Перейти до змісту

Порадьте лікаря спеціаліста по гіпертонії


LaMeRiLKiN

Рекомендовані повідомлення

Шукаю хорошого спеціаліста, який зможе допомогти з лікуванням підвищеного тиску. Можливо, хтось мав справу з цим. Буду вдячний за контакти та досвід

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, LaMeRiLKiN сказано:

Шукаю хорошого спеціаліста, який зможе допомогти з лікуванням підвищеного тиску. Можливо, хтось мав справу з цим. Буду вдячний за контакти та досвід

Не буду описувати всю ситуацію, в моєму випадку помогло правильне харчування і схуднення. Тиск став стабільніший ніж на стосі таблеток і крапель від високого тиску щ овиписували лікарі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в 14 років, коли в воєнкоматі перший раз поміряли тиск у мене, всі офігіли. 170/120 було

До цього часу живу з таким тиском, ніяких проблем не маю, ніяк він мені не мішає.

А якби тоді, 20 років назад присів на таблетки, незнаю чи зараз всьо було б добре

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, WebTraveller сказано:

в 14 років, коли в воєнкоматі перший раз поміряли тиск у мене, всі офігіли. 170/120 було

Але шансів дожити до 60+ з таким тиском не багато

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, case_l сказал:

Але шансів дожити до 60+ з таким тиском не багато

В декого і серце буває справа. Це не нормально, але буває.

Проблем зі здоров"ям не відчував ніколи і зараз не відчуваю.

А присів би на таблетки 20 років назад, вже такий букет був би...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, WebTraveller сказано:

В декого і серце буває справа. Це не нормально, але буває.

Проблем зі здоров"ям не відчував ніколи і зараз не відчуваю.

А присів би на таблетки 20 років назад, вже такий букет був би...

Звісно поки Ви цього не відчуваєте, всьому свій час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лікаря не пораджу, але якщо по лінії батьків ніхто не схильний до гіпертонії, то для початку перевірився би на вміст цукру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, S30 said:

Лікаря не пораджу, але якщо по лінії батьків ніхто не схильний до гіпертонії, то для початку перевірився би на вміст цукру.

 

Шукаю для мами. Була в якогось чергового терапевта, та виписала лізиноприл, але тиск не нормалізує, збиває лише на короткий проміжок часу. Її мати теж мала проблеми з тиском, тому і переживаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясно. Аналогічний клопіт. Лікували тиск, а виявився цукор. Завези хай нормально аналізи здасть і на цукор теж.

А там бачитимеш що робити далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав проблему з тиском, сестра порадила сходити до ендокринолога і здати аналіз на гормони щитовидки, проблема була в них. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, LaMeRiLKiN сказал:

Шукаю хорошого спеціаліста, який зможе допомогти з лікуванням підвищеного тиску. Можливо, хтось мав справу з цим. Буду вдячний за контакти та досвід

на скільки я знаю, гіпертонія не виліковна...

В старших людей взагалі  не шукають причину... Встановлюють стадію і призначають медикаментозне лікування і все. В нас в лікарнях немає спеціалістів по гіпертонії... Походу немає такої спеціальності. Терапевти відправляють до кардіолога і все.

Лише у 5-10% хворих гіпертонія вторинна. Тобто  це наслідок захворювань нирок, ендокринної системи, неврології та стресів. Ну а в 90-95% - конкретно гіпертонічна хвороба.

Основним фактором рахується спадковість. Далі йде   підвищений рівень холістерину, цукровий діабет, куріння.

Те що писали, дієтами, схудненням можна добитись трохи нормалізації тиску, але це не означає вилікувати...

6 часов назад, LaMeRiLKiN сказал:

Шукаю для мами. Була в якогось чергового терапевта, та виписала лізиноприл, але тиск не нормалізує, збиває лише на короткий проміжок часу. 

Раз лікар виписала лізиноприл, значить вже мали провести елементарні аналізи на рівень цукру, холістирину ну і хоча би зробити кардіограму. По них вже можна щось судити. Почитайте що пише в картці. Якщо не допомагає, треба йди до лікаря, щоб спробувати інші ліки. Ці їй просто можуть не підходити... Ну і чесно кажучи гіпертоніки дуже чутливі до зміни погоди. А з останніми погодніми умовами (вранці -10, а в ввечері +1)  ніякі ліки не допоможуть стабілізувати стан...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в обласній лікарні є кардіологічний центр,  чи якось так... На першому поверсі. Вони займаються і гіпертонією

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лікар Ягенський. Міська клінічна лікарня. Кілька років тому по суботах/неділях у ЛМКЛ приймав всіх пацієнтів з "живої" черги. Спеціалізувався по серцево-судинних і гіпертонії. Знайшов навскидку http://www.lmkl.lutsk.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=147

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, LIROL сказал:

Лікар Ягенський. Міська клінічна лікарня. Кілька років тому по суботах/неділях у ЛМКЛ приймав всіх пацієнтів з "живої" черги. Спеціалізувався по серцево-судинних і гіпертонії. Знайшов навскидку http://www.lmkl.lutsk.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=147

А Ви чи Ваші знайомі до нього безпосередньо звертались? Допоміг? Чи просто знаєте що приймає?

В "обласній" на нього "гонять"... Кажуть що він "теоретик" а не практик. Але там своя "війна" між кардіоцентрами в обласній і в міській...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.02.2018 at 00:17, natalka) сказано:

А Ви чи Ваші знайомі до нього безпосередньо звертались? Допоміг? Чи просто знаєте що приймає?

В "обласній" на нього "гонять"... Кажуть що він "теоретик" а не практик. Але там своя "війна" між кардіоцентрами в обласній і в міській...

Звертались знайомі. Частково допоміг. Має толкових помічників/асистентів/аспірантів/співробітників.

Ділюсь інформацією про можливість звертання до нього. Він дійсно скоріше вчений (із міжнародним досвідом), спеціалізується на реабілітації, співпрацював із нашим вузом.

А про думку "обласних" ІМХО  - внутрішні війни/конкуренція/заздрість/інша думка. Такі суперечки лише на користь пацієнтів. Зрештою, вибір пацієнта, якому лікарю довіритись.

Здоров'я всім!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...