Перейти до змісту

Куди поступати після 9 класу?


Orfey

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть куди можна віддати на навчання дівчину після 9 класу, якийсь ліцей чи коледж? Має бажання пізніше поступати на юридичний чи економічний ф-т. Можливо є щось в Луцьку чи десь поблизу з таким напрямом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Має бажання пізніше поступати на юридичний чи економічний ф-т.

если так - то в 10-й класс.

ибо отрыв в другое учебное заведение может негативно отразиться на знаниях/успеваимости/перспективах поступления

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

....комерційний технікум....там є банківська справа....комерційна діяльність.....є ще щось не пам,ятаю.....передзвоніть запитайте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки тій нещасній країні треба економістів, юристів і банкірів?! ідіть в інженери і будівельники - вони зараз більш затребувані і більше заробляють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай йде в 10-11кл. Це найоптимальніше.

До того ж, сьогодні у школах спеціально створюють на останні 2 роки класи із певними нахилами.

Юридичні та економічні - одні з найбільш поширених.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але і SunSeth правий. Можливо, поки ще є час, варто подумати над вибором професії більш скурпульозно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волинський обласний ліцей Волинської обласної ради, вул. Селищна,2

Особисто в мене лише позитивні спогади і якшо дівча реально бажає вчитись, то не пожалієте з вибором цього закладу.

Його завершив і можу з певністю сказати шо дам знання дають набагато кращі ніж в інших людських школах, гімназіях і тп і тд. При навчанні в університеті я це реально замічаю ^_^)

хоча туди переважно вступають на 8 клас (є 8-11 класи математичного, біологічного, філологічного спрямування) на 10 такод приймають.

зі. юристів і економістів в Україні насправді забагато...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зі. юристів і економістів в Україні насправді забагато...

то дипломів куплених багато, бо продають кругом і дешево. А професіоналів не так вже і багато, і якщо дівчина хоче вчитись, то пофіг на яку спеціальність (пофіг, в плані багато чи не багато таких самих є) вона поступить. Тут питання правильно стоїть, куди влаштувати вчитись. Бо валом тепер закладів, а толку маловато. Хоча моє імхо теж таке, що варто закінчити там де вже "притерлась", бо по різному впливає зміна середовища, оточуючих. Але і це залежить від самої дівчини та її виховання. Якщо є впевненість в дівчині, що вже думає своєю головою, то тоді можна і подумати про влаштування у щось "путьовіше", за школу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пусть учится в школе. И начинает работать по той специальности, которую хочет. Без получения денег.

Это самый эффективный способ научиться тому, что хочешь. Проверено.

разрыв между учебой в ВУЗе и практикой на работе все равно будет колоссальный.

После лет 5 практической работы по специальности очень эффективно поступить в ВУЗ

по этой специальности. Тогда бабки за учебу/поступление может быть не пропадут зря.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інфо для прикладу: я закінчив 11 класів,поступив до ЛДТУ (заочно), сестра (на 2 роки менша за мене) 9 і до технікуму, потім до ЛДТУ ваідразу на 3(екстерном закінчила), 4 курс.

Станом на 2006 рік: у мене свідоцтво, атестат, диплом бакалавра, диплом спеціаліста; у сестри червоне свідоцтво, червоний диплом молодшого спеціаліста, червоний диплом бакалавра, червоний диплом спеціаліста, червоний диплом магістра. (атестат червоний здається теж є)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і при чому тут те що вона пішла з 9-го, а ти з 11? Це вже залежить від людини. Хочеш сказати, що ти не зміг мати червоний диплом через те що зайвих два роки в школі просидів?

Я можу навести приклад протилежний, коли з відмінниць в школі перетворювались в трієшників в бурсі. Такщо це не показник.

Імхо, але якби я брав на роботу, то хай би хоч 10 червоних атестатів мала людина, я б все-таки приділяв увагу її знанням і якостям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В комерційному по Волі після 9 класу є 3 факультети:

1) комерційна діяльність

2) бухгалтерський облік

3) точно не памятаю, але щось повязане з харчовою пром.

Оплата - 3100 за рік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В школу нема чого йти ще два роки втрачати, краще здобути молодшого спеціаліста за той час і знайти роботу, а тоді відповідно до роботи вибрати подальшу спеціальність у вузі, а так як, вона дівчинка, то може вчитись на заочному, так як, до війська не заберуть, і сама оплачувати навчання.

І при отриманні диплому буде мати ще і диплом молодшого спеціаліста і стаж роботи, що на сьогоднішній день є дуже важливим аргументом при оформленні на роботу, а її однолітки тільки голі дипломи. І вартість відповідно її і її однолітків на ринку праці буде суттєво відрізнятись!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В школу нема чого йти ще два роки втрачати, краще здобути молодшого спеціаліста за той час і знайти роботу, а тоді відповідно до роботи вибрати подальшу спеціальність у вузі, а так як, вона дівчинка, то може вчитись на заочному, так як, до війська не заберуть, і сама оплачувати навчання.

І при отриманні диплому буде мати ще і диплом молодшого спеціаліста і стаж роботи, що на сьогоднішній день є дуже важливим аргументом при оформленні на роботу, а її однолітки тільки голі дипломи. І вартість відповідно її і її однолітків на ринку праці буде суттєво відрізнятись!!!

І скажіть мені, а хто ж тоді буде брати на роботу "спеціалістів" після технікума чи бурси, якщо в них так само немає досвіду роботи. А якщо батьки просунуть десь, то так само і буде після унівєра. Тому однозначно - йти в 10-й клас, нормально довчитись (якщо нормальна школа, то знання будуть не чим не гірші аніж в ліцеях і т.п.), а потім в ВУЗ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://zik.com.ua/ua/news/2008/05/21/136988

Львівщина перенаситилася перукарями та бухгалтерами й хоче сантехніка Васю

Травень21200812:32

На обліку у Львівському обласному центрі зайнятості є понад тисячу бухгалтерів. «Окрім того, маємо велику кількість перукарів, швачок, менеджерів зі збуту (економістів)», – про це повідомив під час засідання Львівського прес-клубу реформ начальник Львівського обласного центру зайнятості Михайло Хміль.

За словами М.Хміля, щороку ринок праці на Львівщині поповнюється п’ятдесятьма тисячами випускників, як з вищої, так і з професійно-технічної шкіл. «Минулого року до центрів зайнятості звернулося п’ять тисяч випускників. Проте, якщо раніше більша кількість з них були випускниками профтехосвіти, то зараз переважає кількість випускників з вищої школи. Торік ця кількість становила 3,6 тисячі осіб з вищою освітою і 1,4 – випускники профтехосвіти», – сказав він.

Цю зміну пан Хміль пояснив тим, що ті навчальні програми і та кількість вишів, які є, а також рівень підготовки випускників, не задовольняє роботодавців. «Не задовольняють підприємців і спеціальності, за якими готують потенційних робітників».

М.Хміль зазначив, що за 2007 рік перепідготовку зусиллями центрів зайнятості здійснило 12 тис. осіб. «За чотири місяці цього року перенавчання пройшло 4,5 тис. осіб. 360 осіб, які перебували на обліку у центрах зайнятості після навчання у вищих навчальних закладах (3,6 тис. осіб), перекваліфікувалися та здобули робітничі професії», – зазначив він.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В школу нема чого йти ще два роки втрачати...

Ага.. втрачати... скажи краще, що ти втрачаєш у бурсі... це вже як університет. Вже нема вчителів, з яких можна посміятись, а вони ще за тобою бігати будуть, щоб ти там щось доздав, бо 10 не виходить.

Дуже дорослий в 9-ому класі? То йди відразу на роботу на "стройку". Там стажу ... ой як багато! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм.... в цьому семестрі вивчала курс основ права. Відкрила для себе багато нового в законодавстві. Згідно закону ПОВНА ЗАГАЛЬНА СЕРЕДНЯ освіта є обовязковою. Як зауважила наша викладачка, зараз ті хто раніше закінчив 9 класів починають екстернатом закінчувати 10 і 11,. Це стосується навіть тих хто закінчував школу ще кілька років назад.

Мабуть зробили на зразок тестувань - хочеш не хочеш, а я кщо починаючи з 2008 поступаєш, то будь ласкавий здай тестування :ohmy:

Так що думаю 10-11 клас слід вибрати!!!!

Тим більше що саме поставлене запитання говорить про те, що визначеності ще немає, нівіщо ризикувати? Це не річ яку можна змінити бо вона не подобається, а роки які назад не повернеш.

В таких питаннях слід спочатку самому розібратися, а не питати куди краще поступати. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повна загальна середня освіта здобувається не лише в школі, для того і є право вибору.

Та якщо дитина не може визначитись сама, то варто все ж іти в 10-й.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

а в комерційному технікумі за місяць ціну підняли рівно на 1000 грн ;)

вже 4200

нема слів.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВТНУХТ (спеціальності незнаю які зараз є)

там зараз як його закінчуєш то є перспектива поступити в ВУЗ в НУХТ (національний університет харчових технологій

закінчив його 2 дні назад класна "бурса" зараз поступив в КПІ, якщо там захочеш вчитись то будеш :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НУХТ - Національний Університет Харчових Технологій

КПІ - Київський Політехнічний Інститут

ВТНУХТ - Волинький Технікум Національного Університету Харчових Технологій (здається так, но суть точна) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НУХТ - Національний Університет Харчових Технологій

КПІ - Київський Політехнічний Інститут

ВТНУХТ - Волинький Технікум Національного Університету Харчових Технологій (здається так, но суть точна) :blink:

вгадав))

НТУУ "КПІ" (національний технічний університет України "київський політехнічний університет") (за рейтингом 1 місце серед вузів в Україні і здається 3 серед політехів в Європі) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...