Перейти до змісту

Бомж у під'їзді


Houston

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня,  ось уже тиждень ми спостерігаємо бомжа в нашому підїзді, я розумію, що зима морози і шкода людину, але він вже виліз на голову і ноги звісив... Палить у підїзді , ходить по нужді тут же , бухає, в під'їзді. перегар 24/7...  Йти у притулок не збирається.

Прошу підсказати або  дати конкретний номер куди б я міг би звернутись з цією проблемою.

Дякую.

 

https://www.youtube.com/watch?v=8i9n1jBsCiI

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що тут думати - копня в сраку і шурує на вокзал чи ще куди, нехай у поліцаїв голова болить, куди пристроїти. Розумію, трохи жорстоко, але інакше не розуміють. А то також, сцикуни у під'їзді завелись, доки копнями не вигнав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я телефонував участковому, але там трубки не беруть, може тому що неділя ? не знаю навіть. спробую ще завтра задзвонити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, bormotuha сказано:

Що тут думати - копня в сраку і шурує на вокзал чи ще куди, нехай у поліцаїв голова болить, куди пристроїти. Розумію, трохи жорстоко, але інакше не розуміють. А то також, сцикуни у під'їзді завелись, доки копнями не вигнав.

Мінус від мене.

Що ти/Ви знаєш про людину, яка ночує в під"їзді? Може він доктор наук, але життя не задалося? (маю такий приклад, мій керівник дипломної).

Варіант Б: Посварились в сім"ї, хтось комусь сказав: Не ночуватиму вдома! ( це пройде, але в цей момент варіантів немає! , Тому й в під"їзді сидить на східцях)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Volyniaka сказано:

Мінус від мене.

Що ти/Ви знаєш про людину, яка ночує в під"їзді? Може він доктор наук, але життя не задалося? (маю такий приклад, мій керівник дипломної).

Варіант Б: Посварились в сім"ї, хтось комусь сказав: Не ночуватиму вдома! ( це пройде, але в цей момент варіантів немає! , Тому й в під"їзді сидить на східцях)

 

 Я радий, що ви ощасливили мене своєю увагою. Справа не у тому, а у поведінці бомжа, що гадить у під'їзді, а ким він був і став, то не провина жильців будинку, і , очевидно, що точно не інтелігентом, якщо свинячить, подібне було у моєму під'їзді, нормальних слів не розуміли. 

 Колись у Львові на будівництві, де я був в охороні підприємства, приходив бомж на ночівлю, завжди акуратно одягнений і поводив чемно, як виявилося, рідна донька з зятем вигнали з особистої квартири. Ми не проганяли цього чоловіка, і частково допомагали продуктами.

 А по суті - дзвоніть на 102, повідомте, патрульні прийдуть і щось вирішать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Volyniaka сказал:

Мінус від мене.

Що ти/Ви знаєш про людину, яка ночує в під"їзді? Може він доктор наук, але життя не задалося? (маю такий приклад, мій керівник дипломної).

Варіант Б: Посварились в сім"ї, хтось комусь сказав: Не ночуватиму вдома! ( це пройде, але в цей момент варіантів немає! , Тому й в під"їзді сидить на східцях)

 

 

 

Який доктор наук? 99% бомжів мають проблеми з алкоголем, 1% - з головою. В першому випадку - поки боляче не вдариться об "дно" - не зрозуміє що треба щось робити з своїм життям. В 2-му - є відповідні заклади, там тепло, кормлять і надають медичну допомогу.

 

Якщо жінка вигнала - є друг, чи рідня, ночуй там, а не створюй оточуючим людям проблеми, якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Houston сказано:

Напевно так і буде , вже в понеділок на 102 задзвоню

 А чому не зараз, якщо він гадить у під‘їзді і якщо він навіть доктор наук:)да пішов він у баню, кароч 100% спарава у:

 

2 годин тому, bormotuha сказано:

 поведінці бомжа, що гадить у під'їзді, а ким він був і став, то не провина жильців будинку, 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, bormotuha сказал:

копня в сраку і шурує на вокзал

Ні в якому разі. Хто хоч раз чекав потяг вночі в Києві, мене зрозуміє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та вечоріє вже не можу я його вигнати, хоч він і паскудить.  Завтра зранечку задзвоню на 102 і все поясню як  є. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто ставив мінус,тому бомжа в під'їзд!!!!!!

А хто чекав потяг в Києві,  не гадив на вокзалі????

В мене бомжа нема і насрато в під'їзді)))))деякі сусіди бувають "кращі" за бомжів!!!!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закину по темі! В нас на вул  Писаревський бомжи жили в подвалі може рік а може більше....Ну от жили поживали добро наживали...і раптом під кінець осені щось дуже почало смердіти в дворі да так смердіти що вікно не можна було відчинити так продовжувалось десь біля 10 днів аж поки не виявили трупа одного з бомжів...карочє засмердівся підолага там ......ну вот "кіпіш" мєнти,швидка,друзі бомжи розборкі ...забрали ту смердоту пройшло пару днів ......мама моя побачила як бомж босий пішов туди в подвал...подзвонила в полоцію мол рішайте щось бо одного вже винесли в перед ногами...мєнти записали дані хто дзвонив і що хтів і так ніхто не приїзджав на розборкі! Від себе додам що полоція навіть не приїде! А що робити поки не знаю! Потерпіть стане весна може сам пропаде!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли десь піде прогулятися, поставте на двері самий простий кодовий замок за 300 з копійками грн. А його шмоткі поскладайте біля під"їзду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь його нема,  хоча бабульки під підїздом говорили що він ще з трьома такими ж як він зібрався і пішли кудись в сторону електроапаратного заводу. Якось так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...