Перейти до змісту

Робота на заводі Панасонік,Чехія


SweettyNatali

Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора,можливо хтось був на заводі Панасонік,робота конвеєрна,то поділіться враженнями,і чи заввряли ви в нотаріуса на доручення,скористатись вашими даними,дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нашо їхати в Чехію якщо у них валюта дешевша ніж злотий польский ? Плюс мова важче дається. ІМХО заробити там важче набагато ніж в Польщі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Houston сказал:

ІМХО заробити там важче набагато ніж в Польщі.

Чув, що, навпаки, в Чехії вищі зп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

 

Та ніби не дуже складно))

 

росіянське бидло... а мова хоч і схожа на польську але не дуже, поляки чехів самі не розуміють добре, приблизно так як і ми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, volks сказал:

Чув, що, навпаки, в Чехії вищі зп.

мій племінник поїхав в Чехію , за день в кращому випадку мав 350 крон, в переводі на гривню це майже 400 грн, клеїв глушники для легкових автомобілів,  і то це ще була достойна зраплата в порівнянні з іншими. Так в середнбому 200 крон. Я особисто в Польщі маю в день приблизно 120-150 злотих, 900 - 1100+ грн. А є хлопаки котрі і більше мають. 

Та і від людей з котрими працював в Польщі  чув що Чехія то не те місце де можна заробити, там просто працюєш і спускаєш те шо заробив, тобто просто живеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По одній людині судити про цілу країну? Можна знайти приклади, де в Польщі заробляють менше а в Чехії навпаки. Племіннику просто не повезло. Я від людей в чехії чув що польща не те місце де можна заробити. Да, спустити все що заробив там можна, сам бачив. Але можна і не бухати,  тоді якась тисяча доларів може лишитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайомі працюють в Празі, заробляють 100-110 крон в годину.

інші знайомі, в польщі працюють за 9 злотих.

знайдіть курси і рахуйте самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куріца не птіца- Польша не заграніца! 

Пройшли часи коли в Поляндії можна було заробити гроші.... 

в Чехії менше ніж 90 крон нікому не платять( це серед моїх знайомих) а "редкіє фахівци" мають і по 150 крон в ЧАС! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

а мова хоч і схожа на польську але не дуже, поляки чехів самі не розуміють добре, приблизно так як і ми.

+1, і це пшекання, польска мова має свій прикол, але без нього було б краще, імхо.

Мені чеська на слух - як така прадавня слов'янська мова, мабуть впливів там мінімально іншомовних, чогось так здається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 22.04.2018 at 19:15, Houston сказано:

ІМХО заробити там важче набагато ніж в Польщі.

Єрєсь несусвєтня.

 

Тут уже мова йшла про хлопця, що шукав роботу в Чехії зп 90-100 крон (грн) в годину.

Всі поржали, але чоловік таки поїхав туди. Працював в супермаркеті, стрейчував палєти з просрочкою. За 90-100 крон / год.

 

Польща- це уже не те місце, де можна заробити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось може знає сайти з оголошенями про роботу в Польщі, Чехіі, чи ін. західних краінах. Я думаю така інформація буде корисною багатьом бордівцям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ви вже задовбали , я за шо купив за те і продав , те шо мені люди сказали і розказали і шо я чув. А ще диму без вогню не буває. Може десь там і заробляють , але я ще не бачив жодного українця який би по приїзду з Чехії сказав -  так я урвав бабла. Чого не скажеш про Польщу, хоча там робота не легша , а часами навіть важча.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Houston сказал:

Може десь там і заробляють , але я ще не бачив жодного українця який би по приїзду з Чехії сказав -  так я урвав бабла.

Однокласник вже декілька разів був в Чехії, а до того їздив Польщу. Думаю, якби в Чехії було б гірше, то він туди б вдруге не поїхав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Houston сказал:

але я ще не бачив жодного українця який би по приїзду з Чехії сказав -  так я урвав бабла.

а українців, які приїхали з других місць й таке казали - бачив ? :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, MANJAK11 сказал:

а українців, які приїхали з других місць й таке казали - бачив ? :) 

 

бачив, з Франції один і один з Британії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...