Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Якщо на те пішло - мені ПРИЄМНО, коли держава завдяки моїй роботі стає на хай міліметр, але СУЧАСНІШОЮ. Була б моя воля - не було б тих же паперових документів взагалі, і колись ми до того прийдемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
6 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Була б моя воля - не було б тих же паперових документів взагалі, і колись ми до того прийдемо.

Головне шоб ми дожили до того часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Nokian сказал:

Це просто жесть.

Пєтя мав Те зробити, Пєтя мав Те передбачити, Пєтя дай кашку,Пєтя дай цяцьку,Нє Пєтя -не ту, та вже набридла.Хочу нові обличчя.

Це не народ, це якість капризні та ліниві діти.

Розводили олігархи,ну і дальше будуть розводити такий лохорат.

За Ляшка голосуйте.

Один адепті тут його вже є.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Больше никогда, слышите , никогда, не рассказывайте мне про клоунов в украинской политике...

Світлина від Евгенія Черняка.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 04.01.2019 в 18:27, nickel сказал:

Я навіть не здивуюся, якщо вспливе, що Бені дозволили вивести гроші, в обмін Приватбанк.

теж була така в мене думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, AgentSmith13 сказал:

Я, в даний час, щаслива людина

 

Все таки дід перестав стукати? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Ha3aP сказано:

де зелений пропонував здатись?

відповім словами Іллєнка:

Цитувати

"Давайте змоделюємо, Зеленський це говорив, це говорить багато хто. Інший там, він я так розумію, що в президенти не хоче, але він казав, що на рибалку поїде з Путіним і все вирішить. Давайте змоделюємо цю ситуацію. От зустрілись. От говорять виведіть свої війська з Донбасу. "А их там нет". Ті люди, які вважають, що перемовини мають бути прямі - це обговорення умов капітуляції України. Умов почесної капітуляції чи не почесної, не важливо. От це буде предмет перемовин з Путіним в такому форматі. Тобто йти благати агресора про милість, це означає тільки одне - капітуляція"

Спойлер

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То чому Порошенко ходив до нього і за руку вітався?

Іх там нєт? Ну оке ) Україна незалежна? Так. Тоді стійте у себе на кордоні і все буде добре.

 

Якщо один не домовився, це не означає що тепер не домовиться ніхто. Я не захищаю Зеленого і взагалі не розумію нащо йому це, але те як вибілюють Порошенка мені дуже смішно!

Хоча б крайній рядок з ПТН ПНХ. То вітання за руки то ПНХ називається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Ha3aP сказано:

То чому Порошенко ходив до нього і за руку вітався?

Я щось пропустив? Коли це Порошенко ходив до ху&ла?

19 хвилин тому, Ha3aP сказано:

То вітання за руки то ПНХ називається?

Якщо ти про Мінськ, то того напевно вимагав міжнародний дипломатичний протокол... імхо

20 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Тоді стійте у себе на кордоні і все буде добре.

цього не зрозумів... на якому кордоні?

21 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Якщо один не домовився, це не означає що тепер не домовиться ніхто.

Домовитись звісно можна, питання тільки в тому, про що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. міжнародний протокол? його війська віджали територію, воюють в іншій частині, то тоже по протоколу?

3. Україна-росія

4. ну от, ще ніц не знаєте, але побомбити на тему домовленності вже треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Ha3aP сказано:

тему домовленності

ну і як ти представляєш собі ці "домовленності"?

до речі, на твою думку, що у нас відбувається зараз на сході країни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Basil сказано:

ну і як ти представляєш собі ці "домовленності"?

Нажаль ніяк ( хуйло задню вже не включить (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

 

Президент України Петро Порошенко 11 січня завітає до Луцька. Для цієї події в обласний центр звозять бюджетників з різних районів за бюджетні кошти облдержадміністрації. При чому йде жорсткий контроль за тим, хто поїде на зустріч з "гарантом": Адміністрація Президента вимагає біографічні довідки усіх волинян, яких привезуть на промову Порошенка.

Відтак працівникам СБУ, замість своїх прямих обов'язків, доведеться вивчати біографії волинських бюджетників. Все в кращих традиціях зустрічей "вождя".

Попри усі заяви про Європу, демократію та свободу слова, схоже, Петро Порошенко дуже боїться слів, які може почути від пересічних громадян.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Don Alexeich nb-g4ioMqjW.pngпочувається прикро.

Знаєте що саме обідне? В мене на районі директора ОСББ обзвонюють людей на мобільні, при чому база телефонів значно ширша і виходить за межі ОСББ,( навіть можу довести що база з Ощадбанку) пропонують попрацювати на виборах і підтримати Солідарність. За це обіцяють 500 гривень, після проведення опитування (анкети з персональними даними) передаються кураторам які перевіряють достовірність анкет, за це ще 500 гривень. Обов'язкова умова, заключення договорів на виборну роботу. Таким чином вони застерігають себе від криміналу за підкуп. Тільки в цих головешках не вкладаєця, що в них на 130 квартир в будинку, кількість агітаторів-мешканців цього будинку, в два рази більше. Чи це не підкуп? Я вчора написав Івану Мирці щоб ху@ньою не маялися бо не хотів цих скандалів на свята, але як сьогодні зустрів радісних сусідів пацріотів, які на собі шкуру рвали за Майдани, проти москалів і тд, і вже сьогодні сукі похвасталися що баблішко зароблять. А чо не продатися, як сам директор ОСББ каже - давайте ми оформимо і вас і вашу дружину і батьків. Вам в сім'ї лишні гроші не будуть. 
Гниди ви бля які даєте, а ті хто беруть- ви сучари продажні, не хочу не знати вас, ні бачити. Країну вони спасають їбанати автокефальні.. Вперед за новими досягненнями. Гарантію даю що ніхто з правоохоронців і оком не моргне. Вже на всю країну ця схема прогриміла, всім похуй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, nickel сказано:

Президент України Петро Порошенко 11 січня завітає до Луцька...

Це ти випадково не ньюзван волиньньюз процитував?

Тай діяльність діючого президента обговорюють в сусідні темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Basil сказал:

Це ти випадково не ньюзван волиньньюз процитував?

http://p-p.com.ua/news/poroshenko-boitsya-chomu-tak-retelno-pidbyrayut-volynyan-dlya-zustrichi-z-prezydentom-v-lutsku/?fbclid=IwAR1Z736xx8rom36LzWoq8SBUF63lgqQDLCE-BMmHOkaLnjYF22Pl0Z4aDgw

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

підприцілом і волиньньюз одного палицерозливу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З тої статейки:

Президент України Петро Порошенко 11 січня завітає до Луцька. Для цієї події в обласний центр звозять бюджетників з різних районів за бюджетні кошти облдержадміністрації. При чому йде жорсткий контроль за тим, хто поїде на зустріч з "гарантом": Адміністрація Президента вимагає біографічні довідки усіх волинян, яких привезуть на промову Порошенка.

Відтак працівникам СБУ, замість своїх прямих обов'язків, доведеться вивчати біографії волинських бюджетників. Все в кращих традиціях зустрічей "вождя".

Ось ОЦЕ - відверта брехня, ага... Не-ма-є такого. Ну так, на такі заходи бюджетники завжди ходили, але такого маразму немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, AgentSmith13 сказал:

Не-ма-є такого. Ну так, на такі заходи бюджетники завжди ходили, але такого маразму немає.

Тобі-то звідки знати, чи ти думаєш СБУ вимагатиме особисто в тебе довідки про не судимість і про склад сім'ї?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Ось ОЦЕ - відверта брехня, ага... Не-ма-є такого.

так і я про те ж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І про "директор ОСББ обдзвонює" і т.д. - запис розмови в студію! Від жодного знайомого (а їх у мене купа є, в кого створено ОСББ) не чув такого і близько.

От як то я так майже на ВСІХ виборах голосував без всяких підкупів і т.д. - от жодного разу Ніхто мені ніяких грошей чи ще чогось не пропонував. Крім виборів в парламент при Янику (і то така сміхота була, що ну, і не особисто бачив, розказали) я не бачив і не чув навіть натяку на підкуп, ні грошима, ні ще чимось. На тих виборах нібито всім, хто голосував, пропонували безкоштовно пальнути 100 грам і зжерти бутерброда якогось в їдальні. Що давало це, якщо воно було ПІСЛЯ голосування - ХЗ,

При Кучмі ще, пам'ятаю, на виборах президентських, як була дана команда у тоді ще ВДУ - всі до одного студенти мають проголосувати. Хочеш у вихідний додому - або пиши заяву і голосуй достроково, або бери відкріпний (здається, ті, хто в гуртожитку жили офіційно - брали). Деканів, як казали, пообіцяли звільнити нахер, якщо хтось проігнорує. На факультетах народ чергував на телефоні, і відмічали, хто проголосував - всі, прийшовши з дільниці мали передзвонити і сказати, що проголосував. Пару чоловік не телефонували і трубку не брали - то до них ЇЗДИЛИ в другий кінець області, щоб перевірити - проголосував, чи ні. Бажаючим "забити" м'яко натякнули про наслідки в майбутньому. От така вона була, демократія... А перед тим десь ще всіх залишали раз після пар, зганяли в аудиторію і примушували слухати лекцю на тему "Кучма - наш Прензидент, ЗаЄДУ - офігенна партія". Під списочок. Такого навіть пр  Янику не було напевно.

А от якраз фонд Палиці роздавав людям, розносячи по квартирам, пакетики з символікою, кружкою, ручкою, якимись буклетиками і хавчиком - такий пакет я бачив сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel ну і в кого на твою думку

Цитувати

Адміністрація Президента вимагає біографічні довідки усіх волинян

?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...