- яку металочерепицю порадите (виробник, товщина і тд...)

- де її купувати і яка найактуальніша ціна\якість ?

- яка, на данний час, вартість таких робіт? Зняти старий шифер, і постелити нову металочерепицю. Розумію, що завжди випливають додаткові проблеми і роботи, прошу надати приблизну вартість за таку роботу.

 

Буду дуже вдячний з поради і любі вискаування(нещодавні приклади робіт, тощо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По металочерепиці рекомендую звернутись до @kroha ("Світ сайдингу", тюлькін флот).

Любе-рябе. Розкажуть, покажуть, порекомендують. 200 квадратів солідний об'єм, можуть ще й знижку дати гарну.

Сам брав в них минулої осені >200 квадратів. Брав польський Алцелор... Поміряли і привезли швидко.

Задоволений повністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Soprano сказал:

Хочу перекрити дах батьківської хати. Робити надумав і металочерепиці. Доски і вся супутна потрібна дерев'яна продукція присутня.

Потрібно обрати і купити металочерепицю на, приблизно, 200кв.м і всі супутні матеріали (плівка, шурупи і.... ще що там потрібно?) ) і перекрити. 

Звідси в мене випливають питання:

- яку металочерепицю порадите (виробник, товщина і тд...)

- де її купувати і яка найактуальніша ціна\якість ?

- яка, на данний час, вартість таких робіт? Зняти старий шифер, і постелити нову металочерепицю. Розумію, що завжди випливають додаткові проблеми і роботи, прошу надати приблизну вартість за таку роботу.

 

Буду дуже вдячний з поради і любі вискаування(нещодавні приклади робіт, тощо)

 

що раджу вам я : починати вибір з Арцелору(польського чи німецького) . Чому? Цей варіант -золота серединка : вміст цинку 225 гр/кв м (важливіший момент ,ніж товщина ,але зазвичай цим пунктом ніхто не цікавиться )

товщина 0.5 -матове покриття при замірі в плюсі, глянцеве в мінусі

зверніть увагу! деякі заводи завозять Арцелор в 0.45 товщині,і так як мат йде в плюсі при замірах вона 0.47,0.48 а дехто продає дешевше і як 0.5!

 

далі є варіанти дорожчі та дешевші за Арцелор 

наприклад Тісен Круп ,німецький метал

не просто цинк +магній ,275 гр/кв м 

товщина 0.47 ,але на дотик він здається грубшим за Арцелор

і дещо по вищій ціні 

 

є метал Арцелор французький кварц,вміст цинку 275 гр/кв м 

 

можна розглянути металочерепиці Рукі якщо хочеться щось із преміум - якість на висоті,як і вартість 

є офіційна гарантія,різні типи покриття -вміст цинку теж 275 гр/кв м 

 

металочерепиця Прушинські-той же польський чи німецький Арцелор,тільки з гарантією на 10 років і в ціні плюс десь гривень 15 на квадраті 

 

якщо дивитися з дешевших металів,то батькам на хату я розглядала б лише словацький US Steel (лише мат,глянець у них дуже схильний до подряпин)

0.45 товщина ,вміст цинку 160 чи 180 гр/кв м -і відповідає заявленому ! 

 

бо вам ще можуть пропонувати "корейський",китайський метали -по ним ситуація наступна

якщо метал дійсно корейський і з вмістом цинку 200 гр/кв м - то коштує практично так само,як Арцелор

а той,що дешевий - то може бути і не зовсім корейським

у китайців ситуація наступна -заявляють один вміст цинку,а приіхати бухта може абсолютно з іншим

ніхто то не контролює,бо і так поставки металу не стабільні 

тому такі метали можна розглядати хіба для вредної тещі,щоб років через 10 знову дах перекривала)

 

по цінам нічого не пишу- деякі заводи обіцяють з понеділка подорожчання Арцелору

також ціна залежить від форми металочерепиці 

тому про ціни краще говорити коли вже подивилися і щось сподобалося

 

щодо вартості роботи

знаю хороших майстрів,можу порекомендувати - і у них розпитаєте ціни

як показало життя,хороші спеціалісти самі на себе працюють

ті бригади,що працюють на фірми-продажників зазвичай дають не найкращу якість

 

а взагалі металочерепицями у нас завідує Олексій,він вам може надати більш кваліфіковану інформацію

я знаю лише загальні речі

будуть питання-пишіть

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ще дам одну рекомендацію від себе,хоч ви і не питали ) 

зазвичай коли перекривають/накривають дах -наступний пункт :підшива та водостічні системи

на підшивк беруть в металопрофіль,і софіт -що кому до душі та по кишені

я хотіла би зупинитися на водостоках

на ринку представлені пластикові та металеві

металеві,якщо вони виготовлені на заводі-хороші,але рази в 2 дорожчі за пвх

пластикові є не дуже гарної якості,є хороші

але є ще такий сегмент як металеві безшовні 

чим вони зручні для клієнта? 

приіхали до вас ,на місці вигнули і вчепили -монтаж уже включений в ціну за погонаж

але ,іх виготовляють з того металу,що й металочерепицю! 

на заводах при виготовлені водостічних систем використовується зовсім інша марка сталі!

+ часто ці безшовні ринви дірявлять в різних місцях саморізами ,з часом там можуть виникати нюанси

хоча,якщо захочете саме такі-теж порекомендую спеціаліста який робить іх принаймні гарними!

хомут на трубу вішає спеціальний,а не з полоски металу і тд 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж вклинюсь, а шо є найдешевше? Яка ціна? Розміри листів будуть якісь готові, "стандартні", чи можна буде вказувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, jack74 сказал:

теж вклинюсь, а шо є найдешевше? Яка ціна? Розміри листів будуть якісь готові, "стандартні", чи можна буде вказувати?

 

ширина завжди стандартна

висота під ваш розмір

хоча якщо це металочерепиця - то деякі розміри є невиконуємі

найдешевша металочерепиця від 113 грн за квадрат приблизно

профіль від 102 грн

це кольорові,цинк дешевший

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, Soprano сказано:

- яку металочерепицю порадите (виробник, товщина і тд...) 

- де її купувати і яка найактуальніша ціна\якість ?

такі питання і теми, тільки притягують до себе  «манагеров»

бо що може сказати звичайний споживач з чим порівняти які висновки зробити

покрівля металлочирепицею це як перше кохання в кожного воно було одне і в кожного різне:)

Ну ось я скажу на прикладі себе, купляв собі ще в 2013році  Ruukki Monterrey Polyester

одні говорять гроші на вітер, переплата за бренд інші супер вибір, воно з роками окупиться

не знаю лежить п'ятий рік політ нормальний, але і поруч стоять будинки накриті відвертим Китаєм і теж все нормально

тому такі поради як моя чи подібні інші ясності не приносять, так що всеодно вибір за вами.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сама краща німецька, далі польська, словак, турок

180 грн. за м2 - входить демонтаж і монтаж

Підшива 100 грн. за м.п

Водозливи 80 грн. за м.п.

Риштування 30 грн. за за м2

Матеріали прораховуємо, купуємо, доставляємо та монтуємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, fotlav сказал:

такі питання і теми, тільки притягують до себе  «манагеров»

бо що може сказати звичайний споживач з чим порівняти які висновки зробити

покрівля металлочирепицею це як перше кохання в кожного воно було одне і в кожного різне:)

Ну ось я скажу на прикладі себе, купляв собі ще в 2013році  Ruukki Monterrey Polyester

одні говорять гроші на вітер, переплата за бренд інші супер вибір, воно з роками окупиться

не знаю лежить п'ятий рік політ нормальний, але і поруч стоять будинки накриті відвертим Китаєм і теж все нормально

тому такі поради як моя чи подібні інші ясності не приносять, так що всеодно вибір за вами.

 

як мінімум, у вашій черепиці більше цинку -а значить прослужить довше 

китайці ,ми так прикидували,служитимуть біля 10 років

от десь в 2024 році відпишіться нам,як веде себе металочерепиця у вас і сусіда)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, Aleksandr88 сказал:

Сама краща німецька, далі польська, словак, турок

180 грн. за м2 - входить демонтаж і монтаж

Підшива 100 грн. за м.п

Водозливи 80 грн. за м.п.

Риштування 30 грн. за за м2

Матеріали прораховуємо, купуємо, доставляємо та монтуємо.

а чим німецька краща за польську?

бо в закупці на пару центів дорожче? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання щодо кольору металочерепиці,можна обрати будьякий чи тільки з того ,що зараз в моді.Конкретно цікавить синя,але зараз нею ніхто не криє,зазвичай червона,коричнева,темно зелена,принаймі в мене в селі на новобудовах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, wasistdas сказал:

Питання щодо кольору металочерепиці,можна обрати будьякий чи тільки з того ,що зараз в моді.Конкретно цікавить синя,але зараз нею ніхто не криє,зазвичай червона,коричнева,темно зелена,принаймі в мене в селі на новобудовах.

будь -який з тих,що поставляються в Україну

синій колір є,можливо одна з причин -чому нею не криють:синя криша не по феншую ) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Чи можливо максимально приблизно порахувати площу металочерепиці,знаючи периметр будинку і тип даху? Можливо є якась формула,щоб вирахувати висоту "конька",а звідти і площу даху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, wasistdas сказано:

Чи можливо максимально приблизно порахувати площу металочерепиці,знаючи периметр будинку і тип даху? Можливо є якась формула,щоб вирахувати висоту "конька",а звідти і площу даху.

висоту до конька найпростішe поміряти мабуть.

якщо цe нeможливо з якихось причин, то можна по кількості рядів шифeру прикинути. висота одной шифeрини 170см. мінус заклад, 160см. далі маємо трикутник і дві відомі сторони. трeтю, тобто висоту до конька, знайти нe важко.

алe по суті нe трeба)

бо приблизно по шифeринах вжe маємо довжину по крокві. 

моживо хтось підкажe довжину стандартних листів бляхи і мeншого шифeру, я нe памятаю точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, wasistdas сказано:

Чи можливо максимально приблизно порахувати площу металочерепиці,знаючи периметр будинку і тип даху? Можливо є якась формула,щоб вирахувати висоту "конька",а звідти і площу даху.

Це все буде дуууже приблизно, найточніше - це поміряти коли побита обрешітка.

 

19 хвилин тому, lanima сказано:

моживо хтось підкажe довжину стандартних листів бляхи

Стандартної бляхи по довжині немає. По ширині ~1,1-1,2м залежно від хвилі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наразі зроблено стіни і залитий армопояс і все. Тоді зрозуміло,поставляться крокви,побються лати,обрешітка і лиш тоді буду думати про кількість черепиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.zhitov.ru/uk/roof2/  Можна порахувати тут. Знаючи кут нахилу криші , довжину звісів, висоту фронтонів. 

Якщо є час та бажання - знаючи розміри коробки ,  звісів криши, довжину крокв -  можна змоделювати та вирахувати повністю все в Goggle Sketchup - від кількості обрешітки, дошок,  крокв, листів металочерепеці з точністю до сантиметрів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Yuriy_t сказано:

http://www.zhitov.ru/uk/roof2/  Можна порахувати тут. Знаючи кут нахилу криші , довжину звісів, висоту фронтонів. 

Якщо є час та бажання - знаючи розміри коробки ,  звісів криши, довжину крокв -  можна змоделювати та вирахувати повністю все в Goggle Sketchup - від кількості обрешітки, дошок,  крокв, листів металочерепеці з точністю до сантиметрів

Можна, але прийдуть майстри і всі ваші вираховування до сантиметра полетять в туди, куди летять надії на світле майбутнє.

Бо вирахувати то одне, а зробити це зовсім інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, TARAS96 сказано:

Можна, але прийдуть майстри і всі ваші вираховування до сантиметра полетять в туди, куди летять надії на світле майбутнє.

Бо вирахувати то одне, а зробити це зовсім інше.

в точку. а якщо щe старші. які думають, що вони кращe знають, що вам трeба. тільки стій над душою і дивися. 

згадався випадок, який мій дідусь покійний розказував.

будував він хату, наладив всe дeрeво, дeрeвяна хата мала бути. прийшли майстрі збирати. дідусь поіхав на роботу. поки він на роботі, майстрі рішили, що то зависока хата будe. хазяін молодий, нічого нe розуміє.і обпиляли всі стовпи по висоті на 50см. і замість до 3м в нас в будинку стeля лeдвe 2.5вийшла. при вeликих площeю кімнатах. 

тeпeр, як тільки мeні кажуть, що ми знаємо, я кажу, що жити тут мeні. і робіть будьтe добрі, як я хочу. 

тeж зараз в пошуках мeталочeрeпиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, TARAS96 сказано:

Можна, але прийдуть майстри і всі ваші вираховування до сантиметра полетять в туди, куди летять надії на світле майбутнє.

Бо вирахувати то одне, а зробити це зовсім інше.

Я сам все робив -  ставив крокви, бив обрешітку, накривав кришу - то відходів взагалі не лишилось, не від дерева не від металочерепиці.

Якщо з майстрами - то згіден , щей не вистачить матеріалів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...